תוכנת קיווץ ישראלית - שאלה - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת קיווץ ישראלית - שאלה

oren88

Recommended Posts

תבין!!

אנחנו לא נגדך.. אבל זה נראה חשוד שמישהו בא ומתחיל לרשום נפלאות על תוכנה שכולם יודעים שהיא תרמית.

ולא תיקנו את הבאג הזה.. כי אם היו מתקנים זאת היית תוכנה טובה..

ותבין אף תוכנת כיווץ לא יכולה לכווץ קובץ שהיא כבר כיווצה (כי תחשוב אם כל פעם תכווץ אז בסוף כל קובץ יהיה קטן מאוד)

ואי אפשר לכווץ וסרטים (זה כבר קידודים וכל השאר)

ואם היא מכווצת ל1 קילו כל דבר .. זה אומר לך הכל.. אפילו אומרים שם בכתבה שהיא מאבדת מידע בזמן הכיווץ.. אז בקיצור תרמית אחת גדולה כל התוכנה הזאת.. וכמו שהיא באה בסערה .. כככה היא נעלמה.

ותאמין לי שאם תהיה תוכנה יותר טובה מהתוכנות הקיימות.. פה זה יופיע לראשונה.. מבטיח לך

אז לפחות בו תבקש שנסביר לך אם אתה לא כל כך יודע.

ואף אחד לא חושב שאת שקרן. פשוט היו פה מאות משתמשים שבאו לפרסם מוצרים שלהם או דברים אחרים..

וזה כבר נמאס..

וכולם היו משתמשים חדשים עם איזה 10 הודעות.

ודבר אחד שישמע אולי מגעיל..אבל אם לא טוב לך אתה יכול ללכת.. יש פה מספיק אנשים.. אנחנו עושים את זה בחינםן ובשביל הכיף..

אם אתה רוצה להצטרף אז בבקשה

אני רוצה להיות חלק מהקהילה אבל פשוט נדהמתי מהיחס הזה שלכם פשוט התנפלתם עליי בצורה זוועתית..

ואז חשבתי לעצמי "טווווב.. ככה הם מקבלים פנים חדשות!?" :screwy:

בסך הכל באתי בכוונה של לשאול על התוכנה.. וישר באתם בהתנפלות.. ולא הצגתי אותה כתוכנה טובה פשוט ככה חבר שלי תיאר לי אותה ושמצאתי את הכתבה והבאתם לי את הכתבה של ה "תרמית" ראיתי שזה אוליי באמת שטויות.. ושבאמת ניסיתי אותה הבנתי שזה בולשיט..

שמע עד שלא מנסים לא באמת יודעים מזה התוכנה הזאת.. אז לכן ניסיתי וזה כנראה באמת חרטא.. אני מחר מנסה לשלוח לחבר שלי את התוכנה ואיזה קובץ שאני יכווץ ואני אבדוק אם באמת הקובץ ישלח ב 1 קילובייט ושהוא יפתח את זה .. זה יפתח לקובץ המקורי שהוא בעירך 80 מגה.. (הקובץ הוא קובץ שצילמתי מהמשחק SiN Episode - Emergence בעזרת התוכנה FRAPS... אז נבדוק תעניין (לא נראה לי הגיוני.. אבל שווה לבדוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שה1 קילו ייפתח לקובץ של 80 מגה אני אשלח אליך כמה לקוחות ממורמרים של קליניקה און שתוכל להפעיל עליהם את אותו אלגוריטם פריסה. ;D

בכל אופן עדיין לא שמעתי ממך תשובה חד משמעית - יותר טוב מ-WinRAR או לא? תדחוס עוד כמה קובצי מולטימדיה, תבחין איך Infima מקטינה אותם (לא משנה שמשנה להם את האיכות) ותחזור אלינו עם המסקנות. אם אכן לדעתך התוצאה טובה יותר מווינראר אז אתה לא רוצה לדעת מה אני מעדיף לחשוב עליך (שתול של אינפימה או משתמש "אקראי" אמיתי של התוכנה).

