רשיון נהיגה - הסבר - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשיון נהיגה - הסבר

NiTRo37

Recommended Posts

28 שיעורים מינימום על מנת לגשת לטסט כששיעור עולה בערך 90 שקל למרות שהכל משתנה מבית ספר אחד לשני וגם זה קשור למחירי הדלק..

מומלץ להתחיל ללמוד נהיגה חודשיים לפני גיל 17 בבערך 2 שיעורים בשבוע ולהגביר לקראת הטסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מדי שבוע בבית ספר שעה אחת של "נהיגה מונעת" מלמדים שם הכל לתאוריה אבל אני לא למדתי עם הכיתה וניגשתי לבד.

אני לא חושב שהבית ספר שלי הוא היחיד בעניין הזה...

שים לב שכל עניין הלימוד ממש לא זול, אם ההורים שלך לא מתכוונים לממן אותך אז תתחיל לעבוד.

זה יעלה לך בממוצע 85 שקל לשיעור ל28 שיעורים + אגרות למינהן ואם אתה לא עובר טסט ראשון אז זה בסביבות 500 שקל לכל טסט נוסף (חוץ מהשמיני שאתה מקבל בחינם נדמה לי :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה תיקונים קלים.

- מומלץ להתחיל ללמוד 4 או 3.5 חודשים לפני, 2 שעורים בשבוע, כי תמיד יש איזה משהו שמעקב.

- שיעור עולה 80- 85

- כל טסט נוסף זה 350 שקל

- יש האומרים כי טסט 10 הוא חינם

אם אתה בחור עם ראש על הכתפיים ולא לקוי מוטורית, תעשה תאוריה לבד ותלמד מהתוכנה נהיגה נכונה 2006.

ותלמד רגיל לא בקבלנות.

אם אתה דבא אז תיקח קבלנות, הסבירו לך כבר שזה מחיר קבוע מראש ואתה עושה כמה שעורים שאתה צריך

ובדרך כלל זה עד הטסט השלישי, או בלי מגבלת טסטים או רק ראשון, תלוי מה קבעת עם המורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל ללמוד 3 חודשים ככה לפני 17.

בשבועיים שלושה הראשונים תעשה שיעור בשבוע..(המלצה שלי.. לא חובה.. לדעתיצריך להתחיל לאט)

תגדיל ל2 שיעורים.. עד הטסט כאשר אפשר לעשות שבועיים לפני 3 שיעורים בשבוע..

תצפה לעשות איזה 34 שיעורים ככה לטסט הראשון..

תיאוריה: תלמד כאשר אתה מתחיל את הלימוד נהיגה.. לדעתי החומר יותר נקלט ויותר מובן.. ובאמצע השיעור המורה שואל אותך מידי פעם..

קבלנות.. לפעמים זה מומלץ .. תלוי במחיר..

אל תתפתה ללכת ללמוד אצל מורה שכל החברים שלך לומדים אצלו.. רק בשביל הכיף..(כי גם לי אמרו)

בקיצור.. בהצלחה..

וכל אחד למד פה בדרך שונה.

מחיר שיעור.. 80-90.. מעל 90 לדעתי מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון שיעור הוא 45 דק', סה"כ 19 שעות.

יש מורים שיעשו לך גם 19 שיעור (מה שנקרא "שיעור וחצי") של שעה כל שיעור ואז אתה יכול לעשות גם 19 שיעורים, כמובן שמשלמים יותר לכל שיעור אבל בסה"כ יוצא אותו כסף כמו 28 שיעור רגילים, אבל מה אתה מסיים מהר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

daniel_geva היקר, אתה לא חושב שהגזמת עם החתימה שלך ?!?! זה פאקינג חצי עמוד או עמוד שלם למי שיש 15"

עריכה: עכשיו זה יותר טוב

ואני ממליץ לך לעשות שיעורים כפולים או אפילו משולשים ככה תגמור את זה הכי מהר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח משולשים ?! יש דבר כזה.

הדבר הכי קרוב לזה ששמעתי זה מישהו עשה כפול והתלמידה אחריו הבריזה והוא נהג עוד עד לתלמיד הבא.

TOMMYB1

אם הוא יעשה 3 חודש לפני ושיעור אחד ב 3 שבועות, אחר כך בסוף הוא סתם יהיה לחוץ ויצטרך לעשות 3 בשבוע.

עושים 2 !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...