המלצה לאוזניות IN-EAR בתחום של רמה אחת מתחת אוזניות SHURE - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאוזניות IN-EAR בתחום של רמה אחת מתחת אוזניות SHURE

maphisto324

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפותח הת'רד. אני הייתי במצב שלך וחקרתי המון בפורומים בחו"ל ואל המסקנות:

תתרחק מהאוזניות IN EAR של סוני - הן שבירות מאד והאיכות הצליל שלהם לא משהו בכלל.

יש עוד דגם מאד מומלץ שלא הוזכר כאן בכלל וזה הEP630 של קריאטייב.

אם אתה קונה בארץ הייתי קונה את הCX300 שנמכרות בחנות מחשבים ברמת גן ב244 שקל, אם זכרוני אינו מטעה אותי. הקיראטיב עולות בסביבות 220 אז באמת ששווה לקחת את הסנהייזר.

אם אתה קונה בחול אז חד משמעית לך על הEP630. בארה"ב ה630 עולות 25 דולר מול 60 דולר של הCX300 (דרך אגב יש בEBAY כנראה קריאטיב מזויפות אז אל תקנה משם).

ההבדלים בין הCX300 לEP630 נחשבים קלים מאד עד לא קיימים. הסגנון שלהם גם דומה. הבאס אצל שניהם מאד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד. אני הייתי במצב שלך וחקרתי המון בפורומים בחו"ל ואל המסקנות:

תתרחק מהאוזניות IN EAR של סוני - הן שבירות מאד והאיכות הצליל שלהם לא משהו בכלל.

יש עוד דגם מאד מומלץ שלא הוזכר כאן בכלל וזה הEP630 של קריאטייב.

אם אתה קונה בארץ הייתי קונה את הCX300 שנמכרות בחנות מחשבים ברמת גן ב244 שקל, אם זכרוני אינו מטעה אותי. הקיראטיב עולות בסביבות 220 אז באמת ששווה לקחת את הסנהייזר.

אם אתה קונה בחול אז חד משמעית לך על הEP630. בארה"ב ה630 עולות 25 דולר מול 60 דולר של הCX300 (דרך אגב יש בEBAY כנראה קריאטיב מזויפות אז אל תקנה משם).

ההבדלים בין הCX300 לEP630 נחשבים קלים מאד עד לא קיימים. הסגנון סאונד שלהם גם דומה. הבאס אצל שניהם מאד טוב.

קודם כל תודה רבה לך על התשובה, עזרת לי הרבה.

אני אכן קונה בחול, אך אין לי גישה מלאה לכל החנויות אלא רק חנות אחת שהיא www.newegg.com.

מבחר האוזניות שלה כאן:

http://www.newegg.com/Product/ProductList.asp?Brand=1725&N=2010370070+1092908217&showmore=250&Submit=ENE&Manufactory=1725&SubCategory=70

את הCX300S יש שם, אך לצערי את הCREATIVE אין.

מה שכן, המחיר של הCX הוא בין 240-250 שקל שם, אז זה ממש לא זול יותר מבארץ, ובשביל זה רציתי לקנות בחול- כדי שהמחיר יהיה זול יותר מבארץ..

אז אני לא יודע מה לעשות כל כך..

אילו חנויות אתה מכיר שמוכרות בארץ את הCX ב244 כמו שאמרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.el-oro.com/

ואיך יש לך גישה לNEWEGG ולא לאמאזון? :nixweiss:

הורים של חבר נוסעים לארה"ב והוא קונה שם רכיבים, אז עליתי על הגל וביקשתי ממנו שיקנו בשבילי גם כמה דברים. מן הסתם אני לא אבקש מהם ללכת לחנויות אחרות נכון...?

אז אני מוגבל לNEWEGG ולכן ממה שאני מבין לCX300S ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידעתי זה לא חנות. הם עושים רק משלוחים מהאינטרנט, וגם זה משכונת תעשייה מקליפורניה. בגלל זה מוזר שאתה יכול לקנות מחנות אחת שאתה לא יכול להגיע עליה אבל לא מאחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות שאם זה כך אז הם יעשו אולי משלוח מהחנות אליהם איפה שהם יגורו בארה"ב.. באמת משהו שאני אברר ואבדוק..

בכל מקרה, מצאתי עוד סוג אוזניות, של PANASONIC דוקא, מה דעתך עליהן?

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16826181003

ברור שהם לא ברמה של האוזניות שדיברנו עליהן למעלה, אבל לדעתך ההבדל יהיה ממש עצום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדלג על ההודעה הזאת, אבל מה לעשות שאין מנוחה לרשעים.

אוזניות שנמצאות בתוך האוזן מזיקות לשמיעה.

הן בסדר רק אם אתה מתכנן להשתמש בהן במשך שעה כל יום. מעל לזה הם יעשו נזק בלתי הפיך.

אם אתה לא מאמין תחפש בגוגל. זה מוכח.

חבל שתקנה שאי אפשר להנות מהן יותר משעה ביום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוזניות שנמצאות בתוך האוזן מזיקות לשמיעה.

הן בסדר רק אם אתה מתכנן להשתמש בהן במשך שעה כל יום. מעל לזה הם יעשו נזק בלתי הפיך.

פעם ראשונה שאני שומע דבר כזה.

לא מצאתי בגוגל אתה יכול לתת קישור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...