רשיון נהיגה - הסבר - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשיון נהיגה - הסבר

NiTRo37

Recommended Posts

תתחיל ללמוד מתי שבא לך לפי הקצב שבו אתה מתכוון ללמוד. אני עשיתי שיעור אחד כל יום ולכן תוך 3 שבועות סיימתי את הלימודים, אחרי שאני מכיר עשו שניים בשבוע ולמדו 3-4 חודשים. לדעתי (כשהדגש הוא על לדעתי), מומלץ לעשות כמוני כיוון שבהתחלה כל עוד אתה לומד לנהוג (שזה אומר גם כמה חודשים ראשונים אחרי שקיבלת רישיון) כדאי לנהוג כל יום אפילו קצת, זה בשביל שהנהיגה תהפוך אצלך להרגל והכל יילך לך בקלות יותר ובהיטחון והחלטיות.

איך שלא תעשה, בסופו של דבר תעשה רישיון. מה שנראה לך מתאים ביותר בשבילך הוא מה שאתה צריך לעשות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה תיקונים קלים.

- מומלץ להתחיל ללמוד 4 או 3.5 חודשים לפני, 2 שעורים בשבוע, כי תמיד יש איזה משהו שמעקב.

- שיעור עולה 80- 85

- כל טסט נוסף זה 350 שקל

- יש האומרים כי טסט 10 הוא חינם

אם אתה בחור עם ראש על הכתפיים ולא לקוי מוטורית, תעשה תאוריה לבד ותלמד מהתוכנה נהיגה נכונה 2006.

ותלמד רגיל לא בקבלנות.

אם אתה דבא אז תיקח קבלנות, הסבירו לך כבר שזה מחיר קבוע מראש ואתה עושה כמה שעורים שאתה צריך

ובדרך כלל זה עד הטסט השלישי, או בלי מגבלת טסטים או רק ראשון, תלוי מה קבעת עם המורה.

85 ש'ח לשיעור? אתה בטוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל ללמוד מתי שבא לך לפי הקצב שבו אתה מתכוון ללמוד. אני עשיתי שיעור אחד כל יום ולכן תוך 3 שבועות סיימתי את הלימודים, אחרי שאני מכיר עשו שניים בשבוע ולמדו 3-4 חודשים. לדעתי (כשהדגש הוא על לדעתי), מומלץ לעשות כמוני כיוון שבהתחלה כל עוד אתה לומד לנהוג (שזה אומר גם כמה חודשים ראשונים אחרי שקיבלת רישיון) כדאי לנהוג כל יום אפילו קצת, זה בשביל שהנהיגה תהפוך אצלך להרגל והכל יילך לך בקלות יותר ובהיטחון והחלטיות.

איך שלא תעשה, בסופו של דבר תעשה רישיון. מה שנראה לך מתאים ביותר בשבילך הוא מה שאתה צריך לעשות.

Anatoli.

שיעור ביום? כל כך משעמם לך בחיים? קיצר זה לא הגיוני

גם איפה מצאת מורה שיעשה דבר כזה מטומטם ? אני מבין שלא היה לו הרבה עבודה הא?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

liran2003

כן 85, אני בכלל עשיתי ב 80 על קורולה חדשה בזמנו.

Anatoli

פעם ראשונה שאני שומע על שיעור כל יום, או שיש לך יותר מידי זמן פנוי,

או שיש לך יותר מידי זמן פנוי ואתה משועמם, המורה שלך גם כנראה לא הכי מבוקש.

אבל שיבושם לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Anatoli.

האם עשית רשיון 02? ואיך בדיוק עשית טסט עם פחות מ-28 שיעורי נהיגה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב!

אני ממליץ על כמה שיעורים בלילה..

לקראת השיעור ה25

תקבע איזה שני שיעורים בשעות הערב..

אני מצטער על זה שלא עשיתי..

למה דווקא בלילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...