מה ההבדל בין 930D לבין 955EE?? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין 930D לבין 955EE??

SweeT_EviL

Recommended Posts

כן אחי , בגלל זה אמרתי - לאוברקלוקרים שלא יודעים כלום מהחיים שלהם :smile1:

בבקשה תסביר לפי הטענה הזאת את העובדה שהאוברקלוקרים במקומות הראשונים בעולם עובדים עם FX-60, FX-57, 965EE, 955EE וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל זהו בעיקרון

אפשרות לפתיחת מכפלה

FSB גבוהה יותר

HT

מהירות שעון טיפה יותר גבוהה

אלה הדברים היחידים המבדילים בינו לבין ה930D???

אם כן אני לא מבין למה אלה שקובעים תמחיר באינטל חושבים שזה מחיר שווה למה שהמוצר יציע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל : 1 , שזה "ספינת הדגל " שלהם , והם נותנים לו מחיר מתאים ( מחיר יותר גבוהה אומר שהם מעריכים יותר את המעבדים שלהם )

2, מכיון שהוא עובר הרבה הרבה מבחנים והם נותנים לו מחיר גבוהה .

נ.ב ה HT מדמה פעולה של 4 מעבדים , שזה באמת עתידית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך xp2800

ואתה עושה מעבר ל 930D?!

לא עדיף היה לחכות עוד ממש חודשיים?

אני עם XP2500

והוא עושה הכל עכשיו

ואני ממתין ל duo 2

עדיף לחכות למעבר הרבה יותר משמעותי מאשר ל 930D

אם היה לך איזה p4 1.4 או איזה duron אז בכייף

כי הם באמת חשלים, אבל יש לך אחלה מעבד

לא מבין את הסיבה שלך לרוץ לקנות דור קודם שהדור החדש

ממש דופק בדלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לא ממש רואה טעם לחכות למעבד אחר

כי השימוש המרכזי שלי זה משחקים

ולא נראה לי שהקונרו הכי זול מול ה930 (או טווח מחיר) זה יהווה שינוי במשחקים

בקשר ל925 עד שהוא יגיע לארץ יש עוד איזה חודש ואני קונה מדילרים אז אני לא יודע אם בכלל יהיה להם תדגם הזה

חוץ מזה 1000 שקל למעבד הזה זה לא הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל : 1 , שזה "ספינת הדגל " שלהם , והם נותנים לו מחיר מתאים ( מחיר יותר גבוהה אומר שהם מעריכים יותר את המעבדים שלהם )

2, מכיון שהוא עובר הרבה הרבה מבחנים והם נותנים לו מחיר גבוהה .

נ.ב ה HT מדמה פעולה של 4 מעבדים , שזה באמת עתידית .

מה כל כך עתידי ב HT

גם בדור בקודם של הפנטיום 4 היה את זה

זה כבר ישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם יודעים שה- 955EE וה- D930 שניהם בדיוק אותו מעבד מאותו פס ייצור. ההבדל הוא שה-955 יצא מושלם ללא כל פגם (ולכן יכול להגיע למהירויות גבוהות יותר) וה-930 יצא עם פגמים קלים ביותר (שמגבילים את התדר). הסיבה שה- 955 כל-כך יקר זה שהוא יותר נדיר, הסבירות שייצא מפס הייצור מעבד ללא פגם היא נמוכה. המחיר נקבע לפי היצע וביקוש - ההיצע נמוך והביקוש (ביחס להיצע) גבוה ולכן המחיר בשמיים.

שורה תחתונה זה מעבד שנועד להציג תוצאות טובות בבנצ'מרקים, אבל שאינטל לא מסוגלת לייצר אותו בכמויות מסחריות, ולכן היא שמה לו תג מחיר שכמעט אף אחד לא יכול לשלם. כנ"ל לגבי סדרת ה-FX של .

כמה מכם קנו מעבד של AMD/INTEL על סמך בנצ'מרקים של ספינת הדגל, כאשר הם קנו מעבד אחר לגמרי ?

למשל היום, אנשים קונים מעבדים של על סמך זה ש-FX60 הוא המעבד הכי טוב בעולם, אבל אם משווים שקל לשקל רואים שהמעבדים של יותר טובים/משתלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם יודעים שה- 955EE וה- D930 שניהם בדיוק אותו מעבד מאותו פס ייצור. ההבדל הוא שה-955 יצא מושלם ללא כל פגם (ולכן יכול להגיע למהירויות גבוהות יותר) וה-930 יצא עם פגמים קלים ביותר (שמגבילים את התדר). הסיבה שה- 955 כל-כך יקר זה שהוא יותר נדיר, הסבירות שייצא מפס הייצור מעבד ללא פגם היא נמוכה. המחיר נקבע לפי היצע וביקוש - ההיצע נמוך והביקוש (ביחס להיצע) גבוה ולכן המחיר בשמיים.

שורה תחתונה זה מעבד שנועד להציג תוצאות טובות בבנצ'מרקים, אבל שאינטל לא מסוגלת לייצר אותו בכמויות מסחריות, ולכן היא שמה לו תג מחיר שכמעט אף אחד לא יכול לשלם. כנ"ל לגבי סדרת ה-FX של .

כמה מכם קנו מעבד של AMD/INTEL על סמך בנצ'מרקים של ספינת הדגל, כאשר הם קנו מעבד אחר לגמרי ?

למשל היום, אנשים קונים מעבדים של על סמך זה ש-FX60 הוא המעבד הכי טוב בעולם, אבל אם משווים שקל לשקל רואים שהמעבדים של יותר טובים/משתלמים.

:s07:

שטויות

אני ממש לא חושב שאינטל מיצרת כדי לשבור שיאים בבאנצ'ים!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

שטויות

אני ממש לא חושב שאינטל מיצרת כדי לשבור שיאים בבאנצ'ים!!!!

תתפלא - בנצ'ים ושיאים. כל חברה רוצה שיגידו שהמעבד שלה הוא הכי טוב בעולם. זה טוב לאגו וטוב למכירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב המשתמשים בעולם בכלל לא יודעים מה זה Fx-60 זה נשמע כמו חללית מסטאר טרק ,

וזה לא שאני מחמיא לעצמי פשוט תבדוק ותראה שאני צודק.

מסכים. הם לא יודעים מה זה FX60, אבל יודעים ש"מעבד AMD" יותר טוב מ"מעבד INTEL". ועל סמך מה ? על סמך זה שמסתכלים בבנצ'ים ורואים במקום הראשון מעבד של , וזה בדיוק האפקט החיובי שנותן ה-FX על המכירות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...