מישהו מכיר את FireFox? התחלתי להשתמש בה ויש לי כמה שאלות - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר את FireFox? התחלתי להשתמש בה ויש לי כמה שאלות

bobby323

Recommended Posts

> אני יכול לדווח spam ל http://www.bluesecurity.com/ ישירות ממנו, זו הסיבה שבכלל התחלתי לעבוד איתו

לא מכיר. אני מעדיף לשלם 2 דולר לחודש ולקבל תיבה נקייה ביותר מספאם (בלי הרבה ווג'ראס) למרות שכתובת האימייל שלי מופיעה בכל חור באינטרנט (בכוונה כי זה point of contact שלי ומטרת אימייל זה שידעו אותו).

> עולם שלם של תוספות,כרגע אני סוגר חלון ע"י שני לחיצות בעכבר ולא צריך ללחוץ X,יש פה תוספת שלוקחת את ה mouse gestores כמה צעדים קדימה ממקסטון, כך זה לגבי כל שאר התוספות והם רק משתפרות מגירסה לגירסה.

להבנתי זה ישתפר במקסתון2 וגם אם לא יש תמיד את StrokeIt שעובד בכל תוכנה במחשב, לא רק ואז זה לוקח את זה עוד הרבה צעדים קדימה. ;D

> חיפוש מדהים!!! ( ctrl+F)

יש הרבה מאוד פלאג-אינים למקסתון שמשפרים מאוד את החיפוש. אני מרוצה מהבסיסי.

> מראה כמובן, כל טאב שלי נפתח בצבע אחר, שיניתי גם את הכפתורים לממש יפים

במקסתון2 יהיה דגש על עיצוב. כמובן שזה לא אומר שאתה צריך לחכות לו (תהנה מפיירפוקס), אולם אני מזכיר ע"מ להדגים מדוע אין לדעתי סיבות רציניות להישאר עם פיירפוקס בלונג-רן.

> ה bookmarks toolbar עובד בצורה מדהימה, פי כמה יותר טובה מה maxthon, אפשר ממש ליצור את הלינק לתוכו ולא ל Favorites, כרגע יש לי קיצורים בטולבאר שאני לא צריך אותם ב FAVORITES הם רק לשליפה מהירה.

המון תוספות למקסתון גם בנושא הזה. אני בכלל עובד עם תוכנה צד גימל Powermarks הגאונית שאף אחד לא מתקרב אליה במהירות תגובה ויעילות שימוש.

> לי אישית המקסטון היה קורס המון שכבר התחלתי לשנוא אותו!!, גם חלק מהאתרים הוא לא מעלה לי תמונות קטנות (לינקים) עד שאני לוחץ f5

לא יודע איזה גרסה הרצת אבל בגרסאות החדשות ברירת המחדל היא סימון אוטומטי של האופצייה לטעון מחדש תמונות שלא עלו. אולי בגלל שהיית משדרג האופצייה לא שונתה. מקסתון רץ אצלי ואצל האנשים ששכנעתי להתקין אותו כמו בטון יצוק. אולי הבעייה בקנפוג בעייתי או משהו אחר מובנה-אקספלורר (נגיד מיושן או טולבאר חולני) שלא קשור למקסתון ישירות. יש מספר קטן מאוד של אנשים שמתלוננים על בעיות יציבות במקסתון אך לדעתי הבעייה פתירה אם ירדו לשורשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יגיד לך מה טוב ב-FF:

בקשר למהירות-אם תתקין FASTERFOX המהירות יותר גבוהה אצל FF מאשר MAXTHON, או זהה באתרים שאין כלכך מה לטעון בהם.

הדבר הכי שולט זה CUSTOMIZE GOOGLE. MAXTHON יכול לחלום על זה. מי שלא ראה שיכנס לhttp://www.customizegoogle.com/, יש שם סרטון שמדגים עד כמה SUGGEST נדיר, ורק על זה אני עזבתי את MAXTHON.

חסימת הפרסומות של FF עם ADBLOCK PLUS הרבה יותר טובה ונוחה. לדוגמא כדי לחסום FLASH OBJECT ב-MAXTHON אני צריך לעמוד על הראש, לעומת זאת ב-FF לחיצה פשוטה על כפתור שמופיע ליד ה-OBJECT ויותר לא אראה אותו. יש גם תוספת של FILTERSET UPDATER שמעדכן את רשימת האוביקטים שיש לחסום.

כל דבר שהיה לי במקסתון, יש לי גם פה. לא ראיתי שום דבר שימושי בקטע של הקבוצות, אבל יש את TAB MIX PLUS או SESSION MANAGER יכולים לטפל בזה.

