ביקורת על Logitech MX-518 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת על Logitech MX-518

gmppaz

Recommended Posts

שלום שלום לכולם :hi:

אני מתכנן לקנות את העכבר הנ"ל בשביל המחשב הנוכחי ולאחר מכן להעביר אותו למחשב החדש בראש השנה (בעזרת השם עם קונרו)

רציתי לדעת איך העכבר הזה, הוא טוב מאוד? יש לו יחס מחיר/ ביצועים טוב?

אשמח לקבל מכם ביקורות וכתבות מכל מיני אתרים (ואין בכלל בעיה עם אנגלית העיקר ביקורת טובה ואשמח גם לתמונות מהביקורת)

תודה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכבר מצוין יחסית למחיר והוא שווה אפילו יותר!!! אם אין לך בעיה עם עכברים חוטיים וזה התקציב שלך אז לדעתי הוא יהיה הבחירה הכי טובה :xyxthumbs:

בקשר לביקורות, אם אני לא טועה יש אחד באתר, כנס ותראה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכבר מצוין יחסית למחיר והוא שווה אפילו יותר!!! אם אין לך בעיה עם עכברים חוטיים וזה התקציב שלך אז לדעתי הוא יהיה הבחירה הכי טובה :xyxthumbs:

בקשר לביקורות, אם אני לא טועה יש אחד באתר, כנס ותראה :)

לא הבחירה הכי טוב (כי יש יותר יקרים=יותר פיטצ'רים), אבל הוא בהחלט מצוין.

וזה מניסיון של שנה.

הוא גם ממש זול: http://zap.co.il/model.asp?model_id=150484

והוא נמצא בשתי החנויות היותר מרכזיות בארץ (פנדה ונעה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לתת לך חוו"ד על MX 510 שרכשתי לפני כשבוע..

אני מניח שה518 יהיה רק יותר מדוייק במשחקים בגלל שהוא כפול בDPI.

מה שאני יכול באמת לומר, זה שמהשניה שאתה שם עליו את היד אתה לא יכול לעזוב

זה עכבר מעוצב היטב לימניים בלבד והוא מושלם מבחינת בניה!

כמו כן הוא מחליק מצויין, מהשניה שעליתי עליו לא יכולתי בכלל להסתכל על העכבר שהיה לי של מיקרוספט..

תקנה אותו ותהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבחירה הכי טוב (כי יש יותר יקרים=יותר פיטצ'רים), אבל הוא בהחלט מצוין.

וזה מניסיון של שנה.

הוא גם ממש זול: http://zap.co.il/model.asp?model_id=150484

והוא נמצא בשתי החנויות היותר מרכזיות בארץ (פנדה ונעה).

אם הייתה קורא טוב יותר, הייתה רואה שאמרתי שיחסית למחיר של העכבר הוא הכי משתלם. ואמרתי את זה פעמיים, אז בפעם הבאה את תגיב לפני שאתה קורא כמו שצריך :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, לפי מה שאתה רואה פה, ממליצים לך פה אחד, אם אתה לא רוצה לשלם יותר כסף על עכבר אז הכי כדאי לך לקנות את ה-MX518.

אבל זה במקרה שאין לך בעיה עם זה שהוא חוטי, ואתה משחק הרבה במשחקי מחשב שצורכים דיוק של עכבר, כי אם לא כבר עדיף לך לקנות משהוא פחות טוב למשחקים כאלה אבל אל חוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: יש לי 510 פשוט אין מילים!כמו שנאמר אי אפשר לעבוד עם עכבר אחר למי שמתרגל.

במשחקים אני מרגיש שיפור ודיוק מדהים לעומת עכברים אחרים.אם ההפרש ל-518 לא גדול קח אותו,שניהם פשוט מעולים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, לפי מה שאתה רואה פה, ממליצים לך פה אחד, אם אתה לא רוצה לשלם יותר כסף על עכבר אז הכי כדאי לך לקנות את ה-MX518.

אבל זה במקרה שאין לך בעיה עם זה שהוא חוטי, ואתה משחק הרבה במשחקי מחשב שצורכים דיוק של עכבר, כי אם לא כבר עדיף לך לקנות משהוא פחות טוב למשחקים כאלה אבל אל חוטי.

אני משחק הרבה במחשב ואני משחק בכל מיני סוגים ככה שהעכבר כנראה מתאים לי...

דבר שני, אין לי כלל וכלל בעיה עם חוטי, ההפך- אני אפילו מעדיף חוטי בגלל הבעיות ששמעתי על אלחוטיים שאם שוכחים להטעין באמצע משחק זה יתקע.

אני מתכוון ללכת לתערוכת המשחקים של GAMER ביום חמישי הבא וראיתי שיש דוכן של לוג'יטק שם- אתם חושבים שהעכבר ימכר שם? ואם כן אז הוא יהיה יותר זול מבחנויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר, אם אתה לא רוצה לשים יותר כסף, אז ה-MX518 יהיה מושלם בשבילך ואין עכבר אחר שיתאים לך יותר כי הוא פשוט תותח!!!

אולם אם אתה מוכן לשים 350 שקל על עכבר אז אני הייתי ממליץ לך על ה-G5, הא ו-G7 אם אני לא טועה הם הכי טובים שיש ( ההבדל היחיד הא ש-G7 הוא אל חוטי ו-G5 לא ).

אבל שוב, ה-MX518 הוא עכבר מצוין עם ביצועים מצוינים ובין הכי טובים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לשאלה השניה:

אני משחק הרבה במחשב ואני משחק בכל מיני סוגים ככה שהעכבר כנראה מתאים לי...

דבר שני, אין לי כלל וכלל בעיה עם חוטי, ההפך- אני אפילו מעדיף חוטי בגלל הבעיות ששמעתי על אלחוטיים שאם שוכחים להטעין באמצע משחק זה יתקע.

אני מתכוון ללכת לתערוכת המשחקים של GAMER ביום חמישי הבא וראיתי שיש דוכן של לוג'יטק שם- אתם חושבים שהעכבר ימכר שם? ואם כן אז הוא יהיה יותר זול מבחנויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...