מה עדיף? D940 או 3800 - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף? D940 או 3800

Tik-Tak

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

extriple מה הפואנטה שלך?

הרי זה ידוע שה-3800X2 יותר טוב, מה זה קשור?

אבל הוא לא יתן לו את התמואה הטובה ביותר לכסף. זהו סוף הדיון. לא משנה מה תגיד לא ישנה את זה.

וד"א המעבדים של תלוים אחד בשני כי הליבות מתקשרות דרך הצ'יפסט, אבל זה לא אומר שזה עד כדי כך נורא.

עובדה שבעובדה יוניונית, כגון וורד וכל מיני שיט כזה, אתה אל תראה שום הבדל בביצועים אבל תרגיש הבדל בכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שלא אכפת לך מכלום ושכל מה שיגידו בשבילך יהיה הכי טוב

ובמשחקים לא תרגיש הבדל עם 3800 או עם 930 רוב העיבוד הוא על הGPU ולא על הCPU גם עכשיו יצא הכרטיס שאחראי על הפיזיקה שעוד כמה שנים זה יהיה סטנדרט והמעבדים שיוצרים כיום יחזיקו לדעתי גם בעוד 3-5 שנים עם תוספת הכרטיס הפיזיקלי וכרטיס מסך טוב כלומר צוואר הבקבוק לא יהיה המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

extriple מה הפואנטה שלך?

הרי זה ידוע שה-3800X2 יותר טוב, מה זה קשור?

אבל הוא לא יתן לו את התמואה הטובה ביותר לכסף. זהו סוף הדיון. לא משנה מה תגיד לא ישנה את זה.

וד"א המעבדים של תלוים אחד בשני כי הליבות מתקשרות דרך הצ'יפסט, אבל זה לא אומר שזה עד כדי כך נורא.

עובדה שבעובדה יוניונית, כגון וורד וכל מיני שיט כזה, אתה אל תראה שום הבדל בביצועים אבל תרגיש הבדל בכיס.

אז הוא כן קורע אותו למרות שהוא רק 2.0GHZ....והאינטל 3.0GHZ מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה משחק במשחקים מעבד הוא גורם מכריע לא פחות חשוב מהכרטיס מסך.

מי כמוני יודע...לקנות מעבד תקציבי זה נחמד...אבל לא שווה..!..

הכרטיס מסך שלי אמור להוציא באיזור ה6.5K ב3D 05...ועל המערכת שלי הוא מוציא 5.5K...

ואם היה לי מעבד בסגנון האתלון 3200 היה לי כבר תוצאה יותר טובה בהרבה...(גם הלוח שלי יכול להיות לא טוב בגלל הצ'יפסט)...

אבל הדרך מליבה 0 לליבה 1 היא הרבה יותר ארוכה..!!...זה מרחק עצום בין הצ'יפסט למעבד כפול 2..!!...זה הדרך...

בעוד שבAMD הדרך היא ישירות מליבה 0 לליבה 1...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הוא כן קורע אותו למרות שהוא רק 2.0GHZ....והאינטל 3.0GHZ מעניין...

מה מעניין בזה?

זה דבר ידוע וישן ואתה לא מחשב פה כלום.

הכרטיס מסך שלי אמור להוציא באיזור ה6.5K ב3D 05...ועל המערכת שלי הוא מוציא 5.5K...

ואם היה לי מעבד בסגנון האתלון 3200 היה לי כבר תוצאה יותר טובה בהרבה...(גם הלוח שלי יכול להיות לא טוב בגלל הצ'יפסט)...

אבל הדרך מליבה 0 לליבה 1 היא הרבה יותר ארוכה..!!...זה מרחק עצום בין הצ'יפסט למעבד כפול 2..!!...זה הדרך...

אני מתערב איתך שהבעיה נובעת לא מהמעבד אלא ממשהו אחר. למה אתה שואל? כי היו בנצ'ים שהראו שעם 7800GTX ההבדל בין וניס 3000+ לבין FX57(אני בכוונה לא משווה ל60 כי 60 הוא כפול ליבה) היה משהו כמו 2-3 FPS.

שורה תחתונה, 3800X2 עם 7600GT יהיה פחות שימושי למשחקים מאשר 930 עם 7900GT. לעומת זאת בעבודות "משרדיות" את בכלל לא תרגיש הבדל.

אז תעשה את החושיבין לבד, מה יותר משתלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הופה, זה בדיוק ה"שטויות" שאמרתי בהתחלה. המעבד של אינטל לא איכותי כמו הכפול ליבה של .

הוא בנוי אחרת, הביצועים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מעניין בזה?

זה דבר ידוע וישן ואתה לא מחשב פה כלום.

אני מתערב איתך שהבעיה נובעת לא מהמעבד אלא ממשהו אחר. למה אתה שואל? כי היו בנצ'ים שהראו שעם 7800GTX ההבדל בין וניס 3000+ לבין FX57(אני בכוונה לא משווה ל60 כי 60 הוא כפול ליבה) היה משהו כמו 2-3 FPS.

