DDR או SDR - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DDR או SDR

MINIME

Recommended Posts

DDR SDRAM זיכרון SDRAM שיכול לפלוט נתונים גם בעלייה וגם בירידה של פולסי השעון, כלומר פעמיים באותו הפולס. שיטה זאת מאפשרת להכפיל (באופן תיאורתי) את ביצועי הזיכרון בהשוואה לזיכרון SDR SDRAM שיודע להעביר רק מנת נתונים אחת בכל פולס.

(Double Data Rate SDRAM)

SDRAM - סוג מודרני של זכרון המגיע בצורת דימים. זכרון זה קיים במבחר מהירויות החל מ - 66 מגה-הרץ ועד 133 מגה-הרץ, בהתאם לסוג המחשב שאליו הוא מיועד. השם שלו - סינכרוני, אומר שהזיכרון למעשה מסוגל לרוץ במהירות אפיק ה-FSB של המערכת.

(Synchronous DRAM).

ועכשיו שעברנו את ההסברים המדעיים אני אגיד לך בפירוש לא!

זכרון נועד לרוץ במהירות כפולה מזכרון SDRAM... זה שהנך מוסיף עוד 256 מגה ל SDRAM לא אומר שאתה תגרום לו לרוץ במהירות כפולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי את העצה שלך...

בכל אופן ההתלבטות בין לקחת או לא לקחת תלויה אך ורק במערכת שלך! (ועוד בהרבה מאפיינים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, ההסבר פשוט....

אם אתה קונה 512 SDRAM אז הזכרון יכול לאכסן יותר נתונים, אבל הוא יעביר אותם למעבד במהירות איטית יותר,

אם אתה קונה 256 אז זה יכול לאכסן פחות אבל יעביר את זה למעבד במהירות גדולה יותר (כפולה בדרך כלל)....:)

בקיצור, ייאלץ להיטען מחדש כל פעם, וSDR לא, ז"א אם אתה משתשמש בתוכנית כבדות (משחקים וכו')

אז תעשה את החישוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DDR SDRAM SDRAM שיכול לפלוט נתונים גם בעלייה וגם בירידה של פולסי השעון, כלומר פעמיים באותו הפולס. שיטה זאת מאפשרת להכפיל (באופן תיאורתי) את ביצועי הזיכרון בהשוואה לזיכרון SDR SDRAM שיודע להעביר רק מנת נתונים אחת בכל פולס.

(Double Data Rate SDRAM)

לוח האם שלי זה 133 MHZ אני יכול לתקוע בו DDRAM ???.

תוקעים לכם את השם הנכון מול הפרצוף ואתם עדיין מתעקשים לכתוב אותו בצורה שגוייה מאוד. זה לא מכוון ישירות כלפיך MINIME, אלא לכלל משתמשי הפורום. לדעתי צריך לעשות סטיקי בנושא, כמו בפורום מקינטוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DDR SDRAM SDRAM שיכול לפלוט נתונים גם בעלייה וגם בירידה של פולסי השעון, כלומר פעמיים באותו הפולס. שיטה זאת מאפשרת להכפיל (באופן תיאורתי) את ביצועי הזיכרון בהשוואה לזיכרון SDR SDRAM שיודע להעביר רק מנת נתונים אחת בכל פולס.

(Double Data Rate SDRAM)

לוח האם שלי זה 133 MHZ אני יכול לתקוע בו DDRAM ???.

תוקעים לכם את השם הנכון מול הפרצוף ואתם עדיין מתעקשים לכתוב אותו בצורה שגוייה מאוד. זה לא מכוון ישירות כלפיך MINIME, אלא לכלל משתמשי הפורום. לדעתי צריך לעשות סטיקי בנושא, כמו בפורום מקינטוש.

תרגע!!!!!

מה וא כבר עשה?

מה יש כ"כ להתרגז?

אז הוא כתב שם לא נכון.....אז מה?!?!?!?!?

זה הזיק לך בצורה כל שהיא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Compoment,

לא נראה לי שהוא קרא את ההסבר שלך לגבי ....

זה נכון, תוקעים להם מול הפרצוף ואומרים להם שזה SDRAM, ואחרי זה עוד רושמים DDRAM כמו הרבה אנשים שהם טועים..מה יש לכם מ DDRAM ??? לא קוראים לזה DDRAM!@!! >:(

ואחרי זה הוא עוד שואל מה הוא לא רשם נכון אחרי שכבר הסבירו לו שרושים SDRAM ולא DDRAM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...