המלצה לאוזניות IN-EAR בתחום של רמה אחת מתחת אוזניות SHURE - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאוזניות IN-EAR בתחום של רמה אחת מתחת אוזניות SHURE

maphisto324

Recommended Posts

בולשיט.

גם רגילות מזיקות, הכל ענייין של כמה ווליום אתה שומע.

זה שהאוזניות קרובות יותר לעצבים באוזן לא אומר שהיא עושה יותר נזק כי האוזנייה משתמשת בווליום שהוא אפסי לעומת אוזנייה רגילה.

בסופו של דבר לעצב מגיעה בדיוק אותה עוצמה של תדר, אחרת היתה שומע ממש ממש ממש ממש חזק באוזניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פעם ראשונה שאני שומע דבר כזה.

לא מצאתי בגוגל אתה יכול לתת קישור?

הוא לא יכול לתת קישור לזה, כי זה שטויות במיץ.

נכון שאם תשים את האוזניות על פול ווליום זה לא יהיה טוב - אבל גם אף אוזניה אחרת שתשים על פול ווליום לא תשה טוב.

דווקא באוזניות כאלה, ניתן לשיום על ווליום חלש יחסית, ולשמוע מעולה גם בסביבה רועשתכמו מכון או רחוב שאחרת היית צריך לשים פול ווליום כדי לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שפתחו על זה תארד לפני חודש-חודשיים בערך, נדמה לי שהם דיברו על In-ear בלבד ולא על כפתור, בגלל הבידוד הם טענו שהכל מגיע ישר לתוך האוזן ולא נפלט לצדדים או ענארף מה, לא התעמקתי בתארד ההוא יותר מידי אבל אני בטוח שאם תחפש בפורום אודיו ובפורום כללי, לא תיהיה לך בעיה למצוא את אותו התארד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שאוזניות רגילות מזיקות יותר בגלל שהם צריכות להתחרות ברעשי הסביבה.

permanent hearing impairment or deafness due to an effect called masking. The headphone volume has to compete with the background noise, especially in excessively loud places such as subway stations, airplanes, and large crowds. This leads to the disappearance of the normal pain associated with higher levels of volumes,
In a recent study of noise exposure from portable stereos (Airo et al.), listeners in a quiet laboratory setting were comfortable with headphones set at an average volume of 69 dB. Once outside where the mean noise level was 65 dB, the average volume went up to 82 dB, with some levels as high as 95 dB.

אגב הנה הטבלה לכמה זמן אפשר לשמוע באיזו עוצמה

90 dbA 8 hrs

92 dbA 6 hrs

95 dbA 4 hrs

97 dbA 3 hrs

100 dbA 2 hrs

102 dbA 1.5 hrs

105 dbA 1 hr

110 dbA 0.5 hr

115 dbA 0.25 hr or less

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד. אני הייתי במצב שלך וחקרתי המון בפורומים בחו"ל ואל המסקנות:

תתרחק מהאוזניות IN EAR של סוני - הן שבירות מאד והאיכות הצליל שלהם לא משהו בכלל.

יש עוד דגם מאד מומלץ שלא הוזכר כאן בכלל וזה הEP630 של קריאטייב.

אם אתה קונה בארץ הייתי קונה את הCX300 שנמכרות בחנות מחשבים ברמת גן ב244 שקל, אם זכרוני אינו מטעה אותי. הקיראטיב עולות בסביבות 220 אז באמת ששווה לקחת את הסנהייזר.

אם אתה קונה בחול אז חד משמעית לך על הEP630. בארה"ב ה630 עולות 25 דולר מול 60 דולר של הCX300 (דרך אגב יש בEBAY כנראה קריאטיב מזויפות אז אל תקנה משם).

ההבדלים בין הCX300 לEP630 נחשבים קלים מאד עד לא קיימים. הסגנון שלהם גם דומה. הבאס אצל שניהם מאד טוב.

אתה יכול להגיד את השם/ כתובת של החנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן

מצטער על התפרצות באמצע התראד אבל אני חייב להגיד משהו

מניסיון (היה לי E2C) אני ממליץ בכלליות להתרחק מIN EAR, כן הן יותר איכותיות (הE2C היו פשוט פצצה) אבל יש להן הרבה בעיות

קודם כל מה שהכי הקפיע לי בE2C זה נוחות... קיבלתי 3 גדלים שונים של ראש לאוזניות מסיליקון ו3 גדלים שונים מספוג ואפילו ההכי קטן היה קצת גדול לאוזן שלי והספוג פשוט מושמד מהר מאוד

וגם אחרי שעה של שמיעה איתם זה מתחיל לשרוף בתוך האוזן כי זה בחיכוך תמידי עם פנים האוזן

זה מתלכלך ברמות שאין לך מושג

הן ממש ממש הורסות את האוזניים אבל נראה לי שלא ממש אכפת לך מזה

תשקיע עוד קצת מחשבה אם אתה באמת רוצה IN EAR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RULETHEPC, הזמן הממוצע שאוזניית INEAR היא לא נוחה היא 3-4 ימים. לי זה עבר ביומיים. (הסטטיסטיקה מתוך סקר באתר HEAD-FI).

אחרי זה אתה זוכה באוזניות אדירות, שנותנת לך לשמוע בווליום נמוך - דבר שיעזור לשמיעה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוחות זה הדבר הכי סובייקטיבי שקיים

הוא לא יוכל לדעת, עד שהוא יקנה IN EAR, אם הוא מהחלק שפשוט לא מסתדרים עם כאלה

לי למשל יש אוזניים קטנות יחסית ולא היה לי נוח בכלל ואחרי לא הרבה זמן קניתי אחרות שיש לי כבר למעלה שנה (זמן שיא נראה לי שאוזניות שרדו אצלי ואני ממש ממש מרוצה מהן גם מבחינת איכות {כולם אומרים שהן כמו PX100} וגם מבחינת מחיר {180 שקל אם אני לא טועה} והאוזניות הללו הן - AKG K24P).

הסיבה שאני גם הזהרתי כי אוזניות IN EAR זה לא צוחק... האוזניות הכי פשוטות מהסוג הזה עולות המון וחבל סתם לקנות לכמה חודשים בודדים

הE2C אלו לי לא פחות מ100$ ובסופו של דבר הבאתי לחבר שלי ליומהולדת כי הוא היה מטורף עליהן ולא היה לי מה לעשות איתן פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...