המלצה למארז (לא כולל ספק) עד 600 ש"ח - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למארז (לא כולל ספק) עד 600 ש"ח

parker8

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. 3 של 120 מ"מ דוחפים פי 3 אוויר מ-120 מ"מ אחד, ולכן הם יותר טובים.

2. 120 מ"מ קדמי מכניס אוויר, בלעדיו עדיין נכנס אוויר, אבל לא בדחיפת אוויר כמו עם מאוורר.

3. היתרון באלומיניום הוא שלמרות שהוא חזק מאוד יחסית לעובי שלו, הוא קל מאוד. ולכן מארז אלומיניום קל משמעותית ממארזפ פלדה ופח.

4. ה-Antecים הם Midi-Tower, ה- הוא Full Tower, ה-Antecים הם פלדה ופח, ה- הוא אלומיניום.

כל מארז מותאם לצרכים אחרים

העובדה ש120 מקדימה לא שיפר כלום...

למה מארז צריך להיות קל? בשביל זה יש ... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה ש120 מקדימה לא שיפר כלום...

למה מארז צריך להיות קל? בשביל זה יש ... :s07:

על איזה מפרט בדקת? טמפ' לפני ואחרי? מינימום של מידע

למה מארז צריך להיות קל? אחרי ניסיון עם ה-TT SwinG שלי, הייתי משקיע בכיף עוד 250 שקל בשביל שיהיה קל יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה מפרט בדקת? טמפ' לפני ואחרי? מינימום של מידע

למה מארז צריך להיות קל? אחרי ניסיון עם ה-TT SwinG שלי, הייתי משקיע בכיף עוד 250 שקל בשביל שיהיה קל יותר

על המארז המדובר...

מפרט ,

,Nois Taker 420,X800GT,KMNF9, 64 3500, WD 2500KS

בדקתי טמפרטואות של כל דבר אפשרי, מעבד, ספק, דיסק קשיח, צפסט הכל...(היה לי אותו וויכוח מפגר עם משהו לפני כשנה, אני אז הייתי בטוח שמאוורר מקדימה יעזור..., מה שיצא בפועל שזה אפילו הגריע, אבל ממש באופן זניח...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא כולם צריכים מארז קל, זה תלוי במי שקונה, צריכים לשאול אותו מה הוא צריך.

ואני יודע שהג'יגה בייט יותר טוב, אבל אני לא חושב שהמחיר שלו שווה את זה כי ההבדל בינו לבין הטרנספורמר קטן.

כי לדעתי בטרנספורמר צריך לשים 120 מאחורה ומקדימה ו80 בגג. ההבסדל בינו לג'יגה בייט מבחינת איוורור הוא ה-80 מול ה-120 אבל המיקום של ה-80 יותר הרבה יותר טוב.

שניהם עבים וגדולים וההבדל היחיד הוא שלג'יגה בייט יש אלומיניום שזה לא חשוב לכולם.

ולכן עדיף לקנות טרנספורמר ובשארית הכסף לקנות משהוא אחר כמו אפילו ספק ב-400 שקל בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המארז המדובר...

מפרט ,

,Nois Taker 420,X800GT,KMNF9, 64 3500, WD 2500KS

בדקתי טמפרטואות של כל דבר אפשרי, מעבד, ספק, דיסק קשיח, צפסט הכל...(היה לי אותו וויכוח מפגר עם משהו לפני כשנה, אני אז הייתי בטוח שמאוורר מקדימה יעזור..., מה שיצא בפועל שזה אפילו הגריע, אבל ממש באופן זניח...)

אתה לא יכול לבדוק על מעבד קריר

גם הדיסק קשיח לא ממש חם בשביל לראות הבדל

תבדוק עם Pentium D 840EE

לדעתי לא כולם צריכים מארז קל, זה תלוי במי שקונה, צריכים לשאול אותו מה הוא צריך.

ואני יודע שהג'יגה בייט יותר טוב, אבל אני לא חושב שהמחיר שלו שווה את זה כי ההבדל בינו לבין הטרנספורמר קטן.

