מהשנה הבאה: בלי ממתקים ומשקאות ממותקים בבי"ס - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהשנה הבאה: בלי ממתקים ומשקאות ממותקים בבי"ס

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אצלנו אם לא תשתתף בשיעור הספורט המורה ידפוק לך את החיים

אפילו לאוניברסיטה לא תתקבל

וואו אז גם אני פעם לא הייתי משתתף בספורט אבל היום אני כן למרות שהכושר שלי לא משהו אבל זה כמו משחק אז אני כן משתתף

:lol::screwy: :screwy:

אתה מהילדים השמנים האלה שלומדים כל היום כה?

ושמפחד לקבל פחות מ97 במתמטיקה עלק לא תתקבל לאוניברסיטה בגלל צא מהסרט שאתה חי בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיתוסים שרצים פה שווים הפרחה :

1. השמנה - אכן הרבה תלוי בגנים אך הרבה יותר בפעילות גופניות ובכמויות שנאכלות.

2. שוקולוד - אכן נותן אנרגיה זמנית על ידי העלאת רמת הסוכרים בגוף אך לאחר שההשפעה עוברת רמת האנרגיה בגוף צונחת מתחת לרמה המקורית!

בעיית ההשמנה היא אכן חמורה ומחמירה בכל הגילאים, היא נובעת בעיקר מתרבות הצריכה ומהפרסום הסובב אותנו.

כמובן יש לציין לחיוב את רמת הכתיבה שלכם עד כה בשירשור הזה, מראה על הצלחה כבירה של בתי הספר בחינוך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות בדיון אחד.

בקשר לגנים, בן אדם עם גנים שלא מסוגל להשמין - לא ישמין בכל מקרה, בן אדם עם נטיות השמנה צריך לאכול טוב ולעשות בשביל להיות רגיל.

לא משנע מה הנטיות שלך בשביל הבריאות שלך עדיף לך להחליף את המשקאות המתוקים והגאנק פוד בחטיפי אנרגיה (אם תתנו להם צנס יש חלק מאוד טעימים).

ביום מבחן תבואו עם פירות יבשים במקום שוקולד (את הסוכר זה יתן לכם ובקשר לקופאין שיש בשוקלד זה מעורר אבל אחרי כמה שעות זה עושה פעולה הפוכה של עייפות בקיצור לא טוב, בלי קשר שגם עם הפירות היבשים לא להגזים).

בקשר להוא שאמר שזה תלוי בכמות הספורט ולא באוכל גם כן טעה, הספורט הוא בערך 5-30 אחוז מהקלוריות שאתה שורף ביום בערך תלוי בכמות, בכל מקרה אם רוצים להרזות יותר חשוב התזונה מאשר הספורט, אבל הכי טוב שניהם ביחד.

בקשר לנושא, צריך לעשות את כל הדברים, להתחיל יותר להריץ בשיעורי , לדאוג שיהיה מגרש וכדורים בהפסקות וכמובן גם לא למכור דברים מתוקים. (לפני שהייתה מכונה בבית הספר כולם שתו את המים מהבית, עכשיו ילדים כבר לא באים עם מים ומתחילים להביא רק כסף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיתוסים שרצים פה שווים הפרחה :

1. השמנה - אכן הרבה תלוי בגנים אך הרבה יותר בפעילות גופניות ובכמויות שנאכלות.

2. שוקולוד - אכן נותן אנרגיה זמנית על ידי העלאת רמת הסוכרים בגוף אך לאחר שההשפעה עוברת רמת האנרגיה בגוף צונחת מתחת לרמה המקורית!

בעיית ההשמנה היא אכן חמורה ומחמירה בכל הגילאים, היא נובעת בעיקר מתרבות הצריכה ומהפרסום הסובב אותנו.

כמובן יש לציין לחיוב את רמת הכתיבה שלכם עד כה בשירשור הזה, מראה על הצלחה כבירה של בתי הספר בחינוך :xyxthumbs:

מחזק אותך ברוב הדברים

אבל בתור אחד שלמד אנטומיה בסיסית הגנים קובעים יותר מהפעילות גופנית

(למרות שלפעילות ותזונה יש חשיבות מאוד משמעותית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי שלא יזיינו את השכל. ברוב בתי הספר בקושי יש מכונת שתיה שעד ההפסקה הגדולה מתרוקנת קליל וחטיף אחד ביום לא יהפוך את הילד שלך לדבה. נראה לי זאת סתם שטות שהכנסת הפליצה כדי להסיח את דעת הקהל מהדברים החשובים באמת בבתי-הספר כמו כמות התלמידים בכיתה, האלימות, היחס למורה וכו'. או אולי דברים אחרים כמו זה שמי שמכר את דנקר (או איך שלא קוראים להם) לא החזיר את החצי מיליארד שהממשלה נתנה לו כתמריץ ולקח הכל הביתה.

