מעוניין בקניית דיסק קשיח חדש.צריך עזרה בבחירה. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בקניית דיסק קשיח חדש.צריך עזרה בבחירה.

evman007

Recommended Posts

אתה ותיק כאן! אתה לא יודע שענו כבר על השאלה הזו לפחות אלף פעם?

ל-SATA2 יש תאימות לאחור ל-SATA1. כלומר, אפשר לחבר דיסק קשיח SATA2 לחיבור של SATA1.

מומלץ ומקסטור.

אם כבר, אז אתה יכול לשאול לגבי דגם ספיציפי. אבל, אני לא מכיר באופן אישי דיסקים קשיחים בנפח של 160GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון, אני יכול להגיד שזה ממש לא משנה (לפחות, לפי הבדיקות שעשיתי של העברת קבצים גדולים ממקום למקום בדיסק הקשיח). בדקתי גם 2MB מול 8MB, ושם יש הבדל משמעותי בביצועים.

כמובן שאם ההפרש במחיר זעום, אז עדיף ללכת על 16MB, אלא אם כן יש שיקולים של מאפיינים נוספים כמו שקט ו/או אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון בטח לדגם שמסתיים בJD, לא זוכר :s05: :P

בתור אחד ששידרג את הדיסק הקשיח מווסטרן למקסטור, ואני יכול להעיד שיש עליה בביצועים וזמן ההתקנת הוינדוס התקצר מספיק כדי שארגיש זאת! :xyxthumbs:

בגדול, לקחתי את המקסטור MAXLINE III(במפרט שלי) כי יש עליו 5 שנות אחריות וגם הוא שקט יותר מהווסטרן שהיה לי (היה לי את הWD1200JB שזה 120GB 8MB IDE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חיפשתי את המקסטור 250 ג'יגה שהיה בביקורת כאן לא מזמן, בחנויות ברשת, ולא מצאתי אותו באף חנות, דרך זאפ ובאופן כללי בחנויות שאני מכיר

(מצאתי רק דיימונדמקס שכתוב שהם SATA, אבל לא היה רשום SATA2...מה שגם אח"כ נכנסתי לחנויות עצמן, ושם בכלל היה רשום IDE/ATA)

יש למישהו מושג (בפרטי) על חנות שמוכרת אותו ? (את הדגם הספציפי מהביקורת) הבנתי שכן יש אותו בארץ, לפי הביקורת

אני ממש צריך עוד HD בקרוב, ואני ממש רוצה אותו

(מצטער אם אני "משתלט" על הפוסט..)

הזמנתי :) תודה, כבר לא רלוונטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...