כמות התוספות שיש ל-FF היא כפולה ומכופלת מאלה שיש ל-MAXTHON. הם מתאימים לכל סוגי הצרכים: החל מתחזית מזג אויר, ועד ליומן ניהול תזכורות.

לדעתי אין אפילו איך להשוות את כל מה שהוא מציע לעומת MAXTHON.

אני כבר לא מדבר על הקטע של האבטחה-forget about SPYS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי זה ההפך, התחלתי במקסת'ון והתקדמתי ל FF

תמיד היה לי חלום על דפדפן שמתנהג כמו מקסת'ון, נראה כמו אופרה ויש לו את האבטחה והפיטצ'רים והפלאגינים של השועל

ולבסוף זה באמת התגשם

הנה פוסט ארוך מאוד שכתבתי, בפורום אחר, בהשראת הפוסט על הפלאגינים של HWZONE

http://www.flashoo.co.il/community/index.php?act=ST&f=4&t=16929&s=79d18a06df2a465b59fe55d2d3d92de3

(בקרוב עדכון שלי שם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתקדמות של FF מרשימה ביותר, אולם עד שלא יוסדרו לפי אמונתי האישית שני דברים קריטיים, אין לי מה לחפש שם למרות כל היתרונות המינוריים יותר לדעתי:

א. תמיכה 100% באתרים מבוססי MS-HTML (שימוש במנוע רינדור של מיקרוסופט) בצורה אוטומטית ויציבה לגמרי. מצדי שיהיה איטי יותר ברינדור - על מחשבים עתידיים 6 גיגהרץ/QUADCORE זה לא ממש רלבנטי.

ב. הוצאת חבילת קנפוגים איכותיות כדי שלא אצטרך להשקיע חודשים בקינפוג "חזק" של הדפדפן. אם 20 משתמשים רציניים ביותר של FF היו מפיצים את הדפדפן כפי שהוא מותקן אצלם (ועל סמך זה הם מנסים לשכנע אותי לעבור ל-FF), לא היתה לי שום בעייה לנסות את הדפדפן בתדירות הרבה יותר גבוהה להחליט בעצמי אם מה שהם אומרים הוא כל האמת או שחסרים כמה פרטים קטנים שהם מעדיפים להעלים (בכוונה או שלא בכוונה). אחרי השקעת מאמצים רבים בכל דבר, קשה מאוד להגיד שמשהו אחר טוב יותר. אולם עובר אורח יכול להגיד "נחמד, אבל מה שיש לי עדיין יותר טוב ב??סך-הכל". בכל אופן אני רוצה תוך דקה גג להתנסות ב-FF כפי שהוא במחשב של אותם מהללי FF. לא מוכן להשקיע גרם מאמץ נוסף וקרוב לוודאי להתאכזב (אי תאימויות בין פלאגים..אי יציבות..וכד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך מה טוב ב-FF:

בקשר למהירות-אם תתקין FASTERFOX המהירות יותר גבוהה אצל FF מאשר MAXTHON, או זהה באתרים שאין כלכך מה לטעון בהם.

הדבר הכי שולט זה CUSTOMIZE GOOGLE. MAXTHON יכול לחלום על זה. מי שלא ראה שיכנס לhttp://www.customizegoogle.com/, יש שם סרטון שמדגים עד כמה SUGGEST נדיר, ורק על זה אני עזבתי את MAXTHON.

חסימת הפרסומות של FF עם ADBLOCK PLUS הרבה יותר טובה ונוחה. לדוגמא כדי לחסום FLASH OBJECT ב-MAXTHON אני צריך לעמוד על הראש, לעומת זאת ב-FF לחיצה פשוטה על כפתור שמופיע ליד ה-OBJECT ויותר לא אראה אותו. יש גם תוספת של FILTERSET UPDATER שמעדכן את רשימת האוביקטים שיש לחסום.

כל דבר שהיה לי במקסתון, יש לי גם פה. לא ראיתי שום דבר שימושי בקטע של הקבוצות, אבל יש את TAB MIX PLUS או SESSION MANAGER יכולים לטפל בזה.

כמות התוספות שיש ל-FF היא כפולה ומכופלת מאלה שיש ל-MAXTHON. הם מתאימים לכל סוגי הצרכים: החל מתחזית מזג אויר, ועד ליומן ניהול תזכורות.

לדעתי אין אפילו איך להשוות את כל מה שהוא מציע לעומת MAXTHON.

אני כבר לא מדבר על הקטע של האבטחה-forget about SPYS.