אם הם היו כל כך דואגים מה הילדים אוכלים בבית-ספר הם היו בונים קפיטריות מסובסדות לכולם אבל בינתיים, במציאות, בבתי-ספר של חרדים יש קפיטריה עם ארוחה חמה בעוד שבבתי-ספר חילוניים/ממלכתיים תלמידים צריכים להסתפק עם סנוויץ' מהבית וכיף להם אם יש קיוסק בבי"ס ויש להם 20 שקל בכיס כי יש גם תלמידים שאין להם ממה להביא סנוויץ' לבי"ס. תשאלו את ההורים שלכם - לפני 30 שנה כל אחד בלי קשר למה יש לו בבית היה מקבל לחמניה ושוקו בבי"ס. שלא יזיינו את השכל... יושבים להם שם יש להם מטבחון והם אוכלים מתי שבא להם בעוד שתלמידים צריכים לשבת 7,8,9 ולעיטים 11 שעות מהבוקר וסנוויץ' אחד זה לא מספיק ולהביא את כל המקרר מהבית זה לא הגיוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol::screwy: :screwy:

אתה מהילדים השמנים האלה שלומדים כל היום כה?

ושמפחד לקבל פחות מ97 במתמטיקה עלק לא תתקבל לאוניברסיטה בגלל צא מהסרט שאתה חי בו.

יא אידיוט איזה ילדים שמנים

יש לי נכשל במתמטיקה ואני לא שם על אוניברסיטה

מה שאמרתי זה שמי שכן רוצה אז המורה שלי למשל הוא דופק את מי שלא עושה כלום בשיעור שלו

מה נראה לך שכל מי שבזון הוא חרשן 120 קילו עם ציונים 100+?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שבתי הספר יידרשו להקפיד על אוכל בריאותי אך זו לא תהיה חובה בחוק... מדוע שלא נעשה כעצת דריה וניתן ארוחה חמה לכל תלמיד? למה לא לשים מכונות למכירת משקאות דיאטטיים ודלי קלוריות (למשל מכונה שבה יהיו מים מינרליים, משקאות דיאט, סודה ומיצים טבעיים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שבתי הספר יידרשו להקפיד על אוכל בריאותי אך זו לא תהיה חובה בחוק... מדוע שלא נעשה כעצת דריה וניתן ארוחה חמה לכל תלמיד? למה לא לשים מכונות למכירת משקאות דיאטטיים ודלי קלוריות (למשל מכונה שבה יהיו מים מינרליים, משקאות דיאט, סודה ומיצים טבעיים)?

זה מה שמתכננים

ואני גם תומך ברעיון שדריה גנבה מארצות הברית

של מיזנון בבתי הספר אבל צריך גם יום לימודים ארוך ולבטל את יום שישי -גם ככה זה יום שבקושי לומדים בו

אני זוכר שלמדתי לפני כמה שנים בוינגט היה שם קפיטריה(אומנם בתשלום) שמאוד עזרה לי

(הלימודים היו עד 3 )

וחבל שאין מיזנון בחינם ללומדים בגני ובתי ספר חובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אני עושה קופה שנה הבאה ממכירת ממתקים בבית ספר :lol:

ובקשר לנושא - בני זונות!

אני רזה, אבל ממש ממש רזה, הקצת מתוקים שאני אוכל בבית ספר הם מה שכנראה מחזיקים אותי בחיים! בני זוונת!

חוץ מזה, איך אני אמור לשרוד בלי פאנטה?? הא????

סתם שתדע, בפאנטה יש צבע מאכל שנקרא טרטזין, הוא זה שמעניק לפאנטה את הצבע הכתום. הצבע נחשב לאחד המסוכנים ביותר, הוא מסרטן ויש מדינות שאסרו שימוש בו. המשקאות ממשפחת קוקולה הם משקאות מאיכות ירודה, ומבחינת איכות אין הבדלים ביניהם לבין אלו עם הפירמה "סופר דרינק" שהרבה חושבים שהם זבל. מה שמצחיק זה שאני נתקל בהרבה אנשים שחושבים שזה זבל בזמן שהם קונים פאנטה. :lol:

אני עד היום לא מבין למה אנשים קונים משקאות מוגזים מפוצצים ברעל כשהם יכולים לקנות משקה טבעי, טעים מרווה ואיכותי. המחיר הוא אותו מחיר, קולה עולה בדיוק כמו משקה טבעי... המשקאות של פריגת הם מעולים ואני ממליץ לכולכם להחליף את הזבל של קוקולה וכל המשקאות המוגזים במיצים הטבעים של פריגת, במיוחד הנקטרים בקרטון, בהם תכולת הפרי גבוהה במיוחד ומגיעה ל-50 אחוז בחלקם. אצלנו במכולת הם עולים 3 ב-10... ממש זול יחסית לאיכותיות של המיץ.

