תעודת בגרות. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעודת בגרות.

MasterDK

Recommended Posts

כנראה שבדוגמא שלך אתה צודק, אבל הדוגמה שלך היא קצת קיצונית. או"פ היא ממש לא ברמה של מכללה עירונית והיא מוערכת הרבה יותר מכל מכללה שהיא.

לא נכון , אם היה להם יכולת רק לשבת בכיסא זה מה שהם היו בוחרים.

יש להם את היכולת הזו. למה שהם לא יעשו את זה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יכול לקרות מצב שלכולם תיהיה השכלה גובה. זה הטבע של האדם. זה מה שמבדיל אותי ממך וממנו מהם. כל אחד יכול ללכת ללוטו ולהמר כל שבוע אבל יש כאלה שלא יעשו את זה מהפחד שהם יפסידו, או שבגלל שזה לא מעניין אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ככל שהזמן עובר, השכלה גבוהה הופכת להיות גם יותר נגישה, וגם אחוז המסיימים גדול משנה לשנה, ככה שהדרישות שיש היום, הם לא הדרישות של פעם...

למשל במחשבים לרוב (שוב, לרוב), תואר ראשון (וגם שני) הוא הכרך בשביל לעשות דברים מעניינים יותר, ובכל מני דברים הומנים צריך תואר שני בשביל לעסוק בתחום באמת וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם הבגרות שלי בינונית ?!

הפסיכומטרי יכול להציל אותי ?! למשל יהיה לי תעודת בגרות עם ממוצע 75 (ללא כל התוספות ל-5 יח' של האוניברסיטה והטכניון)

ובפסיכומטרי אני יביא מעל 700.

יהיו לי בעיות להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד תוכל ללמוד מדעי דשה...

ציון קבלה ללימודים זה שילוב של בגרויות + פסיכומטרי, יש מקרים יוצאים דופן של בגרות נמוכה ופסיכומטרי גבוהה (750+) או ההפך, אז ניתן להתקבל לאחר וועדה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול ללכת לאתר הרישום של הטכניון ולראות שם מה המצב... 75 זה די נמוך.. יש בכל מוסד באתר הרישום שלו טבלאות שמראות כמה פסיכומטרי צריך לכמה בגרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם הבגרות שלי בינונית ?!

הפסיכומטרי יכול להציל אותי ?! למשל יהיה לי תעודת בגרות עם ממוצע 75 (ללא כל התוספות ל-5 יח' של האוניברסיטה והטכניון)

ובפסיכומטרי אני יביא מעל 700.

יהיו לי בעיות להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה ?

מאיפה אתה בטוח שתקבל מעל 700 :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני לא בטוח אמרתי "נגיד"..

וגם אני לא בטוח שאני יקבל ממוצע 75 - באגלית 5 יח' יהיה לי כנראה ממוצא של בערך 97 ובמתמטיקה 4 יח' בערך 90.

אני לומד פיזיקה אלק' ומחשבים בהרחבה של 5 יח'.

מה שיוריד לי את הממוצא זה מקצועות כמו לשון ופיזיקה שבהם השאיפה שלי היא דיי לעבור את הבגרות...

ודבר שני השאיפה שלי בפסיכמוטרי היא לקבל מעל 700 ואני מוכן לגשת כמה פעמים, אני ממש לא הולך לזלזל בבחינה הזאת כמו שאני מזלזל בבגרות.

ד"א - לא מצאתי באתר של הטכניון את המחשבון ציונים הזה..מישהו יכול לנדב לינק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת איזה סיפור עשיתם מזה

הנה בערך הציונים שלי + פסיכומטרי

ואם הטבלה הזאת -

http://ug.technion.ac.il/admissions/calc/sifey_kabala.html

רלוונטית לציון שקיבלתי במחשבון הזה אז אני יכול להתקבל לרוב המסלולים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...