מהשנה הבאה: בלי ממתקים ומשקאות ממותקים בבי"ס - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהשנה הבאה: בלי ממתקים ומשקאות ממותקים בבי"ס

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חרא של דבר

כל המיתוסים האלה שווים לתחת

ישיבה מול ומחשב + אכילת ג'אנק ודברים ממותקים כל הזמן לא משמינה בכלל

זה הכל בגנים

מה קרה משרד החינוך שכח מהילדים בעלי הגן של חילוף חומרים מהיר? עכשיו נצטרך לסבול ולאכול את הזבל הבריאותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום של מבחן בלי משהו מתוק על הבוקר (שוקולד/משקה עתיר סוכר)= אסון

וזה ידוע. עד כמה שזה מפגר, ציונים במבחנים שנערכים בבוקר גבוהים יותר בבתי ספר בהם קיוסקים שמוכרים משקאות ממותקים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי ספק אחד הדברים המטומטים ביותר שראיתי, למה להגביל קיוסקים אם אפשר למשל לתת יותר שיעורי ספורט? או (אצלנו לפחות) לתת בהפסקה כדור ולפתוח את המגרש(הוא נעול) שנשחק?

הבעיה בעולם זה שהתחילו להאשים כל מיני חברות שמוכרות דברי משמינים בהשמנה(מקדונלדס, קוקלה קולה וכו') אנשים במקום להאשים את עצמם מאשימים את החברות, תאמינו לי מי שיש לו מספיק כוח רצון יכול לא לגעת בקולה\המבורגר\כל דבר אחר..

אצלנו כבר הפסיקו למכור בקיוסק מסטיקים, כנראה ששנה הבאה לא יהיה כבר מה למכור..(תיכון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות ראבקקקקקקקקקקק איזו מדינה איזו מדינה

מטומטת במידה

אם אני ארצה להביא קולה אני אביא מהבית ביסלי במבה וכל החרא הזה אני יביא מהבית ואם אני אשכח אני אצא דקה מהבצפר ואקנה כמה שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אני עושה קופה שנה הבאה ממכירת ממתקים בבית ספר :lol:

ובקשר לנושא - בני זונות!

אני רזה, אבל ממש ממש רזה, הקצת מתוקים שאני אוכל בבית ספר הם מה שכנראה מחזיקים אותי בחיים! בני זוונת!

חוץ מזה, איך אני אמור לשרוד בלי פאנטה?? הא????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני צריך לסבול מזה? כאילו אני לא מבין ? גם ככה ליד כל ביצפר יש איפשהו קיוסק או איזה חנות של ג'אנק פוד, אז מה עושים רוצים שיותר ילדים יתפסו ויצאו ויקנו בחוץ?

זה פשוט מפגר =\

הם רוצים להילחם בהשמנה שיעשו יותר שיעורי , אני יודע אבל זה לא יעזור כי בכל מיקרה יקנו, כי יכולים לצאת מביצפר לקנות, לקנות לפני הביצפר ומקסימום לדפוק אחורה אחרי הביצפר =\

בקיצור רעיון ממש דפוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני צריך לסבול מזה? כאילו אני לא מבין ? גם ככה ליד כל ביצפר יש איפשהו קיוסק או איזה חנות של ג'אנק פוד, אז מה עושים רוצים שיותר ילדים יתפסו ויצאו ויקנו בחוץ?

זה פשוט מפגר =\

הם רוצים להילחם בהשמנה שיעשו יותר שיעורי , אני יודע אבל זה לא יעזור כי בכל מיקרה יקנו, כי יכולים לצאת מביצפר לקנות, לקנות לפני הביצפר ומקסימום לדפוק אחורה אחרי הביצפר =\

בקיצור רעיון ממש דפוק.

שאני היתי תלמיד הרוב לא שמו זין על שיעורי ספורט

וצודק זה גם בעיה שצריך לטפל בה

אבל החוק נועד שישראל לא תיהיה דומה לארצות הברית בנושא ההשמנה ולפי דעתי הרעיון עצמו טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק טוב.

חצי מהכיתה שלי כמעט לא משתתפים בשיעורי ולמורה בכלל לא כפת, הוא מטומטם חושרמוטה. כל שיעור או ריצות או קפיצות וזה משגע, השנה הוא נתן לנו לשחק פעם אחת כדור רגל, ובפעם אחרת שהוא היה חולה נתנו לנו כדורסל.

צריך להכריח ילדים בכח להשתתף בשיעורי ולעשות אותם יותר מעניינים עם יותר משחקים ויותר משה וחצי בשבוע.

מעולה, ד"א, שיולי תמיר השרה החדשה תבטל את יישום תכנית דברת ותבטל את החלטת שיטרית לבטל את יום הלימודים הארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו אם לא תשתתף בשיעור הספורט המורה ידפוק לך את החיים

אפילו לאוניברסיטה לא תתקבל

וואו אז גם אני פעם לא הייתי משתתף בספורט אבל היום אני כן למרות שהכושר שלי לא משהו אבל זה כמו משחק אז אני כן משתתף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...