ביקורת על Logitech MX-518 - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת על Logitech MX-518

gmppaz

Recommended Posts

מצטרף גירסת הMX היא גירסה ממש טובה ולא ממש יקרה.

באמת, העכבר זול מאוד יחסית למה שהוא שווה, הוא פשוט בחירה מצטיינת, הוא מאוד מאוד משתלם!!!

ובקשר לשאלה השניה אני לא בטוח אם הם ימכרו שם, וגם אם כן אני לא בטוח אם זה יהיה כלכך זול. לדעתי אם לא אתה גם ככה תעבור שם, ואתה מוכן לחכות עד אז, אז פשוט תבדוק מה המחירים שם ומה הכי זול שמצאתה בארץ, ותעשה מה שאתה רוצה- ואל תשכח שאם תקנה שם אז תקבל את העכבר על המקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אני מעדיף לקנות שם:

גם אספקה על המקום, גם אני יכול באמת לגעת בעכבר בפעם הראשונה (לא ראיתי אותו במציאות), גם מחיר נורמאלי (לעומת חנויות כגון באג שמוכרות אותו ב300)

וגם אחריות יבואן רשמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת ודק בקשר למה שאתה אומר, פרט למחיר. זה שבחנות אחת זה עולה 300 שקל, זה לא אומר שכולם ככה!

לדוגמא, עשיתי 2 שניות חיפוש בזאפ ומצאתי את העכבר ב-202 שקל, 4 ימי אספקה שזה ממש קצת ו-3 שנות אחריות שזה מלא, אם אתה מעונין כנס ל-

http://www.g-tech.co.il/Product.asp?Pid=mo_log_MX518&Cat2Cat1ID=14&Cat2ID=32&aff=Zap

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע למחירים האלה אך אני לא מזמין לרוב מהאינטרנט עקב בעיות מוכרות כגון אספקה, אחריות, אמינות ושאר ירקות (אפילו הראו על זה כתבה בחדשות 22 לפני מספר חודשים) לכן אני מעדיף אפילו לשלם עוד 30 ש"ח בשביל לקנות מחנות קרובה אלי/ קיימת פיסית ולא רק וירטואלית/ אמינה.

בגלל זה לא אכפת לי גם לשלם 250 העיקר שיהיה טוב ומאיפה שאני קונה תהיה אחריות ואמינות :hi:

ובאמת תודה לכולכם :xyxthumbs:

אם המחיר יהיה טוב בתערוכה ואני אקנה אני אתן לכם חתיכת ביקורת עליו ובעיקר מיליון שבחים לכולכם חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאמינות זה לא כלכך נכון, יש הרבה חנויות באינטרנר שהן אמינות, ורק בגלל שזה מהאינטרנט זה לא אומר שהן לא אמינות, כי זה ברור שיש להן סניפים פיזיים בארץ כך ש... אולם זה נכן מה שאתה אומר בקשר לאספקה, במלאי וכל הקטע של המשלוח.

בקיצור, בחירה מצוינת ואני מחכה בכליון כניים לביקורת :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע למחירים האלה אך אני לא מזמין לרוב מהאינטרנט עקב בעיות מוכרות כגון אספקה, אחריות, אמינות ושאר ירקות (אפילו הראו על זה כתבה בחדשות 22 לפני מספר חודשים) לכן אני מעדיף אפילו לשלם עוד 30 ש"ח בשביל לקנות מחנות קרובה אלי/ קיימת פיסית ולא רק וירטואלית/ אמינה.

בגלל זה לא אכפת לי גם לשלם 250 העיקר שיהיה טוב ומאיפה שאני קונה תהיה אחריות ואמינות :hi:

ובאמת תודה לכולכם :xyxthumbs:

אם המחיר יהיה טוב בתערוכה ואני אקנה אני אתן לכם חתיכת ביקורת עליו ובעיקר מיליון שבחים לכולכם חח

איזו חנות היא רק וירטואלית? למה אתה מדבר שטויות?!

חוץ מכמה חנויות בודדות (שבמילא לא נחשבות אמינות), והחנויות הענקיות (וואלה שופס,p1000, נענע ודומותיהן) יש לכל אתר חומרה חנות פיזית (או כמה).

זה לא שהאתר הוא במקום החנות (למשל בנעה, ksp,לוג'יק פי סי, פנדה ועוד), האתר במקביל לחנות הפיזית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...