חוטים של רמקולים, חוט אחד יש לו פס לבן לכל אורכו ,והשני לא .מי ה+ ומי ה- ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוטים של רמקולים, חוט אחד יש לו פס לבן לכל אורכו ,והשני לא .מי ה+ ומי ה- ?

Yehudaa

Recommended Posts

ככה הם יוצאים מרמקול ואני לא יודע מה פלוס ומה מינוס

וקניתי חוטים לרמקולים חוט אחד נחושת וחוט אחד נראה כמו מתכת כסופה

מה עדיף שהנחושת יהיה פלוס או להיפך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף ששניהם יהיו זהים.

בעיקרון זה עם הפס אמור להיות הפלוס. בתאכלס לא משנה. מקסימום זה יישמע קצת מוזר ותחליף את זה. זה לא אמור לגרום לשום בעיות תפקודיות לא ברמקול ולא במגבר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. גם אני חושב שהוא כרטיס מעולה ואם הייתי סוקר אותו הייתי מביא לו ציון טוב. אבל בתור משתמש רגיל הייתי נותן לו ציון לא גבוה כל כך. הסיבה היא שכשסוקרים אותו סוקרים אותו בצורה אובייקטיבית כמה שאפשר. ברגע שהקהל רושם תגובה הוא רושם על פי הטעם שלו באופי הסאונד, וגם רוב האנשים לא מקליטים ולכן חלק גדול מיכולות הכרטיס לא משומש על ידם. עם זאת, במידה ואתה מחפש כרטיס שיהיה מאוזן יותר, לאימו יש אצ ה-1212M שלא שמעתי עליו שום דבר רע עד היום. גם הג'ולייט שקצת פחות ידוע הוא כרטיס לא רע בכלל. ולמרות שהוא לא ברמה של ה-1212M, הוא 0404 עם צליל מאוזן יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהתדרים השונים נשמעים ברמה דומה. ל-0404 יש צליל לא לגמרי מאוזן. הוא נשמע מעולה ודינאמי ומפורט מאוד. אבל אנשים רבים כמוני, חושבים שהוא לא מאוזן מספיק.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל שאלה של לעומת מה משווים וכמה מוכנים להשקיע. הג'ולייט ברמה של ה-0404, רק עם צליל מאוזן יותר. חלק יחשבו שדווקא ה-0404 נשמע טוב יותר. כמובן שאם אתה מוכן להשקיע יותר יש גם דברים טובים יותר משניהם בהרבה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...