מספר שאלות לגבי הכרטיס הפיסיקלי החדש PhysX - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות לגבי הכרטיס הפיסיקלי החדש PhysX

zoman

Recommended Posts

אז למה הוא מיועד? כמו איזה ישומים פיזיקלים למינהם ??

באווירונאוטיקה למשל המהנדסים רוצים לראות על המסך את התנגדות המטוס לרוח בזמן תעופה או בנושא בטיחות לראות איך הוא מגיב להתרסקות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תוריד את הסרטון הראשון (115 MB)

ותראה איך המשחק נראה עם הכרטיס *מומלץ*

http://www.ageia.com/physx_in_action/footage_physx.html

ואם אתה רוצה לראות את ההבדלים עם\בלי הכרטיס כנס לפה

http://www.ageia.com/physx_in_action/footage.html

ראיתי את הסרט (בלינק הראשון שצינת) והוא נראה מעמם ממש ממש יפה...

שם הקובץ- cellfactor_2

זה שם של משחק? אם כן מתי המשחק יצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זהו שם של משחק ואפשר להוריד את הדמו שלו באתר שלהם

אם תרצה http://www.ageia.com/downloadcellfactor/index.html

תמלא סתם פרטים ותוריד

אבל

אני הורדתי אותו והתקנתי והוא נתן שגיאה שאין לי את הכרטיס פיזיקה . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה בכרטיס הזה פונטנציאל גדול

2000 שקל אין בעיה לאסוף

לא מחביד על הכול החישובים על המעבד רק הבעיה של היום אין משחקים שממש ישתמשו בנגיד במעבד ה?4 ליבות של אינטל משופר לאיזה 8גיגה

ו6 כרטיסים הכי טובים שהמהירות של הליבה 1400 ושל הזיכרונות ב2400 שהם כמו הכרטיסים של 600 הזה אם הכרטיסים הגדולים והיפים האלה ;D

בקיצר 12 גיגה של על הכרטסים ועוד גיגה של המעבד פיסקלי משופר

וזיכרון של 8 גיגה במהירות 1600 מגה הרץ

אין משחקים שתומכים בזה הFEAR עובד טוב ב2.5 גיגה הרץ של מעבד Nעבד כרטיס מעל 6800 וזיכרון של מעל 768 והוא המשחק הכי כבד

בקיצר כול הרעיון של מה אם ה4 ליבות זה שאם היה שכול החברות המשחקים בעולם היו מתאספים ביחד ליצור איזה משחק משהו כמו סימס בGTA SAN ANDREAS שיש בו את כול העולם וגם את החלל ואפשר לטוס לשם וכול זה אםשר שם לשפר מכוניות כמו בMOST WANDET והוא נע בין השנים 1600 עד 2100 ויש בו א, וכבד פי 30000 פעם מFEAR השני

אז כולם היו פשוט נדהים ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא מבין מפעם ראשונה תקקראו לאט לאט כדאי להבין

היום אין משחקים שמנצלים הכי שאפשר את המחשב והמעבד הפיסקלי משפר את המשחקים וכול מניי תוכנות כדאי שיוכלו לGבוד יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמה שהוא ניסה להגיד זה "איזה מגניבים יהיו מחשבים בעתיד, כשכרטיס פיסיקלי יהיה ממש שווה משהו!!! :o "

או משהו כזה... ::)

אם לתרגם למה שיועיל לדיון, זה משהו כמו "בעוד 5 דורות, הכרטיסים הפיסיקליים יהיו חלק בלתי נפרד ממחשבים..."

אני לא בהכרח מסכים עם זה, אבל נחיה ונראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, קצת סדר בכל הבאלאגן שיש בת'רד הזה:

כרטיס ה PHYSX של חברת AGEIA יוצא היום (9 למאי 2006) למכירה בבלעדיות לחברת BFG (כרגע). חברת אחראית על מכירת הכרטיס לשוק המחשבים המוכנים בחו"ל ולא תעסוק במכירת הכרטיס ביחידות ללקוחות פרטיים. המחיר כנראה יעמוד על 300$ בארה"ב.

דבר שני , הכרטיס לא ישפר את הגרפיקה של המשחקים אלא יוסיף המון המון יכולת עיבוד פיסקאלי למחשב (כל מה שקשור בריבוי אובייקטים על המסך ומגע בין כל אובייקט לאובייקט - כמו פיצוצים ריאליסטים יותר התנהגות של אובייקטים שזזים או נופלים וכו') הדבר יעזור משמעותית להנאת מהמשחק , יוריד מה CPU את הצורך בהתמודדות בחישובים אלו ויתרום על הדרך גם ל FPS גבוה יותר.

הכרטיס כמו שכבר נאמר פה קודם, מותאם לסלוט ה PCI ואין לו שום קשר לכרטיס מסך שיש לכם..

לגבי מתי משחקים ייתמכו בו - כבר משבוע שעבר!! המשחק GRAW (גוסט ריקון אדוואנס וורפייטר) כבר תומך במעבד וצפויים להגיע עוד הרבה משחקים בהמשך..

לגבי האם המחיר ריאלי? - אז לפי דעתי המחיר הגבוה של הכרטיס יירד בתקופה הקרובה לאחר שכל הגיימרים הכבדים בחו"ל יירכשו אותו והחברה תחזיר לעצמה קצת רווחים.. כי בכל זאת, הרבה כסף הוצא על הפיתוח והשיווק שלו.. שוב, הערכה שלי, המחיר יתייצב על אזור ה 200 וקצת דולר בחול.. ואז נחליט אם כדי או לא לרכוש אותו.. כך או כך - פריצת דרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרפיקה כזאת מטמטמת לא ראיתי מעולם

המנוע הפיזיקלי אכן מביא תועלת לחווית משחק עשירה יותר.

כנראה שאמתין עם המחשב שרציתי לקנות ואחכה לכרטיס הפיזיקלי ולירידה במחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרפיקה כזאת מטמטמת לא ראיתי מעולם

המנוע הפיזיקלי אכן מביא תועלת לחווית משחק עשירה יותר.

כנראה שאמתין עם המחשב שרציתי לקנות ואחכה לכרטיס הפיזיקלי ולירידה במחיר

אני רק מקווה שקראת את הלינק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...