תוכנת קיווץ ישראלית - שאלה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת קיווץ ישראלית - שאלה

oren88

Recommended Posts

שלום,

אני יחסית חדש בפורום.. לא משנה עכשיו חח

הממ בקשר לשאלה שלי..

חבר שלי סיפר לי על תוכנת קיווץ ישראלית חדשה.. שהיא ממש ממש טובה ומקווצת הרבה יותר מה WINRAR ומה WINZIP.. ממש מקווצת בהרבה ..

הוא אמר לי שהידיעה הזאת הופיעה באתר שלכם \ בפורומים שלכם.. רציתי לשאול איפה בדיוק? אני רוצה לקרוא.. ואם אפשר אז גם להוריד אותה.. (הוא אמר שהיא חינמית)

תודה רבה מראש :xyxthumbs:

הממ אני חושב שמצאתי אבל אני לא בטוח..

http://hwzone.co.il/news/1144176655/13200/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי האתר של החברה יצא כבר תיקון ב 15.4 שהוגדר כך:

15.4.2006: Infima Archiver 1.12 released which consist on the following:

Removed 3rd party software's.

Using ImageMagik, VirtualDub and ffmpeg only for sampling purposes.

Core implementation consists on FAST PAQ implementation + new concept modeling.

New Installation package.

הם הורידו את כל התוכנות האחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, אתה חושב שעשו אותנו באצבע?

התוכנה שלכם היא תרמית, ועכשיו אתם מנסים לפרסם אותה באמצעות רמייה, אף אחד כבר לא קונה את זה ולא משנה כמה יוזרים תפתחו באתר הזה.

אגב, כיווץ כותבים עם כ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ככה?

B2K מתוקיהו :-* ספר לנו כמה התוכנה בגרסתה האחרונה עובדת נהדר אצלך! פליז דו!

ואל תשכח גם לספר לנו מהו פרי ההדר הצהוב והחמוץ האהוב עליך ביותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה !?

למה אתם ישר באים ומקללים ?! WHAT THE FUC K!?

מה יש לכם !? אני בכלל באמת משתמש רגיל ואני כולה באתי לשאול על התוכנה... אני ניסיתי אותה והיא באמת מוזרה.. אני לא אחד מהיוצרים שלה או משהו ואני לא באתי לפרסם אותה מה אתם מסטולים לגמריי ?!

אני כולה באתי לשאול ואז חיפשתי בגוגל ומצאתי את הלינק לכתבה.. ובתגובות לכתבה שזה בעצם "תרמית" כתוב בתגובה את מה שכתבתי למעלה .. שיצא תיקון..

למה אתם חושבים שבאתי לפרסם את התוכנה ?

ובקשר לשגיאת כתיב.. בסדר כתבתי קיווץ בטעות לא ידעתי שכותבים כיווץ עם 'כ' אוי אפשר לחשוב.. איזה קהילה מזלזלת יש לכם.. תראו איזה כבוד אתם נותנים פה לאנשים זה פשוט בושה לראות את זה..

לדעתי אתם צריכים להתנצל אחד אחד על היחס הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוקיו לא קיבלנו התייחסות בתכ'לס - איך התוכנה דוחסת לעומת WinRAR? כאילו אתה הולך להשתמש בה במקום ווינראר כי בבוטום ליין היא טובה יותר - כן או לא?

(קטצ' 22)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לכם !? אני בכלל באמת משתמש רגיל ואני כולה באתי לשאול על התוכנה... אני ניסיתי אותה והיא באמת מוזרה.. אני לא אחד מהיוצרים שלה או משהו ואני לא באתי לפרסם אותה מה אתם מסטולים לגמריי ?!

אני כולה באתי לשאול ואז חיפשתי בגוגל ומצאתי את הלינק לכתבה.. ובתגובות לכתבה שזה בעצם "תרמית" כתוב בתגובה את מה שכתבתי למעלה .. שיצא תיקון..

למה אתם חושבים שבאתי לפרסם את התוכנה ?

