שלטון הנאצים עולה שנית - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלטון הנאצים עולה שנית

lmlm

Recommended Posts

אתה חושב שלאיראנים אכפת ממתקפת נגד? :s07:

אתה טוען שלאירן לא אכפת ממתקפת נגד?

הביטחון הזה נובע מהיכרות מעמיקה של הדת והאידיאולוגיה האיסלאמית (עשיתי על זה עבודת גמר), ומהמחוייבות האמיתית של המשטר האיראני להשמיד את מדינת .

באיזו מסגרת עשית את העבודה שלך?

מותר לשאול כמה היה הציון הסופי?

ושוב אתה מוכן להסביר לי למה האירנים לא הורגים את כל 25000 היהודים שחיים בשטחה?

והנה הוכחה ראשונה לזה שאתה לא נאור / חכם / ויודע כל:

"בטח ב-1934 היית שואל "למה לדוגמה היטלר לא הורג את היהודים בגרמניה?""

היטלר לא חשב בכלל להרוג את כל היהודים ב 34 הוא רק רצה לנשל אותם מהממון ומעמדות הכוח שלהם.

היטלר הגיע לפתרון של השמדת היהודים רק לאחר שכל הניסיונות האחרים שלו להפטר מהם ניכשלו.

היתה אפשרות להציל מיליון יהודים אך שום מדינה כולל ארה"ב לא הייתה מעוניינת בהצלת היהודים.

כשהיטלר הבין שלאף אחד אבל אף אחד לא אכפת מהיהודים הוא החליט להרוג אותם כמו את שאר אוייביו.

ליהודים לא הייתה שום הגנה כמו היום (מדינת ישראל) ולכן היה קל גם להוציא את זה לפועל במשך שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 310
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

overload, אתה חי ב-1940. כשיש לך נשק גרעיני וטילים ארוכי-טווח, אתה לא צריך לצאת לכבוש את העולם עם חי"ר ושריון. מספיק ללחוץ על הכפתור, ולשגר טילים על כל מי שלא מוצא חן בעיניך.

פשוט כל כך?

כאילו .. חייה בזכות עצמה ?

נשק אמריקאי.

כספי סיוע אמריקאים.

בלי ארה"ב אנחנו גרגיר אבק.

או שאתה עדיין חי גם באשליות שניצחנו מעטים מול רבים ועוד כמה אגדות כאלה .. כי אינ מכן לנפץ לך את כל המיתוסים שגדלת עלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שאלת שאלה:

פשוט כל כך?

עניתי:

א. כן

וציינתי את ההסתייגות (המילה החכמה של הפוסט) שלי מזה שאתה שולח כל הזמן דאבל פוסטים.

ב. למה דאבל :bash: :bash:

אגב, לא רק לדתיים\ מתנחלים איכפת מהמדינה, ולא רק הם רוצים לחיות פה בשקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, לא רק לדתיים\ מתנחלים איכפת מהמדינה, ולא רק הם רוצים לחיות פה בשקט...

לא ... הם רק כהניסטים פנאטים הולכים כמו עדר אחרי הרבי שלהם.

בדיוק כמו האסלם הפודומנטליסטי ...

מוכנים לרצוח אחים מהעם שלהם (ראה ערך רבין) בגלל פיסת אדמה שאנחנו לא ממש יכולים לשלוט עליה.

חורבן בית שלישי יקרה בדיוק כמו בית שני .. רק בגלל רבנים מטומטמים שמסיטים תלמידים עיוורים.

ולא בגלל פצצה אירנית.

תקרא שוב את ההודעה שענית עלה "כן"

אם זאת התשובה שלך ...אז גם אתה באותה סירה ... חסר לך המון ידע כללי .... אתה גם די טיפש בערך כמו BORG.

ומצטער על השפה .. אבל הייתי חייב לרדת לרמה של שנכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי :yelclap: מאוד בוגר... אין משהו להגיד את נתחיל לקלל...

אני לא הולך אחרי כהנא (הוא מת כבר, לא?), אני הולך אחרי המצפון וההיגיון שלי, שמציקים לי על זה שאוייב שמנסה לחסל אותי חי בשקט ומפתח את הנשק שלו בלי הפרעה, ועלי יש מגבלות של כל העולם שלא מאפשרים לי להגן על עצמי כאילו זה איזה ביאצ' של האו"ם ולא מדינה ריבונית, בזכות (ולא בחסד), ובזכות עצמה! ואם אנחנו לא, אז שארה"ב תתן לנו כוכב ותתייחס לפגיעה בנו בתור פגיעה בארה"ב. ובפעם האחרונה שהייתה פגיעה בראה"ב, שתי מדינות נכבשו, והצבא שלהם מוטט.

ומתי אני אי פעם כתבתי שטוב שרצחו את רבין? זה הייה אחד המהלכים הכי מטומטמים שנעשו אי פעם! ובניגוד לעובדה שאצל הערבים הקיצוניות היא "מאיין סטרים", אחוז הקיצונים בקרב הימין בישראל הוא קטן מאוד!

ובניגוד לתלמידי השייח'ים, תלמידי הרבנים בד"כ יודעים גם לחשוב בשביל עצמם, ויודעים לעשות את ההבחנה בין הגזמה לבין אמירה ישירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, הדברים שאני כותב כאן בפורום הם לא סודות מדינה, ומדובר במידע שנגיש לציבור הרחב

מקודם, כשאמרתי לך שעפ"י הערכות שבכירים נתנו בתקשורת זה יקח שבועיים אמרתי שלך יש תוכנית לעשות את זה בשבוע

תראה לי איפה זה מפורסם בתקשורת

, מלבד לאנשים כמוך שמנותקים מהמציאות ומעדיפים להתעלם ממנו.

