מה ההבדל בין 930D לבין 955EE?? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין 930D לבין 955EE??

SweeT_EviL

Recommended Posts

מסכים. הם לא יודעים מה זה FX60, אבל יודעים ש"מעבד AMD" יותר טוב מ"מעבד INTEL". ועל סמך מה ? על סמך זה שמסתכלים בבנצ'ים ורואים במקום הראשון מעבד של , וזה בדיוק האפקט החיובי שנותן ה-FX על המכירות של .

98% ממי שקונה מחשבים,

לא מסתכל בבנצ'ים ולא נעליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

98% ממי שקונה מחשבים,

לא מסתכל בבנצ'ים ולא נעליים.

נכון מאוד!

מי שמחפש באנצים ומבחני ביצועים כבר מבין משהו במחשבים

מסכים. הם לא יודעים מה זה FX60, אבל יודעים ש"מעבד AMD" יותר טוב מ"מעבד INTEL". ועל סמך מה ? על סמך זה שמסתכלים בבנצ'ים ורואים במקום הראשון מעבד של , וזה בדיוק האפקט החיובי שנותן ה-FX על המכירות של .

מאוד לא נכון!!

תאמין או לא עדיין לא הגיעו למצב שאנשים חושבים שהם יותר טובים מאינטל

עדיין רוב האנשים שקונים מחשבים בעולם חושבים שאינטל היא החברה היחידה והכי טובה

אלה שמכירים את יודעים מה היא שווה ויודעים שהיא בכלל לא נוטפלת מאינטל

תעשה סקר בין האנשים ברחוב על איזה מחשב יש להם

ותראה אם יש עוד תשובות חוץ מ "אמממממ.... שחור"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר אם תרצו, להקביל את ספינות הדגל למצב בשוק הצילום. החברות מרוויחות מעט יחסית מהשוק ה"מקצועי" אך זה משפיע על אנשים שסתם רוצים לקנות פשוטה.(אני לא מדבר על הקהל הישראלי הפעוט ). הם מניחים שאם חברה X עושה מצלמות "מקצועיות" כל כך טובות , אין סיבה שהיא לא תצליח לעשות מצלמות"פשוטות" גם כן טובות.

נ.ב

(שכל אחד ישים במקום הX מה שהוא רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד!

מי שמחפש באנצים ומבחני ביצועים כבר מבין משהו במחשבים

מאוד לא נכון!!

תאמין או לא עדיין לא הגיעו למצב שאנשים חושבים שהם יותר טובים מאינטל

עדיין רוב האנשים שקונים מחשבים בעולם חושבים שאינטל היא החברה היחידה והכי טובה

אלה שמכירים את יודעים מה היא שווה ויודעים שהיא בכלל לא נוטפלת מאינטל

תעשה סקר בין האנשים ברחוב על איזה מחשב יש להם

ותראה אם יש עוד תשובות חוץ מ "אמממממ.... שחור"

חבר'ה, לא מסכים אתכם.

קודם כל עובדה שבארה"ב בריטייל, מוכרים יותר מאינטל זו שנה ראשונה.

דבר שני, מסכים שרוב האנשים לא מסתכלים על בנצ'ים, אבל ההילה מחלחלת. אם זה ע"י חברים, "בן דוד שמבין", או המוכר בחנות.

דבר שלישי, אם תשאל אנשים איזה מחשב יש להם סביר שתקבל את אחת משתי התשובות : "פנטיום" או "AMD".

ודבר אחרון, אל תזלזלו יותר מדי באינטליגנציה של האנשים. רוב האנשים יעשו איזשהו בירור, בין אם באינטרנט או עם מכרים/משפחה לפני שהם הולכים לקנות מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, לא מסכים אתכם.

קודם כל עובדה שבארה"ב בריטייל, מוכרים יותר מאינטל זו שנה ראשונה.

דבר שני, מסכים שרוב האנשים לא מסתכלים על בנצ'ים, אבל ההילה מחלחלת. אם זה ע"י חברים, "בן דוד שמבין", או המוכר בחנות.

דבר שלישי, אם תשאל אנשים איזה מחשב יש להם סביר שתקבל את אחת משתי התשובות : "פנטיום" או "AMD".

ודבר אחרון, אל תזלזלו יותר מדי באינטליגנציה של האנשים. רוב האנשים יעשו איזשהו בירור, בין אם באינטרנט או עם מכרים/משפחה לפני שהם הולכים לקנות מחשב.

