המלצה למסך LCD 19 עד 3000 ש"ח למשחקים. - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך LCD 19 עד 3000 ש"ח למשחקים.

Bartleby

Recommended Posts

בעיקרון רק זמן התגובה

הפנלים האלה מציגים איכות תמונה ממש טובה

תודה. שאלה אחרונה באמת: יש מצב שחברה איכותית כמו תכתוב על צג LCD מתוצרתה שיש לו זמן תגובה של 8MS כשבפועל זה לא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתור בעלים גאה של ה- אני יכול להגיד לך שהוא אחלה מסך...

בנתיים לא אכזב אותי בכלל..

אתה יכול לראות בהודעות שכתבתי, יש שם מעיין התרשמות ראשונית...

והקטע של "לשקר" בזמן תגובה זה לא בדיוק ככה... זה פשוט שיש מסכים שהזמן שלהם נע בין 4 מילי שניות למעברים מסוימים ל-30 לאחרים, ואז היצרן כותב 4 למרות שזה בהגדרות מושלמות מבחינת מהירות וגם אז זה הכי מהיר שיש למרות שיש מקרים יותר גרועים..

על המסך הזה אני יכול להגיד לך שלא ראיתי גוסטינג וכאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שביקשת מסך LCD , ואף אחד לא העז לעצור את האופנה המגניבה של לקנות מסכי LCD לרגע כדי לשאול אותך אם אתה באמת צריך אחד.

הנה כמה מיתרונות מסכי ה-CRT :

*מציגים הרבה יותר צבעים. תוכל למצוא מסכים שמציגים פי 4 יותר צבעים ממסכי LCD

* זולים יותר

* תומכים בהרבה יותר רוזלוציות, ואין להם רוזלוציה טבעית - לפי דעתי כמעט חיוני למי שמשחק ויש לו כרטיס מסך חזק

* אמינים יותר

* בהירים יותר

* אין להם בעיות זמן תגובה

אם יש לך מקום למסך CRT אל תיקח LCD .

מסכי LCD הם לא טובים יותר ממסכי CRT בשום תחום שקשור לתצוגה, ואין סיבה לא לחסוך 2000 שקלים וגם לקבל מסך טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שביקשת מסך LCD , ואף אחד לא העז לעצור את האופנה המגניבה של לקנות מסכי LCD לרגע כדי לשאול אותך אם אתה באמת צריך אחד.

* זולים יותר

* תומכים בהרבה יותר רוזלוציות, ואין להם רוזלוציה טבעית - לפי דעתי כמעט חיוני למי שמשחק ויש לו כרטיס מסך חזק

* אמינים יותר

* בהירים יותר

מסכי LCD הם לא טובים יותר ממסכי CRT בשום תחום שקשור לתצוגה, ואין סיבה לא לחסוך 2000 שקלים וגם לקבל מסך טוב יותר.

אבל יש גם הרבה יתרונות ל-LCD תלוי איך מסתכלים על זה... עזוב, אני ממש לא מחפש להתווכח.

בתור בעלים גאה של ה-LG אני יכול להגיד לך שהוא אחלה מסך...

בנתיים לא אכזב אותי בכלל..

אתה יכול לראות בהודעות שכתבתי, יש שם מעיין התרשמות ראשונית...

והקטע של "לשקר" בזמן תגובה זה לא בדיוק ככה... זה פשוט שיש מסכים שהזמן שלהם נע בין 4 מילי שניות למעברים מסוימים ל-30 לאחרים, ואז היצרן כותב 4 למרות שזה בהגדרות מושלמות מבחינת מהירות וגם אז זה הכי מהיר שיש למרות שיש מקרים יותר גרועים..

על המסך הזה אני יכול להגיד לך שלא ראיתי גוסטינג וכאלה...

כמה זמן יש לך אותו (אנחנו מדברים על ה-LC2000 כן?) נשרפו לך פיקסלים? אין מריחות בכלל במשחקים? ואיך הוא בסרטים? (גם וגם Divx)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו בערך שבועיים אם אני לא טועה...

הוא סבבה ב-divx לא יודע איך הוא ב-...

במשחקים אין מריחות... אבל אני לא מטורף, בכל מקרה הייתי ממליץ לך לראות את 2 המשחים לפניי הקנייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתון שכל החברות מפרסמות על המסכים שלהם בקשר לזמן תגובה זה נתון יבש יחסי

זה זמן התגובה הכי מהיר שהמסך יכול להראות אבל זה לא מחייב שהוא ישאר ככה לכל משך הפעולה

ביגלל זה עם תיכנס לסקירות טובות של מסכים תיראה שהזמן תגובה משתנה מזמן לזמן זה קופץ כזה..

כדוגמא אתה יכול ליראות מסך של מדגם 24 אינץ'(2405) יש כאלה שאומרים שהוא מגיע גם ל 50MS שזה ביכלל מטורף

תודה. שאלה אחרונה באמת: יש מצב שחברה איכותית כמו תכתוב על צג LCD מתוצרתה שיש לו זמן תגובה של 8MS כשבפועל זה לא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* זולים יותר

* אמינים יותר

* בהירים יותר

אוקי מספר דברים פשוט לא נכונים בהודעה הזאת

1. מסכי LCD יותר אמינים מ CRT? בהחלט לא.כמו שלמסכי LCD יש פיקסלים מתים(לעיתים רחוקות מסך שיוצא מהמפעל ללא פיקסלים מתים יפתח אותם)

ואילו מסכי CRT מתחילים לסבול מחוסר פוקוס דפורמציה של המסכת ההצללה או משלל בעיות בספק הכוח שלהם שגורמות לתמונה לא יציבה וכאבי ראש.

2. מסך LCD תומך בכל רזולוציה ומסכים חדשים אינטרפולציה הרבה יותר טוב ממסכים ישנים, הדבר מפריע לרוב בעבודה עם טקסט אך

במשחקים אין שינוי כמעט בכלל בעבודה עם רזולוציה לא טבעית.

3.מחירי ה LCD יורדים ובעתיד הלא רחוק ישתוו למחירי מסכי CRT באותו הגדול (שקטן באינטש שלם מה LCD)

4.מסכי LCD בהירים יותר ממסכי CRT, לרוב הבהירות של מסכי CRT מגיעה במקסימום ל 120nits (ניטס מגביל ל cdm)

בעוד שמסכי LCD מגיעים בקלות ל 250nits וחלקם עוברים ומגיעים ל 300nits שיכול לגרום לבעיות של סנוור במסכים קטנים.

5.בעוד שזמן התגובה של מסך CRT מגיע ל 35מיקרושניות או 35/1000 מילישניה. מאז שמסכי ה LCD ירדו מתחת ל 12ms לא נראים שום

אפקטים של Ghosting מה שכן ישנם בעיות אחרות שנובעות ממנגנונים שמטרתם להוריד אף יותר את זמן התגובה כמו במסכי BF של סאמסונג.

זמן תגובה הוא לרוב עיניין סוביקטיבי וכל אחד רואה דברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...