מתלבט בבחירת MP3 - קריאטיב או סמסונג - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בבחירת MP3 - קריאטיב או סמסונג

EG

Recommended Posts

לאף אחד פה בארץ אין ניסיון עם זה עדיין..

חוץ מ

ice2k - אתה בסוף הצלחת עם האודיגי נכון?

שלי בטח יגיע רק עוד איזה חודש.. בתקווה עד אז יהיו לי שלושה מחשבים עם firewire.

אחד אודיגי, אחד מובנה על הלוח אם, ואחד איזה כרטיס עריכה וידיאו ישן של Pinnacle.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן היסתדרתי לגמרי (טפו טפו טפו) עם האודיגי - גם על המחשב הראשון, צריך לעשות דברים קודם כל לפי החוברת אפילו אם זה נראה מטומטם, בכל מקרה עדיין לא היתי ממליץ ב 100% על האודיגי - סתם בגלל הבעיות שהיו לי בהתחלה למרות שהן כנראה לא קשורות , הבעייה שגם כרטיס אחר יכול להיות בעייתי, לכן אני אומר שזה קצת הימור :) בכל מקרה ממליצים על הכרטיס של אדפטק (אבל יקר) ועל כרטיס שמבוסס על ציפסט של VIA , זו לא המלצה רשמית מאפל בכל מקרה, וס"הכ אין כרטיס שמוגדר ככרטיס שלא עובד עם הIPOD, זה סה"כ ממשק העברת נתונים.

בכל מקרה לא היתי ממליץ על האיי פוד למי שאין לו מושג במחשבים , המיוזיק מטץ עושה לי בעיות באחד המחשבים שלי בהעברה , וצריך קצת לשחק איזה יום יומיים עם תוכנות ההעברה (אני משתמש בEPHPOD שזו תוכנה צד שלילי) ו אני מאמין שאחרי איזה שבוע שבועיים באמת לומדים לנצל כמו שצריך ולעבוד עם זה..

ודרך אגב : יש למכשיר המון "פוזה" מהכמה ימים שאני מסתובב איתו אנשים ממש נמשכים אליו, כולם מסתכלים , תוקעים מבטים באוטובוס, מבקשים לגעת אפילו שלא יודעים מה זה, כל אחד מתלהב ממשהו אחר, יש איזה קצין אצלינו שממש היתמכר לגלגלת מגע (ואני מודה שאני גם קצת מכור אליה) היא באמת "כייפית" והוא ישב והעביר איתה 105 שנים אחורה בלוח שנה (לפי ימים :) ) - פשוט מטורף,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הבנתי כבר מהפורומים בעולם שמתפתחת שינאה כלפי ה-MusicMatch..

אני אף פעם לא אהבתי את התוכנה הזאתי..

ו-Ephpod קיימת כבר דיי הרבה זמן, והיא בחינם, והרבה מאוד ממליצים עליה אז אני גם אשתמש בה.

אני גם לא מאמין ש- כדאי כל כך למישהו שאין לא הבנה בסיסית במחשבים/גאדג'טס.

כי לגרום לזה לעבוד בהתחלה יכול להיות מתוסבך.. אבל ברגע שהשירים על המכשיר, כל תינוק יכול להפעיל את זה ולהתלהב. :D

וואי איזה כיף ללכת איתו לצבא בטח..

הוא נכנס לך בכיס הקידמי של החולצה בנוחות?

הוא נראה לי בערך בגודל המתאים.. אם כי אולי קצת עבה..

אני זוכר שהלכתי עם ה-MZ-E900 שלי בזמנו, אבל מפני שהוא ממש ממש דק וקל לא הרגשתי אותו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדגמים של ה 10 וה 20 גיגה זו לא גלגלת אלא משטח מגע בצורה עגולה - כמו במחשבים , וכמובן שזה חסין ולא צריך לנקות.

זה נכנס בכיס הקדמי בלי בעייה אבל זה שוקל קצת יותר ממינידיסק אז מרגישים קצת בהתחלה אבל מתרגלים זה רק 185 גרם - וזה ממש לא נורא, בכל מקרה אני שם את זה בכיס של המכנסיים יותר נוח עם כל החוטים. הוא עבה בשני מילימטרים מהמינידיסק שלי 1.8 ס"מ לעומת 1.6 , ואותו בכלל לא הרגישו, אבל המדים בעוד שלושה שבועות כבר לא ממש מענינים אותי..... :) (והמינידיסק שלי כבר עכשיו לא מעניין אותי - שוכב כבר שבוע בקופסא שלו, אני די בטוח שאפטר ממנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שנאתי לשים דברים בכיסים של המכנסיים, הן היו צמודות מדי.. :)

והמינידיסק שלי כל כך קל שאתה מחזיק אותו אתה אפילו לא בטוח אם הוא באמת ביד שלך.. לא בטוח בקשר לעובי, בערך בגובה של שני מינידיסקים אחד על השני, זה איזה מילימטר נראה לי..