אז זהו שגם אני לא מסכים איתך

קודם כל ריטייל לא מהווה אחוז משמעותי מכלל השוק

רוב האנשים בעולם קונים מחשבים בנויים מחברה (HP, COMPAQ וכו'....)

דבר שני אולי זה נכון שזה מתפשט בשמועות אבל עדיין אתה צריך להסכים איתי ששמועות לא מספיק חזקות כנגד "המוכר אמר לי..." או "המוכר המליץ לי...."

(המוכר כביכול אמור להיות ממוחה במחשבים לא?)

דבר שלישי אתה תתפלא לשמוע שהרבה תשובות יהיו בסגנון "שחור" "לבן" "פנטיום" או "מאיפה לי"

פעם אחת שאלתי איזה חבר איזה מחשב היה לו והוא ענה לי אז אני שואל אותו איזה , 4?

אז הוא אומר לי לא לא פנטיום!! אינטל!! :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'ראד - אני רואה שאתה "תקוע" עם 6800 ואתה הולך על לוח AGP תומך כפולי . למה העדפת לא לחכות לקונרו שאולי יגיע עם לוחות תומכי AGP וביצועים טובים יותר וללכת על ה930D כבר עכשיו?(המחירים גם ירדו,לא באופן משמעותי אבל בכל זאת)

דרך אגב, נניח שאין מגבלה של ספק\זכרונות\קירור - האם אפשר להגיע לתוצאות גבוהות עם הלוח הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים פשוט ילכו לחנות של ויקחו את מה שהמוכר יציע להם

זה משתקף יפה מאוד בנתח השוק של ושל שאר החברות שמוכרות מחשבים מורכבים

זה אוליי נכון לגביי ארה"ב , לגבי ישראל זה בכלל לא המצב ( חוץ ממרכזים של מחשבים או פרוייקט "מחשב לכל ילד" שהם הולכים עם "מותג" ) רוב הקונים הולכים על חנויות שמוכרים מורכב "אישית" .

ורוב האנשים היום קונים מה שיותר זול , וכרגע זה D805 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'ראד - אני רואה שאתה "תקוע" עם 6800 ואתה הולך על לוח AGP תומך כפולי . למה העדפת לא לחכות לקונרו שאולי יגיע עם לוחות תומכי AGP וביצועים טובים יותר וללכת על ה930D כבר עכשיו?(המחירים גם ירדו,לא באופן משמעותי אבל בכל זאת)

דרך אגב, נניח שאין מגבלה של ספק\זכרונות\קירור - האם אפשר להגיע לתוצאות גבוהות עם הלוח הזה?

אין לא ממש רואה טעם לחכות למעבד אחר

כי השימוש המרכזי שלי זה משחקים

ולא נראה לי שהקונרו הכי זול מול ה930 (אותו טווח מחיר) זה יהווה שינוי במשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה הבנתי :).

אני חושב שאני אלך בעקבותיך בקרוב כי לוח תומך AGP לקונרו לא נראה באופק, וויסטה מתקדמת בצעדי ענק.

תתחדש.

רק שאלה אחת קטנה נוספת - אין לוח כמו האסרוק אבל עם 4 דימים של DDRII ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה 2 סולטים של ו2 של DDR2

אם התכוונת אם יש לוח של אסרוק שתומך ב4 סולטים של DRR2 אני לא ממש יודע איזה דגם אבל כמעט בטוח שיש להם אחד כזה

ואני קונה את ה930 לא בגלל שהלוחות של הקונרו קרוב לוודאי לא יתמכו בAGP

אלה שאני לא מאמין שבמשחקים יהיה לי שינוי גדול בין שתי המעבדים האלה כי כיודע הכרטיס מסך הוא הפקטור המשמעותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך שלי יחזיק טוב מאוד תוינדוס

זה לא שיש לו מנוע של FEAR או מה שזה לא יהיה

כולה נפתחים ונסגרים ואפשרויות של שקיפויות ועוד כל מיני שטויות

גם גיפה 2 יספיק לפי דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אוליי נכון לגביי ארה"ב , לגבי ישראל זה בכלל לא המצב ( חוץ ממרכזים של מחשבים או פרוייקט "מחשב לכל ילד" שהם הולכים עם "מותג" ) רוב הקונים הולכים על חנויות שמוכרים מורכב "אישית" .

ורוב האנשים היום קונים מה שיותר זול , וכרגע זה D805 .

אני לא כל כך מסכים איתך, אבל סה"כ השוק בישראל בכל מקרה זניח יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...