בחנינית(סוג של ארנימל) אוכלת פשפש פנדורה - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחנינית(סוג של ארנימל) אוכלת פשפש פנדורה

-impreza-

Recommended Posts

שרופה היא לא. והחדות מופיע על החרק עצמו, לא על הכנף מכיוון שעומד השדה רדוד מעט - וזה משדרג את התמונה לדעתי.

כנ'ל, חדות מצויינת והכל בסדר.

כנראה והעדשה שלו לא מסוגלת להוציא חדות ברמה סופר מקצועית, עדשות עם איכות כזאת עולות המון כסף.

אחי אני מציע לך לכוון את האור שבמסך שלך טוב טוב

ואתה מצפה יותר מהמצלמה הזאת?!

אתה רוצה אני ישלח לך את התמונה המקורית ואז תראה איכות?

אתה ילד חסר נסיון בזה הרי שאתה מעלה תמונה לאינטרנט אתה מקטין קצת ומשנה כל מיני דברים כדי שהקובץ יהיה קטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחי אני מציע לך לכוון את האור שבמסך שלך טוב טוב

ואתה מצפה יותר מהמצלמה הזאת?!

אתה רוצה אני ישלח לך את התמונה המקורית ואז תראה איכות?

אתה ילד חסר נסיון בזה הרי שאתה מעלה תמונה לאינטרנט אתה מקטין קצת ומשנה כל מיני דברים כדי שהקובץ יהיה קטן

טוב שאתה לא בוכה וזהו, אם אתה רוצה להוכיח לי אחרת (לא שזה ממש משנה) תשלח את התמונה המקורית.

אני לא אומר לך סתם כי אין לי אינטרס להעליב אותך או להגיד שאתה לא יודע לצלם, פשוט ככה יצא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונות יפות סה"כ, חרק (?) מגניב ;D

הרבה משתמשים כאן חושבים שהם מבינים וסתם רושמים, מי שקורא צריך להיות נבון מספיק כדי לסנן ולא להתייחס להודעות.

impreza,

אודה אם תקטין את התמונות img.gif ותפרסמן כתמונות ולא כקישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונות יפות סה"כ, חרק (?) מגניב ;D

הרבה משתמשים כאן חושבים שהם מבינים וסתם רושמים, מי שקורא צריך להיות נבון מספיק כדי לסנן ולא להתייחס להודעות.

impreza,

אודה אם תקטין את התמונות img.gif ותפרסמן כתמונות ולא כקישור.

תודה רבה

והנה עשיתה מה שביקשתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

לא יפה, אני רשמתי מה שראיתי והרגשתי, לא סתם מתוך כוונה רעה כי הרגשתי קטלני באותו רגע :badhairday:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...