תעודת בגרות. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעודת בגרות.

MasterDK

Recommended Posts

שלום עלתה לי שאלה לראש. כולם אומרים תמיד "תלמד" "תקבל בגרות טובה ותמצא עבודה טובה" וכדומה. השאלה שעולה מפה זה האם באמת תעדות בגרות משפיע על "שלא יקחו אותי לעבודה ב'" "אבל יקחו אותי לעבודה א"? האם זה הגורם היחידי שמשפיע? ובשביל מה בכלל צריך את התעודה?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברגע שיש לך תעודה יוקרתית יותר מבגרות זה לא מעניין אף אחד מה עשית בבית ספר.

אם אתה מחפש עבודה שלא דורשת הכשרה או ידע, אין להם כלים להעריך אותך מלבד תעודת הבגרות שלך.

אתה לא באמת מאמין שאנשים עם תואר ראשון או נגיד תעודת MSCE צריכים להראות תעודת בגרות, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול מקום עבודה מכובד יבקש ממך תעודת בגרות,אפילו כמה יחידות עשית בכול מיקצוע משפיע, וגם הציון הסופי שקיבלת.

לא נכון . תעודת בגרות משפיעה על לימודי המשך ותואר 1 שם דורשים את התעודות בגרות שלך מהבצפר . מעט מאוד דורשים תעודות בגרות בעבודות . בתעשיה צריכים ידיים לסדר סחורה וכו' מה איכפת להם שיש לך תעודת בגרות בשבילם אתה עוד זוג ידיים במשכורת מינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שיש לך תעודה יוקרתית יותר מבגרות זה לא מעניין אף אחד מה עשית בבית ספר.

אם אתה מחפש עבודה שלא דורשת הכשרה או ידע, אין להם כלים להעריך אותך מלבד תעודת הבגרות שלך.

אתה לא באמת מאמין שאנשים עם תואר ראשון או נגיד תעודת MSCE צריכים להראות תעודת בגרות, נכון?

צריכים תעודת בגרות כדי להתקבל ללימודים האלה לא ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא לא נילך רחוק הינה קח אותי לגודמה

אין לי 12 שנות לימוד אפילו אנגלית אני לא יודע....

חוץ מלהסתובב בגיל 16 עד הגיוס לא עשיתי כלום אבל עכשיו

אני התחלתי ללמוד בוואל סטריט (בית ספר לאנגלית)

Mediatech hi tech שם אני לומד MCDST - טכנאי ורשתות תקשורת

ובקרוב מאוד אני יתחיל להשלים בגרויות והכל

אז כן צריך ללמוד בשביל חיות כמו בן אדם כי אני יסביר לך עוד משהו

אני משוחרר 3 חודשיים ומזל שישר ניכנס לי שכל מוקדם יחסית אני עברתי אז בוא אני יגיד לך מה יש לך בחוץ

אתה מקבל 4000 שקל

6:30 עד 17:5030 רק מרים דברים כבדים וקורעים לך תתחת שם אז תבין....... אז עכשיו אני מתחיל הכל מהתחלההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

r link=topic=180456.msg1555046#msg1555046 date=1147014673]

יש כאלה שאוהבים לשבת בכיסא

ויש כאלה שאוהבים פשוט לבנות את הכיסא

לא נכון , אם היה להם יכולת רק לשבת בכיסא זה מה שהם היו בוחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אלטרנטיבות. ראה האוניברסיטה הפתוחה, למשל.

נגיד שיש 2 אנשים זהים לחלוטין, רק שאחד מהם עשה את התואר שלו באת"א, והשני בפתוחה (עשו את אותו תואר).

נגיד והם ניגשו לאותה עבודה.

אז מי שעשה את התואר שלו באת"א, יתקבל. למה זה? בגלל שתואר מאוניברסיטה כמו את"מ נחשב יותר מתואר בפתוחה. זה בערך כמו ההבדל בין תואר ראשון במכללה עירונית, לבין תואר ראשון באוניברסיטה.

תעודת בגרות צריך רק בשביל להתקבל ללימודים גבוהים.

חוץ מזה היא דיי מיותרת.

וגם ללימודים גבוהים, אם קיבלת מעל 720 בפסיכו (עד כמה שידוע לי), אתה יכול להתקבל כמעט לכל הפקולטות באוניברסיטאות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...