צריך אוזניות לzen micro 300 שקל מקסימום - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך אוזניות לzen micro 300 שקל מקסימום

dante123

Recommended Posts

..ממש לא 100 שקל...ושוב,אני מחפש headset,כלומר גדולות,לא earphone. ואתה יכול להסביר בקשר לסנהייזר?שם באנגלית?כי לא שמעתי על האוזניות.

עריכה:אולי כדאי דווקא שמתחברות לאוזן (כמו שRoshos הציע בקשר לקרייאטיב) בגלל שזה יהיה לא נוח בתיק,אבל לא מצאתי איכותיות בפחות מ150 שקל.

אין באמת איכותי בפחות מ-150 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

DMX נראה לי שרציתי להגיד שהן עולות -יותר- אבל לא ברבה -יותר- D: ותודה בקשר לאוזניות (in ear נכון?).יש עוד הצעות ל in-ear בסכום הזה?אני מעדיף לקנות מחברה מוכרת ואיכותית שאני מכיר (אבל לא בהרבה כסף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

..ממש לא 100 שקל...ושוב,אני מחפש headset,כלומר גדולות,לא earphone. ואתה יכול להסביר בקשר לסנהייזר?שם באנגלית?כי לא שמעתי על האוזניות.

עריכה:אולי כדאי דווקא שמתחברות לאוזן (כמו שRoshos הציע בקשר לקרייאטיב) בגלל שזה יהיה לא נוח בתיק,אבל לא מצאתי איכותיות בפחות מ150 שקל.

סנהייזר - חברה גרמנית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DMX נראה לי שרציתי להגיד שהן עולות -יותר- אבל לא ברבה -יותר- D:

לא

התכוונתי שהן עולות פחות מ150 למי שאמר מעליי שאין איכותיות בפחות מ150

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אחרת:יש -כנף- איכותיות אחרות בטווח המחיר הזה? כי שמתי לב שהאוזניות הקטנות נופלות לי מהאוזן :kopfpatsch:. אבל לא ניסיתי in ear.המצב שונה באוזניות in ear?בכל זאת,אני אשמח אם תמליצו לי על כנף איכותיות בעונות על הבקשות ממקודם (לא חשבתי שכדאי לפתוח ת'רד נוסף כי רוב המידע הוא פה).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...