אם אתה כל כך מכיר את FF אולי תעזור לי

כל פעם שאני מפעילו אותו, בגלל שיש לי כמה אתרים בהום פייג' הם נפתחים ביחד אבל בגודל קטן אם אני סוגר אחד מהם או אפילו פותח עוד אתר

אז הגודל מסתדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה בכלל משתמש ב-tab mix plus

כבר הסבירו לך שלא צריך אותו בשביל לפתוח כמה דפים בהום פייג'

פיקציה, לא יעזור, הממשק של מקסתון פשוט מחורבן. ובאמת שניסיתי לעבוד איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משתמש בו, רשמתי כמה עמודים בהום פייג הם נפתחים ביחד אבל ה tab שלהם קטן...

חוץ מזה יש לי משהו שאני חייב עזרה!!!

שאני פותח איזה קובץ אני רושם תפתח אותו ע"י תוכנה... ומסמן V שימשיך כך תמיד, פעם הבאה הוא שואל אותי שוב מה לעשות

עם סוג כזה של קבצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משתמש בו, רשמתי כמה עמודים בהום פייג הם נפתחים ביחד אבל ה tab שלהם קטן...

אין לי מושג, זה לא קורה לי.

הייתי מנסה למחוק את ה-tab mix plus

אגב, אצלי אין בכלל homepage. אני משתמש ב-session saver ופשוט ממשיך לגלוש מאיפה שהפסקתי פעם אחרונה

חוץ מזה יש לי משהו שאני חייב עזרה!!!

שאני פותח איזה קובץ אני רושם תפתח אותו ע"י תוכנה... ומסמן V שימשיך כך תמיד, פעם הבאה הוא שואל אותי שוב מה לעשות

עם סוג כזה של קבצים

מה הקשר ל-FF??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תמיכה 100% באתרים מבוססי MS-HTML (שימוש במנוע רינדור של מיקרוסופט) בצורה אוטומטית ויציבה לגמרי. מצדי שיהיה איטי יותר ברינדור - על מחשבים עתידיים 6 גיגהרץ/QUADCORE זה לא ממש רלבנטי.

רוב האתרים נתמכים די בסדר, והמעטים שלא עושים את זה, שהם בדרך כלל ישראלים, יש את IETAB שאני מניח שזה מה שרצית, אבל זה עדיין לא מושלם, ולכן יש את IEVIEW שמאפשר לך לפתוח את האתרים האלה ב-MAXTHON שהגדרת מראש כמובן בצורה אוטומטית. כל זה זמני עד שמהפתחים בארץ ילמדו. באתרים אמריקאים, ואפילו רוסיים, אין שום בעיות כאלה.

ב. הוצאת חבילת קנפוגים איכותיות כדי שלא אצטרך להשקיע חודשים בקינפוג "חזק" של הדפדפן. אם 20 משתמשים רציניים ביותר של FF היו מפיצים את הדפדפן כפי שהוא מותקן אצלם (ועל סמך זה הם מנסים לשכנע אותי לעבור ל-FF), לא היתה לי שום בעייה לנסות את הדפדפן בתדירות הרבה יותר גבוהה להחליט בעצמי אם מה שהם אומרים הוא כל האמת או שחסרים כמה פרטים קטנים שהם מעדיפים להעלים (בכוונה או שלא בכוונה). אחרי השקעת מאמצים רבים בכל דבר, קשה מאוד להגיד שמשהו אחר טוב יותר. אולם עובר אורח יכול להגיד "נחמד, אבל מה שיש לי עדיין יותר טוב ב??סך-הכל". בכל אופן אני רוצה תוך דקה גג להתנסות ב-FF כפי שהוא במחשב של אותם מהללי FF. לא מוכן להשקיע גרם מאמץ נוסף וקרוב לוודאי להתאכזב (אי תאימויות בין פלאגים..אי יציבות..וכד).

לא יודע מה איתך, אבל לדעתי זה נקרא עצלנות. יש פה בנעוץ ת'רד מעולה על התוספים שיש בו את כל המידע שאתה צריך ולא צריך. חוץ מזה יש מנוע חיפוש לא רע באתר של מוזילה, פשוט תרשום מה שאתה צריך. וכמובן שיש את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמש מהשורה לא מוכן להשקיע כל-כך הרבה זמן בקינפוג תוכנה אומללה במחשב שלו. גג חצי שעה. ולכן הגיע הזמן לרדת מהסוס הזה של אליטיות (עאלק עצלנות) ולדאוג שיהיה כמה שיותר פשוט. תעשו תחרות בינכם מי משחרר חבילת התקנה הכי פופולרית ואהודה ע"י הכי הרבה משתמשים או משהו... הכי יציבה הכי הגיונית... אין לי בעייה לנסות שתיים-שלוש חבילות צ'יק צ'ק... אבל להשקיע ימים שלמים בקינפוג דפדפן? למה מה קרה?

