"מי נתן לך רישיון ילדה, מי נתן לך רישיון?..." - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מי נתן לך רישיון ילדה, מי נתן לך רישיון?..."

IG

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבחינתי נהג טוב הוא אחד שעושה פחות עבירות תנועה ופחות תאונות

ולא אחד שיודע ללחוץ על ברקס בצורה מקצועית יותר או לעקוף טוב יותר.

אתה רואה. אז המינוח שלך לא טוב

נהג טוב הוא לא רק נהג שלא עושה תאונות אלא נהג שגם לא מעצבן את כל הנהגים הסובבים אותו ולא גורם להם לצאת לעקיפות מסוכנות(זה שהנהג העוקף אדיוט לא שייך לנושא) ולא מעכב את כל התנועה שמאחוריו

נהג שלא נלחץ מכל שטות ולא גורם לנוסעים להקיא את נשמתם.

וכן, גם נהג שמגיע במהירות סבירה ליעד שלו

לא חכמה לנהוג ב-10 קמ"ש ולהגיד אני נהג טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על שטויות מפגרות לחלוטין כאלה צריכים לשלול לה מייד את הרשיון לכל החיים...

אין שום סיבה הגיונית באמת שתצדיק את העובדה שזה קרה...ועוד לנטוש את האוטו באמצע...הרכבת באותה מידה יכלה להעיף את הרכב על מישו או משהו...ברגע שהיא ראתה את הרכבת היא הייתה צריכה ללחוץ על הגז ולא להרפות עד שהיא תהיה אחורי המסילה...אינעל אבוק=\

ותכל'ס...מה זה משנה סטטיסטיקה...סטטיסטיקה לא אומרת לך 100% וגם אם 99.9999999% מהנהגות הן סופר זהירות זה לא אומר שהבחורה הזו נכללת בסטטיסטיקה הזו...ככה שסטטיסטיקה טובה בדיוק עד לרגע האמת:)

אגב אם מדברים על נהגות גרועות...אמא שלי נהגת פשוט נוראה...יש לנו אוטו עם הילוכים ויש לה את פוליסת ההילוך האחד...היא מתחילה מראשון (או שני...תלןוי איפה האוטו היה במצב ברירת המחדל שלו) עולה עד לשלישי ונשארת שם...כשהאוטו כבר ממש עושה רעש היא מעלה לחמישי...אבל רוב הנסיעות (בכל קשת המהירויות מ-70-80 עד ל-10) היא נוסעת בשלישי...וזה מעיק להחריד ליסוע עם אדם כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על שטויות מפגרות לחלוטין כאלה צריכים לשלול לה מייד את הרשיון לכל החיים...

אין שום סיבה הגיונית באמת שתצדיק את העובדה שזה קרה...ועוד לנטוש את האוטו באמצע...הרכבת באותה מידה יכלה להעיף את הרכב על מישו או משהו...ברגע שהיא ראתה את הרכבת היא הייתה צריכה ללחוץ על הגז ולא להרפות עד שהיא תהיה אחורי המסילה...אינעל אבוק=\

ותכל'ס...מה זה משנה סטטיסטיקה...סטטיסטיקה לא אומרת לך 100% וגם אם 99.9999999% מהנהגות הן סופר זהירות זה לא אומר שהבחורה הזו נכללת בסטטיסטיקה הזו...ככה שסטטיסטיקה טובה בדיוק עד לרגע האמת:)

אגב אם מדברים על נהגות גרועות...אמא שלי נהגת פשוט נוראה...יש לנו אוטו עם הילוכים ויש לה את פוליסת ההילוך האחד...היא מתחילה מראשון (או שני...תלןוי איפה האוטו היה במצב ברירת המחדל שלו) עולה עד לשלישי ונשארת שם...כשהאוטו כבר ממש עושה רעש היא מעלה לחמישי...אבל רוב הנסיעות (בכל קשת המהירויות מ-70-80 עד ל-10) היא נוסעת בשלישי...וזה מעיק להחריד ליסוע עם אדם כזה...

תגיד כמה יוצא לכם לשלם על מוסכים אם נהיגה שכזות?

אני אישית לא נהגתי בהילוכים מאז שסימתי שיעורי נהיגה ב2000 אז מיזמן שככתי את כל הקלץ ולעביר הילוך וכל החראה הזה

אבל אם היא לא יודעת לינהוג בהילוכים שתימכור תאוטו ותיקנה אוטומט

ככה האוטו יהיה פחות במוסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]oh forgot another one, Sabine Schmidt, the german driver that was on topgear, the instructor at Nurburgring Nordschleife, she was a female. hot one too. she did 10:08 around the 21km track in a van!!

even found the video

http://www.youtube.com/watch?v=a1qoPY7wr2E

still most women are horrible driver second only to old people.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעורבותם הגדולה של גברים בתאונות הדרכים אינה יכולה להיות מוסברת ביחס בין מספר הנהגים לנהגות, שכן אחוז מחזיקות הרישיון בישראל עומד על 40% - גבוה משמעותית מאחוז מעורבותן בתאונות.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3235668,00.html

נכון להיום, 40% מכלל ציבור המורשים לנהוג הן נשים. עם זאת, הן מעורבות רק ב-23% מהתאונות שהתרחשו בשנת 2004 בישראל. אז נכון, אחד

הנתונים שאינו כלול בסטטיסטיקה אך מוכר וידוע, הוא שבממוצע, נשים נוהגות פחות קילומטרים מגברים. אך העובדה כי נשים היו מעורבות ב-13% בלבד מתאונות הדרכים הקטלניות, מבהירה היטב מי נוהג זהיר יותר - אשה או גבר. ולא, זה לא הגבר.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3072212,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט, הנתונים האלה לא אומרים כלום.

לאמא שלי יש רישיון ובשנתיים האחרונות היא נהגה אולי 100 ק"מ.. אז ?

שים לב גם למה שאתה מצטט.. זה לא יאמן כמה טיפש צריך להיות מי שכתב את זה..

הנתונים שאינו כלול בסטטיסטיקה אך מוכר וידוע, הוא שבממוצע, נשים נוהגות פחות קילומטרים מגברים. אך העובדה כי נשים היו מעורבות ב-13% בלבד מתאונות הדרכים הקטלניות, מבהירה היטב מי נוהג זהיר יותר - אשה או גבר. ולא, זה לא הגבר.

כלומר, הוא אומר מה שאני אמרתי, לגמרי זה שאין שום קשר בין כמות "מחזיקי הרישיון" לבין כמות הנהגים, אבל אז שם נקודה ומתחיל משפט חדש בכלל בלי שום קשר לוגי למשפט הקודם..

המשפט "אך העובדה בלה בלה בלה" הוא בפירוש לא סוג של "אבל" שמבטל את המשפט הקודם... העובדה היא ברורה: אין שום קשר בין כמות "מחזיקי הרישיון" לבין כמות הנהגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שהיא ראתה את הרכבת היא הייתה צריכה ללחוץ על הגז ולא להרפות עד שהיא תהיה אחורי המסילה...אינעל אבוק=\

זה לא היה עוזר כי איכשהו היא היתה לוחצת על הגז בP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי את הכתבה בYNET כך שיחס של הקילומטרים שגברים נוהיגם לעומת נשים

קטן יותר מהיחס בין מספר התאונות של גברים לעומת התאונות של נשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...