ואני גם ככה לא נוגע בו כבר הרבה זמן, ההקלטת שירים מבאסת לי את הצורה. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בNETMD עדיין מדובר בסוג של הקלטה כי יש צורך בדחיסה מחדש, והדבר בהחלט גוזל זמן נוסף - ורב מאוד, אמנם זה עושה את החיים יותר קלים במינידיסקים, אבל אם ברצונך להקליט 20 שעות של זה עדיין כאב ראש ורק מוכיח שהקלטת שירים באמת מבאסת.

הNETMD הוא נסיון נואש של סוני להתגבר על תופעת ה ובצדק, לא סתם עכשיו היא נזכרה במשהו שיכלה לעשות מזמן - פשוט היא יודעת שיש ממה לחשוש, וNETMD זו בהחלט לא תרופת פלא כמו שמשתמע מדבריך...

איך אומרים - ברומא תהיה רומאי, אז כשאתה מתעסק עם תתעסק עם .

NETMD או לא NETMD, לי יש כרגע את שני הדברים וברור לי ללא כל ספק מה יותר טוב ושימושי ומה גורלו להישאר על המדף (או באיזה לוח יד שנייה :) ).

דרך אגב -אני מעביר אלבום ב8 עד 20 שניות - הNETMD שלך מסוגל להתחרות בזה ?? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפונקים עשירים..

בכל מקרה, המיני שלך בכל מקרה הוא לא בעובי של שני מילמיטר..

הוא מקסימום (בהנחה שהוא מאוד דק) סניטימטר.

הודעה זאת נכתבה ע"י COM מהמחשב של העקרב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שnetMD זה תרופת פלא.

בארץ בדרך כלל לא נוסעים למקומות ואין צורך בניידות גבוהה כמו במינידיסקים אז יותר מתאים לכם נגני .

אבל ברגע שגומרים לעשות ארכיונים של מינידיסקים כמו שאני עשיתי(לקח אומנם הרבה זמן ומאמץ) אז רק בוחרים את הדיסק שרוצים והולכים בסבבה, ואם לחוצים בזמן אז netMD....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר, בארה"ב הכי הרבה (!!!!!) נוסעים למקומות וגם שם המינידיסק לא פופולרי כמו נגני ולא פופולרי בכלל , ותגיד לי - לא נייד ??? למי שיש צורך בניידות לא יכול להשתמש בMP3 ?? כרגע את שיא הגודל הקטן והמשקל הנמוך תופסים נגני הMP3 אז על מה בכלל אתה מדבר ?? (אני יודע - על שטויות) אתה פשוט מנסה להצדיק משהו שאתה מחזיק ואוהב נורא (ואין לך מושג עד כמה שאני מבין אותך), הMP3 בגלל שהוא לא סטנדרט קבוע של חברה אחת גם פותח עולם שלם של 1001 אפשרויות - אתה פשוט מייצר וממציא מה שבא לך - מנגן בגודל מחזיק מפתחות עד נגן שמכיל אלפי שירים, מנגן שרק משמיע - עד נגן שמקליט ולמעשה אין סוף לקומבינציות וזה מה שמוביל - ויוביל להצלחה הגדולה בעוד המינידיסק הוא מכשיר דיגיטלי מוגבל חומרה, ואם תסתכל לרגע ממש מלמעלה - גם לאחורה וגם לקדימה - אתה חייב להודות המינידיסק כבר לא כלכך רלוונטי, היתרון העיקרי שאני מסוגל לחשוב עליו איתו הוא TIME PROOF - זמן רב בשוק שמקנה מוצרים בוגרים ולמודי טעויות, אם הוא גם היה תופס - כסטנדרט אז הוא היה שווה (כי בעצם אין ברירה אם זה סטנדרט), אבל כרגע זה רק עניין של זמן עד שנגני יעלו בכל המובנים על המינידיסקים, וכבר כרגע יש לא מעט מוצרים שעדיפים עליו להרבה הרבה משתמשים, ורק כדי להמחיש זאת בצורה מתמטית פשוטה של כן ולא - האם אתה יכול לייצר נגן שיכיל את כל הפונקציות של המינידיסקים הכי משוכללים ויראה בדיוק אותו דבר ? - כן ,

- האם אתה יכול לייצר מינידיסק שיתן את כל הפונקציות של נגני MP3 ?? - לא.

אז שעון הזמן מתקתק,

אני בינתיים נהנה מנגן (IPOD) בעל אותו שטח פנים (שזה סה"כ גודל) של מינידיסק ממוצע ששוקל 20-30 גרם יותר ממנו, ונהנה מכל האוסף שלי בכיס ומאפשרויות שמיעה מתקדמות (בניגוד לפרימיטביות של אחורה קדימה עד שמוצאים את השיר שרוצים - שלא לדבר על להחליף דיסק,קסטה תקליט או מה שלא יהיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו קיבלתי תשובה שהאייפוד יקר.

אייפוד שיש בו רק נגן בלי אירגונית, יש דבר כזה למכירה (אני לא מתכוון בארץ)?

יש מכשיר יותר זול שקרוב מאוד לבצועיו של האייפוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...