PhysX משפר את החוויה על חשבון הביצועים (הרבה ביצועים)? כן ! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PhysX משפר את החוויה על חשבון הביצועים (הרבה ביצועים)? כן !

rtr

Recommended Posts

קודם כל... הוא נחשב חומרה אחרת נכון ? :silly:

anandtech לקחו לסיבוב כרטיס החדש ועשו בדיקת ביצועים במישחק Ghost Recon ..

התוצאות לא היו משהו.. בכל המיקרים ה FPS היה גבוה יותר ללא הכרטיס, ליפעמים אפילו בהפרש גבוה מאוד .

**עדיין לא קראתי את כלל הביקורת

אני חושב על סיבה שביגלל זה ככה... הרי ידוע שאי אפשר להפעיל את ההגדרות המקסימליות ללא הכרטיס ... אולי ללא הכרטיס הם היו על הגדרות רגילות ועם הכרטיס הם היו על ההגדרות המלאות של הפיזיקה ...?!?

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2751&p=4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחידי שלא נראה לי הגיוני הוא האפיק בו מתממשק הכרטיס למערכת - PCI פשוט איטי מידי ע"מ להעביר את כמויות המידע העצום(ב-2 הכיוונים) הנדרשים מהכרטיס, כמו כן PCI חסר את הגישה הישירה לזיכרון המערכת ולמעבד הראשי שיש באפיקים יעודיים (AGP, PCI-E).

תקנו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה אמרת אייל

לדעתי זה לא ילך הקטע של הוספת "אייג'יאה" מכיוון שמה שהכרטיס גורם זה עוד פעם

להתעלמות מהבעיה , במקום להוסיף איזה על הכרטיס מסך , או לעשות קונפיגורציה

נוספת למשחק לפני שיחרורו מוסיפים עוד כרטיס , פשוט התעלמוות מהבעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה מתכוון... אז מה הבעיה, לדעתך?

אגב, לדעתי זאת גירסה ראשונית - וזה די צפוי מה שקרה... אני מאמין שהגירסה הבאה תהיה משמעותית יותר טובה. אחרי הכל, זאת פעם ראשונה שהחבר'ה האלה מתמודדים עם לקוחות אמיתיים, והם יתאפסו על הדרישות והבעיות עד הדור הבא. אני מקווה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת גרסה ראשונית וגם אם היו עושים אותה לPCI-E X;16

אז לא היה מקום לכרטיס אז בטח יעשו אותה בדור הבא לX8 ::)

מה כול כך קשה להבין בזה אתם בכלל בראש אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם כנראה שכחת שפעם את כל פענוח הווידאו ואאודיו ביצע המעבד ועכשיו יש כרטיס לכל מטרה ,אז אולי עכשיו יהיה גם כרטיס שיטפל בחישובים הפיזיקליים,כנראה זאת הגרסה הראשונה שיצאה לשוק והיא לא ממש מוצלחת

ויש לי שאלה:האם הכרטיס הזה עושה חישובים פיזיקליים רק במשחקים או שגם בתוכנות מסויימות הוא אמור לתת שיפור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם כנראה שכחת שפעם את כל פענוח הווידאו ואאודיו ביצע המעבד ועכשיו יש כרטיס לכל מטרה ,אז אולי עכשיו יהיה גם כרטיס שיטפל בחישובים הפיזיקליים,כנראה זאת הגרסה הראשונה שיצאה לשוק והיא לא ממש מוצלחת

ויש לי שאלה:האם הכרטיס הזה עושה חישובים פיזיקליים רק במשחקים או שגם בתוכנות מסויימות הוא אמור לתת שיפור?

גם בתוכנות
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...