כי לדעתי בטרנספורמר צריך לשים 120 מאחורה ומקדימה ו80 בגג. ההבסדל בינו לג'יגה בייט מבחינת איוורור הוא ה-80 מול ה-120 אבל המיקום של ה-80 יותר הרבה יותר טוב.

שניהם עבים וגדולים וההבדל היחיד הוא שלג'יגה בייט יש אלומיניום שזה לא חשוב לכולם.

ולכן עדיף לקנות טרנספורמר ובשארית הכסף לקנות משהוא אחר כמו אפילו ספק ב-400 שקל בערך.

זה גם תלוי בנכונות של הבנאדם להוציא יותר כסף

אני אומר שאם לי הייתה אפשרות לחזור אחורה, אני כן הייתי מוציא את ה-200 שקל הנוספים על ה-.

לגבי המאוורר, 120 מ"מ מאחורה יעשה עבודה לא פחות, ואפילו יותר טובה מאשר 80 מ"מ בגג

מהסיבה הפשוטה שיש לו דחיסת אוויר הרבה יותר חזקה, ולכן הוא שואב את האוויר שיוצא מה-HSF

איפה בדיוק נכנס 120 בטרנספורמר?

מקדימה ומאחורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי קצת חישוב....

המארז המאעפן והג'נרי שיש לי עכשיו יש רעש חזק בטירוף והוא אפילו כמעט רועד, שלא לדבר על מקרר, ושלא לדבר על "יופי"....

אם נגיד הייתי רוצה להחליף לו את כל המאווררים במארז, זה אומר 100 שקל למאוורר אחד-120MM עם לד, יש לי מקום נגיד לשלושה, אז זה עולה 300 שקל...

אמנם במארז שלי אין מקום לשלושה מאווררים של 120, זה רק הדמייה....

לכן אני אומר שהמחיר של ה- לא כזה נורא-

300 שקל על המאווררים שאתה מקבל איתו!

זה אומר שהמארז עצמו עולה 300 שקל!

זה לא כזה נורא....

לכן, אני חושב שכנראה במהלך השבוע הקרוב או השבוע הבא אני מקווה לקנות אותו, (זה קצת נדחה בגלל עומס מבחנים חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון לומר דבר כזה כי זה לא משנה כלכך את הפרשי המחירים והפילו להפך, כי הטרנספורמר מגיע עם מאוורר אחד של 120 ושלושה מאווררים של 80 כך ש...

וליאור, אתה יכול לפחות להודות שהבדל הקירור בין המארזים הוא נמוך מאוד כששמים לטרנספורמר 120 מקדימה ומאחורה ו-80 בגג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וליאור, אתה יכול לפחות להודות שהבדל הקירור בין המארזים הוא נמוך מאוד כששמים לטרנספורמר 120 מקדימה ומאחורה ו-80 בגג.

דחיפת אוויר של 80MM זה כלום לעומת 120MM

כמו שאמרתי, גם מבחינת וגם מבחינת רעש עדיף 3x 120MM מאשר 2x 120MM + 3x 80MM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל למי שדיבר על מאווררים רועשים, תמיד אפשר להחליף וזה לא בעיה של זמן או של כסף!

ושנית, אני משתגע כי אתם ממש ממש לא מבינים אותי :kopfpatsch: אני לא אומר שהאורורה פחות טוב, אני רק אומר שההבדל בניהם לדעתי בכלל לא גדול יחסית לפי 2 במחיר! אחרי הכול 300 שקל זה שווה בשביל להחליף למארז קל יותר או שיש בו מאורר של 120 במקום 80, בעיקר בגלל שהמיקום שלו במארז פחות טוב.

בכסף שנשאר אפשר לקנות משהוא אחר ששוה את זה, ואף פעם לא חסר מה לעשות עם הכסף :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גבול עד כמה מאוורר 80 מ"מ יכול להיות עם רעש נמוך ועדיין לדחוף אוויר

גם אם תיקח את ה-80 מ"מ השקט ביותר, ותוריד לו מתח ל-7V, קיבלת שקט, אבל אין איוורור

לגבי המשקל זה כבר עניין שלך

כמו שאמרתי, אם לי הייתה את הבחירה היום הייתי מוסיף למארז אלומיניום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...