המחשב מרעיש - המלצות כלליות להשקטה? + המלצות להאטה / המהרה דינאמית? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מרעיש - המלצות כלליות להשקטה? + המלצות להאטה / המהרה דינאמית?

is2k

Recommended Posts

תודה. השאלה היא האם לא עדיף לי לנסות להחליף לכרטיס של שציינתי שהוא זהה על הנייר מבחינת ביצועים, אבל עם פאסיבי לחלוטין?

לדעתי לא. הקרור של זלמן משובח ובא עם פוטנציומטר. במהירות נמוכה לא תשמע אותו ועדיין יזיז את האוויר מהסנפירים. גם ה VF900 מבוסס HEATPIPES.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הזלמן VF900 והוא שקט מאד מאד !!!! הוא גם שומר על טמפ קרירה ונעימה של 38 במנוחה וכ 45 במאמץ

מומלץ ביותר לאוהבי השקט....

גם הBT לא עושה רעש אז כנראה שהתקנת לא כל כך טוב או שהמאוורר צמוד מאד לדופן

בהצלחה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תודה רבה על העצות. נראה לי שאני אלך על הזלמן לאור ההמלצות שלכם.

דא"ג, את המחשב כולל ה BT הרכיבו לי בחנות ונראה לי שעשו עבודה טובה יחסית. ה BT לא צמוד לדופן והוא אכן די חרישי, אבל הוא בכ"ז מפיק רעש איורור שנשמע באופן ברור (ודי מעצבן לטעמי) גם ממרחק של 2-3 מטרים. בטח לא 16dB ש TT טוענים, יותר באיזור 30-40dB ממרחק מטר לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי

בתור מישהו שמשקיע בשקט של המחשב שלו יש לי כמה עצות שישמתי למחשב שלי והוא... שקט... אבל עוד לא סיימתי איתו

1. תחרוש את SPCR (ותיהיה בן אדם בוגר ותריץ ואל תשאל)

2. מעבד = תעבור לפסיבי או כמה שרק פסיבי שאתה יכול = אני משתמש בSONIC TOWER

3. מסך = כל מעל סטוק שיועד לשקט יעזור לך, אני משתמש בסילנסר

4.לוח אם = סינק של זלמן = אצלי הוא מקוצץ ופועל כמו גדול בגלל סידור האיוורר שלי

5. HDD = אל תחבר למארז אלא דרך ריפוד או תליה

6. מאווררים = תוריד הכל לנמוך, אצלי כל המאווררים על 1000RPM אני משתמש רק ב120ממ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תודה רבה על העצות. נראה לי שאני אלך על הזלמן לאור ההמלצות שלכם.

דא"ג, את המחשב כולל ה BT הרכיבו לי בחנות ונראה לי שעשו עבודה טובה יחסית. ה BT לא צמוד לדופן והוא אכן די חרישי, אבל הוא בכ"ז מפיק רעש איורור שנשמע באופן ברור (ודי מעצבן לטעמי) גם ממרחק של 2-3 מטרים. בטח לא 16dB ש TT טוענים, יותר באיזור 30-40dB ממרחק מטר לדעתי.

קנה את הגלאשיאל ותשים על ה BT. אני מאמין שלא יציק לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...