אפילו פעם אחת במהלך הדיון הזה לא התעלמתי מהאיום, אבל אתה מעדיף להכניס לי מילים לפה

האמת היא שאני דווקא די מבין אותך, הרי: Ignorance is a bliss. אתה מוכן להאמין לכל מי שיבטיח לך זרי דפנה וחלומות ורודים, כדי שתוכל לישון טוב בלילה.

אתה כבר בן 25! אתה לא חושב שהגיע הזמן להסיר את המשקפיים הורודים שלך, ולהביט במציאות נכוחה? המציאות לא כזאת ורודה כמו שאתה מתאר אותה. יש בעולם אנשים רעים ולא שפויים שפועלים לפי מערכת הגיון שונה לחלוטין מזו שלי ושלך, ותפסיק לסמוך על "האנשים למעלה", הם לא כ"כ חכמים כמו שאתה חושב.

אני לא יודע בן כמה אתה, אבל לא הגיע הזמן להפסיק עם הדמגוגיה הזולה ולהתחיל להכיר במציאות?

כי בין רוב הדברים שאתה אומר ובין המציאות אין כל קשר

:xyxthumbs:

עמרי (עמוס) יצאת בן אדם כ"כ קטן

נאה דורש ונאה מקיים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=177433.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי :yelclap: מאוד בוגר... אין משהו להגיד את נתחיל לקלל...

למה לא כתבתי שם כלום או שאתה עיוור?

אני לא הולך אחרי כהנא (הוא מת כבר, לא?), אני הולך אחרי המצפון וההיגיון שלי, שמציקים לי על זה שאוייב שמנסה לחסל אותי חי בשקט ומפתח את הנשק שלו בלי הפרעה, ועלי יש מגבלות של כל העולם שלא מאפשרים לי להגן על עצמי כאילו זה איזה ביאצ' של האו"ם ולא מדינה ריבונית, בזכות (ולא בחסד), ובזכות עצמה!

"ועלי יש מגבלות " --> איזה מגבלות ? לזרוק עכשיו אטום?

ואם אנחנו לא, אז שארה"ב תתן לנו כוכב ותתייחס לפגיעה בנו בתור פגיעה בארה"ב. ובפעם האחרונה שהייתה פגיעה בראה"ב, שתי מדינות נכבשו, והצבא שלהם מוטט.

מתי עיבדת בפיגוע אחד 6000 איש?

שתי מדינות עם צבא?

אני זוכר אחת עם .

ואחת עם גמלים.

נו ... בינתיים יש רק איזה אידיוט פטפטן שם ... גם נשיא עירק פיטפט ... אתה רוצה לשלוח אטום בגלל פיטפוט?

ולא זה מרגיע אותי אבל אני משוכנע שאם נפגע מאטום אירן תימחק ע"י ארה"ב בשנייה אחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה 6:6, ואתה? תבדוק שוב את ההודעה שלי...

<את המשפט השני לא הבנתי... עברית...>

בפיגוע אחד לא איבדנו 6K איש... אבל ב1000 פיגועים כן. ועצוב שאתה בכלל עושה את האנלוגיה הזו.

וזה שאתה לא זוכר את הצבא של אפגניסטן נובע כנראה מהגיל... זה שארה"ב רק הפציצה אותם ולא נכנסה לקרבות על הקרקע לא אומר שלא היו שם טנקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפיגוע אחד לא איבדנו 6K איש... אבל ב1000 פיגועים כן. ועצוב שאתה בכלל עושה את האנלוגיה הזו.

עם היו נהרגים 30 איש ... אתה חושב שהיו פולשים לאירן?

וזה שאתה לא זוכר את הצבא של אפגניסטן נובע כנראה מהגיל... זה שארה"ב רק הפציצה אותם ולא נכנסה לקרבות על הקרקע לא אומר שלא היו שם טנקים...

באפגניסטן יש צבא מסודר? תן לי לבדוק ,מודה שאני לא יודע

אפגניסטן היא מדינת "כפרות" איזה צבא היה שם?

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%AA_%D7%90%D7%A4%D7%92%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%9F_%28%D7%90%D7%A8%D7%A6%D7%95%D7%AA_%D7%94%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%AA%29

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי (עמוס) יצאת בן אדם כ"כ קטן

והנה הסיבה

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=177433.0

אוי, זה היה כלכך צפוי שתקפוץ על זה, ג'יזס... מה אתה ילד בן 8 ?

אין לך דברים חכמים להגיד אז אתה נטפל לדברים הכי ילדותיים שיכולים להיות.. ::)

הנה ,בשבילך:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=182437.msg1578453#msg1578453

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכלל שם לב מה הולך פה בדיון?

כולם יודעים שלישראל אין יכולת צבאית לעצור את תוכנית הגרעין של איראן

(לעזאזל, מישהו פה יוצא לפעמים מהמסך וקורא עיתונים, רואה חדשות?)

אבל לבורג יש תוכנית שבתוך שבוע הוא מחסל את הגרעין של איראן

אם זה לא שגעון גדלות, אז מה כן?

שדה הקרב של צריך להיות שכנוע העולם שאסור לתת לאיראן את הכח הזה.

אבל יש פה כמה ילדים (חלק מזמן כבר לא בגיל של ילדים אבל נשארו אינפנטילים בנפשם)

שהחליטו שישראל יכולה/צריכה למחוק את איראן עם פצצות אטום.

(ומניחים ברוב טפשותם שהדבר יעבור בשקט)

אוי, זה היה כלכך צפוי שתקפוץ על זה, ג'יזס... מה אתה ילד בן 8 ?

נאה דורש ונאה מקיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...