לאחר שיחה עם נציגת 013 מחר יוצא מבצע חדש כנגד 012 &# - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר שיחה עם נציגת 013 מחר יוצא מבצע חדש כנגד 012 &#

omerha

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה ^

התקשרתי עכשיו לHOT בשביל להצטרף למסלול הזה (1.5MBit\512KBit) אבל הם אמרו שזה ממש חדש ושאין להם פרטים, הם גם אמרו שהמבצע יהיה רק עם 012 ו015 (?) ויעלה 115 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

015 זה זהב...

אני בברק גם אבל אני ב ADSL... זה סיפור מהתחת בשבילי עכשיו לעבור לכלבים... צריך להחליף מודם, להעביר לחדר פה תשתית (רק אצלי אין =\), להחזיר תמודם שהשאלתי, ובנוסף, אני לא מתלהב מהרעיון של IP קבוע...

שבזק יזיזו תתחת השמן והמלא בכסף שלהם, פעם אחת, לקראת הלקוחות!!!! אוי כמה שאני שונא מונופולים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי פה בפורום שמישהו אמר שבזק הניחה תשתיות ADSL2+ (מהירויות של 20MBit DL ו5MBit UL לפי מה שאני יודע) בהרבה מקומות בארץ, למישהו יש מידע בעניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי פה בפורום שמישהו אמר שבזק הניחה תשתיות ADSL2+ (מהירויות של 20MBit DL ו5MBit UL לפי מה שאני יודע) בהרבה מקומות בארץ, למישהו יש מידע בעניין?

הניחה או לא הניחה, השאלה מתי זה ייכנס לתוקף.

רק שתדעו שבגלל שבזק מונופול, הממשלה עוצרת את בזק

מלפרגן ללקוחות שלה בהרבה מבצעים שבזק מסוגלת לתת.

בכוונה עוצרים את , דווקא בגלל שהיא מונופול בכדי

לתת פוש לכבלים...אבל מה לעשות שכבלים זאת תשתית יותר

גרועה מADSL? (לפחות כאן בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני ב012 ויש לי התחייבות לעוד איזה חודש וחצי...אם אני מתקשר אליהם יש'מצב שהם יתנו לי לשדרג את החבילה שלי? (לא איכפת לי להתחייב לחצי שנה...גמ'ככה אני לא מתכוון להחליף 512Kb...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. משדרגת (או אולי כבר סיימה) את כל מרגזיות ה ADSL שלה לתמיכה ב ADSL 2. לגבי מתי זה יצא (או אולי מוטב לשאול האם מסיבות שפורטו כאן ובעבר - הפסד כסף על עסקים וכדומה) - מי יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק כבר פרסו את המרכזיות החדשות או לפחות הן בתהליכים על זה

בגלל זה כל מי שהיה לו מודם alcatel 510 נשלח אליו דיסק שדרוג.

אין צורך לשים לב לזה, זה לא אמור לפגוע באף אחד ולא ישנה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון : המבצע של ברק כרוך בהתחייבות למבצע עצמו ולא לחברה

זונות

מה, ואם בעוד חודש הם יציעו את אותו חיבור במחיר מוזל תהיה חייב להמשיך לשלם את המחיר הנוכחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...