אין לך מושג איך אני מצפה בכיליון עיניים לשמוע ממך שהחבר שלך פרס את הקילו לקובץ של ה-80 מגה והוא עבד אצלו נפלא. פשוט מת כבר לשמוע את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לכווץ 80 מגה ל1 קילו זה לא בעיה..

הבעיה זה לפתוח את זה.. ולהחזיר את זה לאותו דבר..

אני מציע לך לא לנסות לשלוח לו.. סתם בזבוז זמן..

ואם זה מצליח.. עדיף לך לא להגיד לנו .. וללכת לקנות את החברה הזאת..

כי היא תהיה שווה הרבה מאוד כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פעם דחסתי את כל דיסק ההתקנה של מילניום (כ-150 מגה) אל קובץ תקין של קילו בודד! אינני זוכר את שם התוכנה אבל היא היתה מדהימה, קראו לה משהו כמו appr0 כלומר "שואף לאפס", והיתה בעלת ממשק דוסי אך נוחות מאוד חילונית. כשאני נזכר עכשיו יותר נכון זה הראה קילו בסייר קבצים אבל היה הרבה יותר פחות כשבדקתי גודל בבייטים. כשניסיתי להציץ בתוכן הדחוס עם עורך סתם בשביל הסקרנות, נגלה לי אחד הסודות הכמוסים של היקום. הקובץ הדחוס הכיל את המידע הבא:

worstpieceofshiteverreleasedtotheworldofcomputing

אני עדיין מאמין שאותו אלגוריתם דחיסה היה מבין המשובחים שבעולם, אפילו יותר משל אינפימה (שכנראה נכתבה בהשראת אותה מהסיפור האמיתי הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

B2K תפסיק בבקשה לצטט הודעות ישירות מעליך.זה סתם גורם לת'רד להיות ארוך ולא נעים לקריאה.

אגב אני גם מחכה לתשובתך בנושא.

המשך יום נעים לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בסה"כ שאל הוא לא כתב תגובה כמו

"תורידו תתוכנה היא סוסה מכווצת ב10000מגה וואו איזה פצצה"

הוא שאל (!!!) אם היא טובה כמו הכתבה באתר...

אתם לא צריכים להתנפל על כל אחד ששואל :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הוא לא שאל. הוא דיווח לנו בעקיפין שהגרסה החדשה כביכול נקייה, חוקית, כשרה, ונהדרת.

2. אם תבדוק patterns של צורת התבטאות תגלה שהיה פה עוד מישהו בעבר הלא רחוק שטען שאין לו קשר עם החברה, עם אותה כמות הודעות בערך (שאותי מעניין איך הם הגיעו במכה ל-30) וגם הוא בא להגנתה בצורה שמדהימה את השכל הישר. אגב, גם אותו אחד בעבר, היה לו איזה שטיק כזה כמו החדש - הוא פשוט התעלם משאלות לא נעימות. אם שמת לב אני בכוונה שואל כל שאלה מאה פעם בדיון הזה כדי להמחיש את הפואנטה הבסיסית הזו, שהוא אותו ההוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהה !?

תגיד אתה דפוק בשכל!? :s07:

ולא "הגנתי עליה בעקיפים" וואי בחיים שלי לא ראיתי טמטום כזה..

ויש לי תגובות כי הגבתי פה ושם בפורומים מה הבעיות שלך תגיד!?

ד"א אני לא הגנתי על התוכנה! כולה הבאתי ציטוט מהכתבה (תגובה מספר 8 ) שבא היה כתוב שיצא תיקון.. אני בודק היום תתוכנה עם חבר.. ונראה אם זה באמת חרטא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוק לא לכעוס :(

כמה שנים לוקח לבדוק ולהגיד לנו שהתוכנה יותר טובה מווינראר?? נו כבר! אני עם חיתול כבר יומיים בציפייה להודעה הזאת שלך! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שנים לוקח לבדוק ולהגיד לנו שהתוכנה יותר טובה מווינראר?? נו כבר! אני עם חיתול כבר יומיים בציפייה להודעה הזאת שלך! :lol:

לא יכולתי שלא להגיב על זה, אבל אתה לובש חיתול?! בן כמה אתה?!?

