מתלבט בבחירת MP3 - קריאטיב או סמסונג - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בבחירת MP3 - קריאטיב או סמסונג

EG

Recommended Posts

יש לי את האיי פוד, ואני נידהם וגאה להגיד : זה הנגן הכי מתקדם בעולם !!!

למרות נסיון רע בהתקנה, הדבר הזה הוא הרבה יותר ממה שחשבתי, אני פשוט המום מהמצוינות, הדבר הזה הוא הכי נוח בעולם לשימוש, הממשק פשוט מעולה, בדיוק כמו להשתמש בWINAMP במחשב - אפילו אפשר לגשת לכל קטע בשיר כמו עם העכבר, תוך שתי לחיצות מצליחים לנגן את השיר שרוצים, העסק עובד בדיוק כמו מחשב - כולל הכמות של השירים - פשוט מושלם, צג ענק ברזולוציה גבוהה, תאורה מדהימה וחזקה , איכות הסאונד מעולה, הווליום זה הדבר הכי חזק וגבוהה שקיים - הרבה יותר מהמינידיסקים או הדיסקמנים בעלי העצמה הכי גבוהה (האיי פוד כרגע מחוץ לחוק בצרפת בגלל הווליום הגבוה) והיוקרתיות והאיכות פשוט נוזלים בין הידיים כשמשתמשים בו, ובפה מלא אני אומר :

הנגן הזה הוא כמה רמות מעל כל נגן אחר הקיים בשוק - בוודאות !!

גן עדן לכל האוהבים שמיעת אינטנסיבית ,

אם ימשיך לעבוד כמו שצריך - שווה כל שקל מההמון שהושקעו בו !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התקשרתי היום לידע להזמין אחד.

הם אפילו לא מוכרים אותם ומוודאים שיש לך אחד משלך...

גם אני הזמנתי היום. :) 8)

"אמור" לקבל אותו במשלוח הבא שיגיע....עוד שבועיים-שלוש (חודש?) :-\ :smoke:

iPod 10GB For PC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה כבר בעיה אני לא יכול להוריד את הדבר הזה מהאזניים שלי כבר כמה שעות , פשוט תענוג , ואפשר להמשיך לעבוד עם זה וללמוד ולחקור את האפשרויות תוך כדי שמיעה - בדיוק כמו מחשב - ולחזור לחלון ההשמעה תוך שנייה מאיפה שלא נמצאים - פשוט ממשק גאוני, והכי כייף לשנות ווליום או מיקום בשיר בגלגלת המגע - זה אפילו לא זז :) אךךךךךךך איזו המצאה גאונית, רק חבל שיש רק משחק אחד, אבל אני בטוח שנראה עוד בעידכונים....

אני משתמש באזניות EX70 - שזה מהסוג שנכנס לתוך האוזן בשביל באס עמוק ואדיר במיוחד, האיכות מצויינת , ולמרות שבממוצע הווליום שלהן נמוך יותר מאזניות רגילות - על הIPOD הווליום מאוד גבוהה אפילו על אזניות אלה - פשוט קורע את האזניים - באמת צריך להזהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק בקשר למשחק, כלומר אם יהיו עוד.

הוא בעיקרון היה Easter Egg ב- המקורי של המאק.

בגירסאות החדשות פשוט החליטו לעשות אותו רישמי כי אהבו אותו.

מבחינת תוכנות של מאק יש כבר המון.. ל- בטח יקח זמן עד שיצאו דברים, הוא רק יצא החודש.

בינתיים אני יודע שיש אחת שעובדת עם Outlook..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר בנרתיק עור, סתם נרתיק בסיסי, השלט נחמד , אבל אין כמו להחזיק את הדבר ביד...

אין לי כוח לעשות בדיקה אינטנסיבית של האוזניות - אני משתמש במשהו אחר ברמה, ממה שכן ניסיתי הם קצת גדולות באוזן , אבל לא בדקתי לעומק,

סה"כ הן נשמעות בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מקבלים כרטיס עם ה-.

תתקשר לידע אם אתה רוצה.

אתה אולי מקבל מתאם מפיירוייר של 6pins ל-4pins..

וצודק התבלבלתי לא נרתיק עור.. סתם נרתיק מאפן כזה..

הרבה התלוננו שהאוזניות גדולות מדי והאיכות לא משהו (וזה אחרי ששיפרו אותם מהדגמים הקודמים).

אבל זה כבר להיות בררני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מגיע עם המכשיר.

לא מקבלים כרטיס עם ה-.

תתקשר לידע אם אתה רוצה.

אתה אולי מקבל מתאם מפיירוייר של 6pins ל-4pins..

לא הבנתי מקבלים את הFIREWIRE או לא?

ואם לא כמה יעלה לי להוסיף בישבילו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...