מדינת צריכה לעצור את כל חברות המזון מלשים צבעי מאכל סינתטיים ולהחליפם בצבעי מאכל טבעיים! סלק נותן אדום, קרוטן נותן צהוב והרשימה עוד ארוכה... הכל עניין של כסף והמכונות של החברות להשקיע במוצרים שלהם, אבל למה שישקיעו שהצרכן כל כך טיפש? רב החברות עובדות לפי המוטו "הצרכן טיפש, הצרכן יקנה".

תעשו את החשבון שלכם... לכל מוצר יש תחלופה יותר איכותית. ובד"כ המוצרים של המותגים הגדולים הם אלו הכי פחות איכותיים.

לפעמים עדיף ללכת על מוצר מחברה קטנה יותר ויותר משפחתית, ולקבל מוצרים יותר איכותיים.

שימו לב לזה שאתם קונים, ואל תתפתו לקנות מוצרים ממותגים שעולים יותר יקר ופחות איכותיים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משקאות דיאט, ובמיוחד מוגזים זה לא רעיון טוב.

לגבי הרעיון של האיסור - מטומטם לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו דיאט, דיאט זה לא בריא. בת דודה שלי קיבלה בעיות בכבד אחרי שכמה שנים שתתה רק דיאט וסוכרזיט.

בקשר למיצים טבעיים - פריגת זה לא תמיד טבעי. לפעמים זה תרכיזים ועוד חרטא. אלו בבקבוקי פלסטיק המרובעים הגדולים - מאד לא טבעי. אבל יש את הבקבוקים האלו של מיץ סחוט אמיתי אבל הם עולים 12 שקל לליטר בסופר ככה. הלוואי והיו מוכרים את הסודה בטעם של פעם וזה. או קרם סודה... קרם סודה זה טוב. יש משהו קסום במשקה בטעם של עוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו דיאט, דיאט זה לא בריא. בת דודה שלי קיבלה בעיות בכבד אחרי שכמה שנים שתתה רק דיאט וסוכרזיט.

בקשר למיצים טבעיים - פריגת זה לא תמיד טבעי. לפעמים זה תרכיזים ועוד חרטא. אלו בבקבוקי פלסטיק המרובעים הגדולים - מאד לא טבעי. אבל יש את הבקבוקים האלו של מיץ סחוט אמיתי אבל הם עולים 12 שקל לליטר בסופר ככה. הלוואי והיו מוכרים את הסודה בטעם של פעם וזה. או קרם סודה... קרם סודה זה טוב. יש משהו קסום במשקה בטעם של עוגה.

כמובן, בדיאט בד"כ יש אספרטיים ועוד כל מיני סוגי זבל מסרטן. יש אנשים שאוכלים פיצות, צ'יפס ודברים מטוגנים בשפע ואחרי זה מתפלאים למה הם משמינים? שהרי הם שותים "רק" דיאט. פשוט דבילי, אנשים מאמינים בקסמים, הם חושבים שזה מה שיעזור להם! שיתחילו לאכול מאוזן ובצורה נכונה, כל בנאדם שידחפו לו דברים מטוגנים ובצקים משמינים מבוקר עד ערב ישמין. נמאס לראות אנשים שמנים שאומרים "הגנים שלי אשמים" ... בטח שהגנים שלהם אשמים, שנתנו להם פה כזה גדול. :kopfpatsch:

אני מסוגל להבין אנשים שמנים שפשוט אוהבים לאכול דברים איכותיים, ומודעים לכל הסכנות ויודעים ששותיות כמו "מיץ דיאט" לא באמת יעשו להם את החיים קלים, כי זה רק קונספט בינינו, אני לא מכיר מישהו שהשמין רק מקצת מיץ... לעומת זאת אני כן מכיר אנשים שהשמינו מג'אנק פוד וכל הזבל שמתלווה אליו.

אנשים שאוכלים מבוקר עד ערב דברים משמינים ואז בסוף שותים דיאט ואומרים "זה הגנים שלי", זה פשוט דבר מעצבן! ::) קחו אחריות על מעשיכם.

המיצים בבקבוקי הפלסטיק יש בהם 10 אחוז פרי. בנקטרים שלהם יש 50 אחוז פרי והם עשויים רק מחומרים טבעים.

אלו שיש בהם 100 אחוז פרי עולים בסביבות 6 שקלים בחצי חינם...

גם התרכיזים של פריגת מכילים פרי וחלקם מועשרים בויטמין C ועוד כל מיני מינרלים, והכי חשוב מחומרים טבעים בלבד... למעשה ממה שראיתי היא החברה היחידה שמייצרת תרכיזים מחומרים טבעים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קרם סודה?

אני זוכר בילדות היו מכינים לנו סודה+פטל אם מכשיר מוזר

אבל מה זה קרם סודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...