גיבוי מערכת לינוקס שלמה - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבוי מערכת לינוקס שלמה

OmerS

Recommended Posts

שלום,

רציתי לדעת האם יש איזושהיא תוכנה ל- Console בלינוקס שתוכל לעשות לי גיבוי לכל המערכת וליצור קבצי ISO או משהו כזה

שאני יוכל להעביר למחשב אחר ולצרוב אח"כ.. תודה, עומר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

רציתי לדעת האם יש איזושהיא תוכנה ל- Console בלינוקס שתוכל לעשות לי גיבוי לכל המערכת וליצור קבצי ISO או משהו כזה

שאני יוכל להעביר למחשב אחר ולצרוב אח"כ.. תודה, עומר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נראה מטומטם? כי אם כן בו, תחליף אותי.... אוקי? הזלזול לא מוצא חן בעיני.

מה זה גיבוי לכל המערכת? לקרנל? אף פעם לא מגבים קרנל. הגדרות? אולי. DB? בטח. אבל אני לא מאמין שאם הוא היה מריץ שרת חשוב הוא היה שואל... אם אתה רוצה לגבות תגבה את קבצי בבתקנה שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שניתן לגבות כל מה שרוצים,כמו ש macrot ציין, תלוי מה בדיוק ברצונך לגבות וכו'.

בגדול, למטרות גיבוי אפשר להשתמש למשל ב - tar, אפשר לכווץ את ה tar בעזרת סוגי כיווץ שונים וכו'.

השאלה היא: מה ברצונך לגבות ? את כל המערכת, כדי שאפשר יהיה לחזור אחורה ולקבל מערכת משוחזרת במדויק? או את קבצי המשתמשים בלבד (מחיצת /home בהנחה שהיא מחיצה אצלך), וכו'... וכמובן מה אמצעי האכסון שבו אתה מתכוון לגבות (מחיצה אחרת בדיסק הקשיח,על כל היתרונות והחסרונות של זה, גיבוי דרך (על מחשב אחר), צריבת תקליטור וכו'.. יש המון אפשרויות.

בכל מקרה, יש המון אפשרויות, ויש ב LDP גם מדריכים בנושא הזה בדיוק (HOWTOים מפורטים) אם אני זוכר נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...