שלטון הנאצים עולה שנית - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלטון הנאצים עולה שנית

lmlm

Recommended Posts

זה רק אני או שנכנסנו כאן ללופ?

מצד אחד אתה אומר שאנחנו צריכים לעשות משהו, אבל מצד שני אנחנו לא צריכים להתקיף אותם עכשו אלא לחכות לארה"ב שיעשו משהו, או סתם לחכות (למה?)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 310
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז על מה הוויכוח פה?

הרבה זמן לא נשאר לנו, אז צריך לעשות משהו בזמן הקרוב

תקיפה קרקעית (כולל ...) זה התאבדות עם חיסול המון משאבים, אז "משהו" מסתכם רק בתקיפה גרעינית של המתקנים התת קרקעיים, ותקיפה קונבנציונאלית של המתקנים שעל האדמה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שלמודיעין הישראלי הערכות קצת יותר טובות משלנו

קודם מנסים למצות את כל האפשרויות האחרות.

(בדיוק קראתי בעיתון סופ"ש כתבה בנושא, אף אחד לא יכול לצפות מה יקרה במזרח התיכון יום אחרי תקיפה על איראן)

ובדיוק כמו שאמרתי קודם, גם לפני אופרה הציבור הרגיש אותו דבר

כאן נדרשים (עפ"י הערכות) שיפציצו במשך שבועות

כרגע רק ארה"ב יכולה לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא לצפון קוריאה. יש להם מניעים ואידיאולוגיה אחרת. הם, בניגוד לאירן לא רוצים להשמיד כל אדם אמריקקי או ישראלי, אלא להפיל את המישטר בארה"ב, שבגללו יש עליהם סנקציות ושבגלו הם לא שולטים על דרום קוריאה.

באמת?

בשביל להגיע למטרה הזאת לפני כמה שנים דובר שהם ישתמשו גם בפצצה גרעינית בדומה להיום עם איראן

לדעתי כולכם סתם בפניקה מהפצצה היא לא תשתמש בה גם כשיהיה לה אותם רק אולי במקרה הכי הכי קצוני של פלישה כוללת לאיראן וסכנה מוחשית למשטר אז הם יפציצו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו... הוא לא יבין את זה... הוא בטח כבר יושב על מזוודות ומחכה שמישהו יעבור אותו לשוויץ...

אני מניח שלמודיעין הישראלי הערכות קצת יותר טובות משלנו

קודם מנסים למצות את כל האפשרויות האחרות.

(בדיוק קראתי בעיתון סופ"ש כתבה בנושא, אף אחד לא יכול לצפות מה יקרה במזרח התיכון יום אחרי תקיפה על איראן)

ובדיוק כמו שאמרתי קודם, גם לפני אופרה הציבור הרגיש אותו דבר

כאן נדרשים (עפ"י הערכות) שיפציצו במשך שבועות

כרגע רק ארה"ב יכולה לעשות את זה.

אני מסכים איתך, רק ככול הנראה, ארה"ב לא הולכת לעשות שום דבר בנושא... (אם הם היו מתכננים משהו הם היו מזיזים לשם כמה נושאות - ואת זה אי אפשר להסתיר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לצפון קוריאה, לאיראנים יש מחוייבות אידיאולוגית ודתית להשמיד את מדינת בכל מחיר.

אתה מניח שאירן תשגר פצצה על בכל מחיר.

לתסריט הזה יש בוודאות תשובה אחת והיא מתקפת נגד.

אבל מאיפה הביטחון הזה שהיא תפעיל לא קונבנציונלי על ישראל?

אתה חוזר על זה שוב ושוב ...

אני חושב שלשלטון באירן אין כוונות אובדניות כמו שאתה מניח.

ושהם הרבה יותר הגיונים.

אחרת... למה לדוגמא הם לא הורגים את 25000 היהודים שחיים בשטחה?

אתה קיצוני כל כך ...אתה היית משגר כבר אטום על כל מדינות ערב ... :screwy:

ארה"ב תפעל כשהתנאים יתאימו לה אחרי מיצוי כל האפשרויות האחרות.

כבר שחכתם שהיא שקוע עד הצואר בעירק?

ממשל בוש חלש היום ואין לו אפשרות לגייס את הרוב והתמיכה הנדרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיונות בדמות פלישה קרקעית ישראלית לאיראן או השמדתה באמצעות יום הדין כל כך הזויים ותלושים מהמציאות שזה פשוט מעורר גיחוך...

BORG הוא אדם הזוי ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hate to say I told you so:

כתוב בידיעה ש"גולים איראנים אומרים ש..." - עכשיו, אני לא יודע מה איתכם אבל אני לא כ"כ סומך על גולים ממדינה מסויימת שרצונם הוא להביא להתמוטטות השלטון שגרם להם לגלות, ראה ערך "גולים קובניים".

שלא תבינו אותי לא נכון, אני לא אומר ש"אין דבר כזה, בולשיט, המצאה" אלא שאני לא 100% בטוח שזה מה שקורה עד שאין דיווחים קצת יותר מהימנים מאשר "גולים איראנים".

But I told you so.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3252909,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיונות בדמות פלישה קרקעית ישראלית לאיראן או השמדתה באמצעות יום הדין כל כך הזויים ותלושים מהמציאות שזה פשוט מעורר גיחוך...

השחצנות שלך ("טפשים שכמותכם,אתם לא יודעים כלום - קבלו הסבר ממישהו מהמטה כמוני" ) והרעיון של לחכות עד שנקבל את הפצצה על הראש שמשתמע מדבריך כל כך הזויים ותלושים שהם פשוט מעוררים גיחוך...

אתה מסלף דברים שנאמרו, או מסלף סילופים. הדיון הזה עובר לרמות מחפירות ממש.עדיף לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השחצנות שלך ("טפשים שכמותכם,אתם לא יודעים כלום - קבלו הסבר ממישהו מהמטה כמוני" ) והרעיון של לחכות עד שנקבל את הפצצה על הראש שמשתמע מדבריך כל כך הזויים ותלושים שהם פשוט מעוררים גיחוך...

אתה מסלף דברים שנאמרו, או מסלף סילופים. הדיון הזה עובר לרמות מחפירות ממש.עדיף לנעול.

ילד, למה אתה מקצין? אמרתי שצריך לחכות עד שנקבל פצצה על הראש? אני תומך בפעולה צבאית נגד איראן כמוצא אחרון, אבל בטח שלא פעולה הכוללת הפעלת שריון ישראלי כמו שכמה כאן הציעו ברוב גיחוך (איראן היא מדינת "בהמה", אין לישראל האפשרות הלוגיסטית לשנע כוחות שריון לשם, שלא לדבר על אופציית "פלישה" למדינה בעלת קווי גבול עצומים באורכם תוך מתן תמיכה כלכלית בתפעול הכוחות הללו לאורך זמן רב כשהאיראנים ינסו לגרור אותנו לקרב מתיש ועקוב מדם, בכל האמצעים שיהיו להם) ובטח ובטח שלא לדבר על אופציית השמדת עם. הזרוע הביצועית היחידה שעל הפרק היא חיל האוויר (חוץ מכוחות ימיים מוגבלים וכמובן יחידות עילית\אנשי מוסד עם קצת מזל) וגם במקרה הנ"ל הקשיים הלוגיסטים יהיו עצומים וזו ככל הנראה תהיה הפעולה המורכבת ביותר שלחיל האוויר יצא לבצע - אם יבצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...