בעיה של פינגים עולים במהירות במשחקי רשת... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה של פינגים עולים במהירות במשחקי רשת...

sagi_10

Recommended Posts

שלום

לפני חודשים בערך קנינו רשת לבית דרך זהב ומאז פעם ב-20 שניות +- האינטרנט עוזר למשך 1.5 שניום או 2 שניות משהו כזה וזה ממש מעצבן!!

סתם דוגמאות:

*בזמן משחק רש כל כמה זמן המשחק נתקע ל-2 שניות וזה ממש ממש מעצבן

*בזמן שאני מדבר בטים ספיק כל 20 שניות כל הקולות מושתקים ל-2 שניות

*בזמן הורדה פעם ב-20 שניות ההורדה קופאת ל- 2 שניות...

מה לעשות??

קצת נתונים:

*יש אלחוטית

*מהירות 1.5 מגה ו-16 העלאה

*הבעיה היא במחשב שלי בלבד

תודה לעוזרים! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי היה לי בולללל מה שהיה לך.. היה לי אינרטנט 1.5 מגה adsl ספקית נטויז'ן , יש לי רשת אלחוטית בין , והמחשב שלי שמחובר חוטית..

עד עכשיו היה לי מלא לאגים במשחקים , ובעיות דומות לשלך , אז החלטתי שאני ינסה להחליף ספק , החלפתי לבזק בינלאומי , ואתה לא מאמין כל הלאגים שהיו לי וכל הבעיות , ברוך ה' כבר אינםםםםם , אני לא אומר שנטויס'ן לא ספק טוב אני איתם במשך 4 שנים כבר , אבל ברגע שעשינו אלחוטית , והתחלתי לשחק במשחקי , אז התחילו לי כל מני לאגים וזה , מה שעשיתי עכשיו זה עברתי לבזק בנילאומי והכל ניהיה בסדר ברוך ה' , תעשה את זה גם אתה תאמין לי זה יעזור לך..

אני גם העלתי את המהירות ל2.5 עם 150 קצב העלאה , אבל עשיתי את זה אחרי שבדקתי את הספק ב1.5 שהיה בסדר גמור ובלי בעיות..אז לדעתי אם תעבור לבזק הבעיות שלך יתפטרו , אבל יכול ליהיות זה משהו אחר , חכה לעוד תגובות של אנשים , פשוט אמרתי לך מה קרה לי , כי היה לי תופעה דומא לשלך..

:xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לאגים ברשת אלחוטית, זה אחד מהחסרונות הרבים שלה. משהו עובד ברשת (כמו תוכנות צ'אט או שיתוף קבצים) בזמן שאתה בודק?

לא נראה לי כי לאף אחד כמעט אין את הבעיה הזאת....

shlomibandit

אולי זה בגלל שהעלתה את רוחב הפס??

זה יעזור אם אני אעלה את רוחב הפס שלי נגיד ל2.5 מגה ןהעלאה של 150+-??

תודה לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גב גבר להעלות את המהירות זה כמעט תמיד יכול לעזור..

אבל זה לא קשור אחי. אם תיקרא את מה שכתבתי.. אז היה לי 1.5 של נטויז'ן , לאחר מכן עברתי לבזק בינלאומי ונשארתי איתו זמן מה במהירות 1.5 , ואני אומר לך שכל הלאגים וכל הבעיות שלפחות היו לי והרוב במשחקי פשוט הפסיקו , והכל עבד מעולה שעברתי לבזק בינלאומי , ואחרי זה בלי קשר העלתי את המהירות וזה ממש סבבה להוריד ב300+ תמיד , ושהעלאה שלך יותר מהירה , ואין לך בעיות של פינגים וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אמור לבדוק פס קוי??

במיוחד שאיפה שאני גר (צימר שקיבלתי לבר מצווה)אין קו טלפון....מה לעשות....

יש עוד פיתרונות חוץ מלהחליף ספק אינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בטוח המחשב שלך מחובר בצורה חוטית ומחשבים אחרים באלחוטי.. :screwy:

קיצר תעשה מה שהם אמרו לך , תחבר את המחשב דרך כבל אל המודם , ותיראה אם הבעיות ממשיכות..

אם הם ממשיכות לדעתי תעבור לבזק בינלאומי , כי לי היה אותו בעיות כמו שלך רק אני הייתי מחובר חוטית , ושעברתי לבזק הם הפסיקו..

לא בטוח זה יעזור לך להחליף ספק , אבל לדעתי אם אתה בלי התחייבות שווה לך לנסות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דרך שאני יכול לחבר בצורה קויות כמו שאני כבר אמרתי....והקטע המעצבן שאני עם התחיבות ל-3 שנים והם לא מצליחים לעזור לי בטמיכה הטכנית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דרך שאני יכול לחבר בצורה קויות כמו שאני כבר אמרתי....והקטע המעצבן שאני עם התחיבות ל-3 שנים והם לא מצליחים לעזור לי בטמיכה הטכנית...

מה????????????????????

אין באפשרות לתמיכה הטכנית לעזור אין התחייבות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקייי אחרי שדיברתי עם אבא שלי הסכים שנעביר כבל מהמחשב עם הרואטר ישר אל הצימר !! אז אני אגיד לכם את התוצאות בימים הקרובים ואני אדע מה הבעיה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...