עזרה בביצוע אוברקלוק למעבד 805D עם לוח MSI 945P PLATINUM - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בביצוע אוברקלוק למעבד 805D עם לוח MSI 945P PLATINUM

kwan

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ערכתי את הכותרת שתכיל את פרטי הלוח , למקרה שאולי מישהו ידפדף והשילוב הבעייתי יהיה מוכר לו .

למנהלי הפורום , עמכם הסליחה , אם זה נחשב הקפצה (למרות שזה לא 2 הודעות ברצף) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אינטגרל...זה החיבור . נקרא ATX2 (זה מה שכתוב בצד החיבור) .

השאלה אם צריך לחבר לשם איזה חיבור מיוחד שאמור להגיע עם הספק ? כי למראית עין , זה נראה כמו חיבור של מתח רגיל שמגיע מהספק (ויש כאלה הרבה יציאות עם הספק הנוכחי , אותו חיבור שאני מחבר לדיסקים IDE ) .

עריכה : All power connectors, ATX1 (24 Pin) & JPW1 (8 Pin, for CPU Power ) & ATX2 (4 pin, for PCI-E VGA) must be attached to this model to ensure operation of the Mainboard.

מזה אני מבין (מתגובה של TOPPY) שה-ATX-1 זה בעצם עם מה שאני מחובר עכשיו..עם הכניסה הסטנדרטית של 24 פינים . לא יודע מה זה JPW1 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ..טעות שלי . ראיתי עכשיו שכן מחובר כבל מהספק לחיבור שסימנת !

אבל מה , רק 4 גידים מחוברים (זה מה שיש מהיציאה של הספק) אל הנקודה שסימנת , בעוד ארבעת הפינים האחרים מכוסים באטם מוזר מפלסטיק ..כאילו כיסוי שלא יחברו לשם כלום בטעות .

אני לא יודע אם זה תקין ככה.. אולי צריך שיהיה חיבור של כל ה-8 פינים ?

עריכה : זה מוזר כי על הספק איפה שהסימון של הדגם מסומן ב- "וי" רק ATX12V והכיתוב EPS12V לא מסומן ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה...לאחר התקרצצות בפורום של ו- heavendrivers קיבלתי פרטים מעודכנים מכמה חבריי פורום .

ראיתי את כל נתוני הביוס איך לעדכן כמו שצריך ורשמתי בפניי .

vcore-1.4

vmem-1.9

fsb-159

fpcie-110

cpuratio-unlock

במצב זה המעבד ב-3.2 אבל אחד מהם אמר לי שצריך לשנות תזמוני זיכרון כדי להעלות יותר (וגם מתח למעבד) ...כמו כן , בקרוב תצא גירסא סופית של הביוס שפותרת את העלאת המתחים לצורך אוברקלוק מתון. כרגע הגירסא הנוכחית היא בטא ו- מודעים לבעייה ...שלחתי להם מייל .

הבחור (איזה ברזיליאני) עובד עם ה- MODSTREAM 450 ובלוח הסביר לי את החיבורים שצריך להיות למתח חשמל .

1) כבל 24 פינים 2

2) כבל MOLEX 4 פינים

3) כבל EPS 8 פינים -> ב- יש יציאה רק ל-4 אבל בערכה יש גם מתאם ל-8 שזה חובה ליציבות המערכת באוברקלוק !

*כל 3 החיבורים חייבים להיות מחוברים ללוח .

**הזמנתי את ה- כשידרוג לספק הג'נרי שלי . כרגע אני ב-3.0 עם העלאת מתח מעבד ל-1.3 ושינוי תזמון 4-4-4-10 במתח 1.9 .עבר POST בלי בעייה וגם יציב ב-S&M ..חצי שעה בינתיים ב-48 מעלות .

אני אחוזר עם תוצאות בדיקה .ראיתי שיש כאן עוד מישהו עם בעייה (לא HOSHAM) על 955 PLATINUM הצי'פסט החדש יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...