שורה תחתונה, 3800X2 עם 7600GT יהיה פחות שימושי למשחקים מאשר 930 עם 7900GT. לעומת זאת בעבודות "משרדיות" את בכלל לא תרגיש הבדל.

אז תעשה את החושיבין לבד, מה יותר משתלם?

חשבתי קצת, והבנתי שהמחיר של 7900GT הוא "קצת" יותר מידיי בשבילי. לכן העדפתי להשקיע במעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד והבחירות שלך.

כנראה שביצועים במשחקים לא כזה חשוב לך כמו ביצועים של מעבד.

אולי יש לך משהו שאתה מקבל יותר טוב מהמעבד שלך מאשר תקבל מהמעבד השני.

אני לא יודע מה איתך ספציפית, אבל באופן כללי עדיף כ.מ. חזק מאש מעבד חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הופה, זה בדיוק ה"שטויות" שאמרתי בהתחלה. המעבד של אינטל לא איכותי כמו הכפול ליבה של .

הוא בנוי אחרת, הביצועים שונים.

אולי תסתכל איזה מעבד יש לו?

יש לו Sempron 64 Bit 3000+ Socket 939@2.5 שזה אהובך מעבד ::)

אתה משווה אותו לD930/940? :lol:

וממתי קובע משהו? שיפעיל משחק עם פילטרים+רזולוציה גבוהה+ ונראה מה יהיה ההבדל!

תחפש ביקורות על מעבדי D9XX הם בד"כ מוצאים נ"ק יותר גבוה ממעבדי ...

ואם כבר אתה כזה פאן בוי של AMD אז נגיד לך שעוד ממש קצת שבוע-3 יוצא קורנו שהקורנו הכי חלש חזק מFX62

:smile1:whaawhaawhaawhaawhaawhaawha

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי קצת, והבנתי שהמחיר של 7900GT הוא "קצת" יותר מידיי בשבילי. לכן העדפתי להשקיע במעבד.

:screwy:

נראה לי שעדיין לא קלטת את מה שכולם פה אמרו לך.

אם אתה , ולא עובד בתוכנות כבדות ומה שלא יהיה, להשקיע בכרטיס מסך יהיה משתלם יותר.

עכשיו, אתה יכול להתפשר על המעבד ולקחת 930, ומהכסף שישאר לקחת 7900GT.

מה שאתה עושה, זה לקחת 3800 DC וכרטיס מסך 7600GS. וזה באותו המחיר של 930+7900GT.

מבין?

ראית את ההבדל בין 7900GT לבין 7600GS?

ולמעבד אין כמעט שום תפקיד בביצועי המשחקים, במיוחד כשיש כרטיסים חזקים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy:

נראה לי שעדיין לא קלטת את מה שכולם פה אמרו לך.

אם אתה , ולא עובד בתוכנות כבדות ומה שלא יהיה, להשקיע בכרטיס מסך יהיה משתלם יותר.

עכשיו, אתה יכול להתפשר על המעבד ולקחת 930, ומהכסף שישאר לקחת 7900GT.

מה שאתה עושה, זה לקחת 3800 DC וכרטיס מסך 7600GS. וזה באותו המחיר של 930+7900GT.

מבין?

ראית את ההבדל בין 7900GT לבין 7600GS?

ולמעבד אין כמעט שום תפקיד בביצועי המשחקים, במיוחד כשיש כרטיסים חזקים כאלה.

אני בהחלט מסכים- אבל, בשביל משחקים מספיק בהחלט הוניס 3000 שעולה היום רחמנה ליצן 680 ש"ח...

לוח 939 טוב עולה 450 ש"ח, מה שאומר ששניהם ביחד עולים 1130 ש"ח, בנגוד לD805 אשר ביחד עם לוח טוב עולים היום 1400 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הוגן להשוות את 7600GS ל7900GT...ההבדל במחיר הוא הרבה יותר מאשר ההבדל בין לAMD -מסכים איתי?

ושוב אם נביא לAMD את ה7900GT ולאינטל את ה7600GS, אז מה , עדיין ינקנק? :)

א. אז נחליף רק ל-X1800GTO, עדיין ינקנק אותו, וזה הפרש פחות מההפרש בין מזה שבין המעבדים

ב. אם הגדלת ל- את התקציב תגדיל גם לאינטל

אני בהחלט מסכים- אבל, בשביל משחקים מספיק בהחלט הוניס 3000 שעולה היום רחמנה ליצן 680 ש"ח...

לוח 939 טוב עולה 450 ש"ח, מה שאומר ששניהם ביחד עולים 1130 ש"ח, בנגוד לD805 אשר ביחד עם לוח טוב עולים היום 1400 ש"ח...

יש סיבה שהוא דיבר על כפולי כל הת'רד - זה העתיד.

אתה מחפש בכוח להכניס לאנשים שלא מיוצרים והם חדי ליבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...