ובקשר לשגיאת כתיב.. בסדר כתבתי קיווץ בטעות לא ידעתי שכותבים כיווץ עם 'כ' אוי אפשר לחשוב.. איזה קהילה מזלזלת יש לכם.. תראו איזה כבוד אתם נותנים פה לאנשים זה פשוט בושה לראות את זה..

לדעתי אתם צריכים להתנצל אחד אחד על היחס הזה

אנחנו חרא של קהילה? אתה בא פותח חשבון משתמש ומתחיל לדבר על התוכנה הזאת.. אממ נראה חשוד.

וכולם יודעים שזאת תרמית!!! או חרא של תוכנה..

אז אל תנסה לדחוף לנו את התוכנה הזאת. יש מספיק תוכנות אחרות שעושות את העבודה. (ועובדות באמת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהה !??!?

לא ניסיתי לדחוף לכם שום תוכנה מה אתם דפוקים בראש !? :s07::bash: :bash: :kopfpatsch:

בסך הכל באתי לפה לשאול על התוכנה !!!!! חבר שלי סיפר לי עליה וחשבתי שהיא טובה הוא סיפר לי שהיא דוחסת יותר מוינראר וכל זה לפי הכתבה!!!

לא ידעתי שיש עוד כתבה אחרי זה שהיא מראה שזה תרמית !!!

עלק "תלמד לשקר" וואי תראו עד כמה אתם סתומים ?!

מזה השטויות האלה כולה באתי לשאול על התוכנה תראו איך אתם תוקפים אותי כאילו רצחתי מישהו !

זה מעצבן לאללה היחס שלכם בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה!

ישר באים וחושבים שאני מנסה לדחוף לכם את התוכנה ?!

כולה באתי לשאול עליה ואז ראיתי בכתבה שהביאו שזאת "תרמית" ראיתי בתגובות שאחד כתב שזה רק היתה בעיה הנה אפילו תראו את התגובה פה מספר 8 !!!!! :

http://hwzone.co.il/news/1145308194/69166/

עכשיו תשמעו.. ניסיתי את התוכנה.. וזה מוזר בטירוף כי זה מכווץ כמעט כל קובץ ל 1 קילו בייט.. זה משונה לאללה.. מחקתי כבר את התוכנה .. למרות ש WINRAR גם לא כזאת טובה .. ניסיתי לקבץ איתה קובץ שצילמתי עם FRAPS וזה קיבץ את זה כולה ב 4 מגה =/

תראו:

see7ww.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין!!

אנחנו לא נגדך.. אבל זה נראה חשוד שמישהו בא ומתחיל לרשום נפלאות על תוכנה שכולם יודעים שהיא תרמית.

ולא תיקנו את הבאג הזה.. כי אם היו מתקנים זאת היית תוכנה טובה..

ותבין אף תוכנת כיווץ לא יכולה לכווץ קובץ שהיא כבר כיווצה (כי תחשוב אם כל פעם תכווץ אז בסוף כל קובץ יהיה קטן מאוד)

ואי אפשר לכווץ וסרטים (זה כבר קידודים וכל השאר)

ואם היא מכווצת ל1 קילו כל דבר .. זה אומר לך הכל.. אפילו אומרים שם בכתבה שהיא מאבדת מידע בזמן הכיווץ.. אז בקיצור תרמית אחת גדולה כל התוכנה הזאת.. וכמו שהיא באה בסערה .. כככה היא נעלמה.

ותאמין לי שאם תהיה תוכנה יותר טובה מהתוכנות הקיימות.. פה זה יופיע לראשונה.. מבטיח לך

אז לפחות בו תבקש שנסביר לך אם אתה לא כל כך יודע.

ואף אחד לא חושב שאת שקרן. פשוט היו פה מאות משתמשים שבאו לפרסם מוצרים שלהם או דברים אחרים..

וזה כבר נמאס..

וכולם היו משתמשים חדשים עם איזה 10 הודעות.

ודבר אחד שישמע אולי מגעיל..אבל אם לא טוב לך אתה יכול ללכת.. יש פה מספיק אנשים.. אנחנו עושים את זה בחינםן ובשביל הכיף..

אם אתה רוצה להצטרף אז בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...