אני מבין שזה שהתוכנה עשתה לך טראומה, אבל אני ממליץ לך ללכת ולהסתכל על ההודעות האחרות שכתב הבחור.

הוא רשום פה כבר שנה בערך (מ-2005) וכל ההודעות הקודמות שלו היו מאוד לגיטימיות. מה התנפלת עליו?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוק לא לכעוס :(

טוב שתוק..

קיצר בדקתי.. שלחתי לו.. הוא ניסה לעשות EXTRACT לקובץ (שלחתי לו גם תתוכנה) וזה פשוט עושה לו כזה Progress .. ככה 1% עד 100% מהר כזה..

ושזה סיים זה לא עשה כלום =/

קיצר חרטא .. זה בולשיט של תוכנה כמו שאמרתם .. =/

אבל בכל זאת היחס שלכם ממש גרוע ואתה דפוק בשכל..

עריכה: אבל אם תכווץ תמונה לא משנה איזה גודל זה יכווץ לך בהרבה ואם תשלח לחבר את הקובץ הזה ויהיה לו גם את התוכנה הוא יכול לעשות לה EXTRACT וזה עובד!!! בדקתי עם חבר שלי! לקבצי וכו'.. זה לא עובד אבל לקובץ של זה עובד ניסיתי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו. הרסת לי. אני מוריד את החיתול. כבר תכננתי פה פרץ היסטרי של צחוק בלתי מרוסן אשר היה מונע כל אפשרות שליטה בשלפוחית השתן. :'(

:-*

וכן כן, היה צפוי מאוד שתהיה לך איזה מילה טובה שוב להגיד על התוכנה, למרות שטחנו לך פה את השכל שהיא מקלקלת את הקובץ..מורידה מאיכותו וכו'... לא שונה מלפתוח את הקובץ ב-PAINTSHOP ולשמור אותו בדחיסה גדולה יותר של JPEG או להוריד לו קצת בצבעים... כן כן אני יודע שלך הוא נראה זהה... אם אתה לא שתול של החברה אז אתה בדיוק קהל היעד שלהם. תמשיכו להשתמש בתוכנה אתה והחבר שלך. תדחסו את כל התמונות המשפחתיות שלכם ותחסכו ככה 20 אגורות בצריבה! וואו! כמה COOL! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו. הרסת לי. אני מוריד את החיתול. כבר תכננתי פה פרץ היסטרי של צחוק בלתי מרוסן אשר היה מונע כל אפשרות שליטה בשלפוחית השתן. :'(

:-*

וכן כן, היה צפוי מאוד שתהיה לך איזה מילה טובה שוב להגיד על התוכנה, למרות שטחנו לך פה את השכל שהיא מקלקלת את הקובץ..מורידה מאיכותו וכו'... לא שונה מלפתוח את הקובץ ב-PAINTSHOP ולשמור אותו בדחיסה גדולה יותר של JPEG או להוריד לו קצת בצבעים... כן כן אני יודע שלך הוא נראה זהה... אם אתה לא שתול של החברה אז אתה בדיוק קהל היעד שלהם. תמשיכו להשתמש בתוכנה אתה והחבר שלך. תדחסו את כל התמונות המשפחתיות שלכם ותחסכו ככה 20 אגורות בצריבה! וואו! כמה COOL! :lol:

אתה יכול להמשיך לאונן מול המחשב על הומואים.. תהנה..

מצדי תיכול לקפוץ לי אני שם עליך זין והיחס שלך ממש כבר מעניין לי תזין..

ואני אומר עובדות.. לא "דברים טובים" אלה עובדות.. אתה יכול לקפוץ לי בקיצור.. אל תגיב פה כי התגובות שלך לא מעניינות אותי יותר

למנהלים - סליחה על הקללות.. הייתי חייב .. פשוט היחס שלו לא מקובל עליי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...