מתלבט בקניה של זיכרון 2 סטיקים או אחד??? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בקניה של זיכרון 2 סטיקים או אחד???

yaniv1306

Recommended Posts

התכנון שיהיה 667MHZ 1GB או 2 של 512MB אני מבין שהעבודה שלהם במקביל מהירה יותר השאלה האם זה כזה משמעותי במחשבה שביום מין הימים אני ישדרג בעוד סטיק, אני קונה כרטיס מסך טוב ומעבד טוב השאלה האם הזיכרון יהיה החוליה החלשה במידה ואני מתכנן על משחקים בעליי דרישות גבוהות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקנה שתי סטיקים כדי שהם יעבדו בDC זה יעלה לך תביצועים (בצורה נחמדה) במיוחד במערכת מבוססת .....

חבל סתם לוותר על זה במיוחד עם יש לך 4 סלוטים של זיכרונות...(וגם אם לא תמיד אפשר למכור בעתיד)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא עד כמה זה משמעותי במשחקים האם המשחק לא יזוז עם סטיק של 1 GB ::) זה עדין נשמע לי טוב אפשר דוגמאות לעובדה ששני סטקים מהווים הבדל משמעותי זה משגע אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא עד כמה זה משמעותי במשחקים האם המשחק לא יזוז עם סטיק של 1 GB ::) זה עדין נשמע לי טוב אפשר דוגמאות לעובדה ששני סטקים מהווים הבדל משמעותי זה משגע אותי

מה פתאום לא יזוז!!

אל תיתן לאנשים לבלבל לך תמוח

כל המשחקים היום עולים יופי יופי עם "רק" 1GB זכרון

ובטח ובטח אם אתה קונה כרטיס מסך חזק

דרך אגב איזה כרטיס זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מציע לך להקשיב לו

תקנה שני סטיקים

הוצאת אותי טיפש על משהו שבכלל לא אמרתי

לא אמרתי לו לקנות סטיק אחד או 2 סטיקים

אני התכוונתי שהמשחקים שלו ירוצו בצורה מושלמת על 1GB של RAM

חוץ מזה גם לי יש דואל צאנל במחשבים

למה שאני לא ימליץ על דואל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב למילה הזאת

חשבתי שהוא חושב שעם 1GB המשחקים לא יעבדו לו טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שבילבלתי אותכם קצת אני ישאל את זה בפשטות האם למישהו יש מערכת דומה עם סטיק אחד של 1GB אני מאד מעוניין לדעת מהם הביצועים האם הוא חושב שזה שווה להוסיף עוד אחד או פשוט לחלק לשנים של 512

הבנתי ששניי סטיקים עובדים מהר יותר ביחד השאלה היא מהי החשיבות של גודל הזיכרון לעומת התיזמון שהוא עובד במיוחד שבזמן משחקים רוב העיבוד מתבצע על ידי הכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...