לפתוח דפים מבוססי קוד אקספלורר בדפדפן אחר לא בא בחשבון. אני צריך סינכרוניזציה מושלמת בין כל הפיצ'רים כמובן. ולכן... מקסתון הולך לקחת בגדול באותו שוק של אנשים שאינם כרגע על למרות כל ההופלה שמסביבו בשנתיים האחרונות..דהיינו אנשים מהיישוב שדי מרוצים מאקספלורר ובוודאי ובוודאי לא ישקיעו מאמץ (מעל קל ביותר) במעבר לדפדפן חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר ל-FF??

הקשר, שאני מקליק על קובצים מסוימים באתר, אז ה FF שואל אותי מה לעשות איתו, אני אומר לו פתח אותו עם תוכנה הזאתי! ואל תשאל יותר בסוג קובץ זה!!

אחרי זה שוב פותח אותה שאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מהיישוב שדי מרוצים מאקספלורר ובוודאי ובוודאי לא ישקיעו מאמץ (מעל קל ביותר) במעבר לדפדפן חדש.

ובגלל זה בדיוק FF תמיד יישאר של האליטה ולא המיינסטרים.

האליטה מוכנה להשקיע קצת יותר בשביל לקבל הרבה יותר. אני לא מוכן להתפשר. אני רוצה את הדפדפן שלי בדיוק כמו שנוח לי. הכי מותאם אישית שאפשר ו-FF עונה על הצורך הזה.

הקשר, שאני מקליק על קובצים מסוימים באתר, אז ה FF שואל אותי מה לעשות איתו, אני אומר לו פתח אותו עם תוכנה הזאתי! ואל תשאל יותר בסוג קובץ זה!!

אחרי זה שוב פותח אותה שאלה..

צודק. גם לי זה קורה ואין לי מושג למה

בטח יתוקן בגרסא הבאה, או אולי סתם הגדרה ששכחנו להגדיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני רוצה את הדפדפן שלי בדיוק כמו שנוח לי. הכי מותאם אישית שאפשר ו-FF עונה על הצורך הזה.

הנקודה שלי היתה שאני בטוח שיש לפחות 5-10 הרחבות שיש אצל כל אחד ממשתמשי ה-FF הכבדים פה. מה שזה אומר שזה חייב להיות מובנה בדפדפן ולא להיות מטרד עבור משתמשים פוטנציאלים חדשים. ואם לא מובנה אז לפחות שמישהו יוריד את הכפפות וישחרר את זה בתור חבילה מוכנה לעיכול. מן הסתם יהיו מאות אנשים שילכו על זה לעומת FF ערום מה שיגרום לעוד אנשים לשחרר חבילות מוכנות ומקונפגות בקפידה. כמה סרטונים קטנים שמדגימים כל חבילה ומה יפה בה ותוך רבע שעה משתמש חדש יבחר את החבילה הכי טובה לו בלי לבזבז שבועות בקריאת דיונים טכניים מפרכים ובעיקר תיאורתיים מבחינתו (לא רואה איך זה נראה/מתנהג במציאות). ירצה לשנות/לשפר - לבריאות. אולם נקודת הפתיחה שלו תהיה הרבה יותר נוחה לטעמו.

אישית נראה לי לא חכם להשקיע כל כך הרבה מאמץ בפיתוח והרחבות נלוות לו אם המטרה היא להישאר אליטה. המטרה צריכה להיות לשאוף תמיד להיות מיינסטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח יתוקן בגרסא הבאה, או אולי סתם הגדרה ששכחנו להגדיר

יכול להיות בגלל שהתקנו איזה download manager

איך זה אצל אחרים

ד"א !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! התקנתי את ה optimizer !!!!!!!!! העפתי את ה adwords

איזה לא יאומן זה!!!!!!!!!!!!!!!!! העפתי אותם לעזאזל !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תחשבו על זה אם כולם יעברו ל FF, פושטים רגל

גוגל מרוויחים פחות ופחות עם כל בן אדם שמוריד את הקובץ הזה (רוב הרווח שלהם זה מפרסומות) :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית נראה לי לא חכם להשקיע כל כך הרבה מאמץ בפיתוח והרחבות נלוות לו אם המטרה היא להישאר אליטה. המטרה צריכה להיות לשאוף תמיד להיות מיינסטרים.

אז אתה כניראה לא מבין מה עומד מאחוריי ה-opensource

מוזילה הוא אירגון ללא כוונת רווח ואין פה שיקול כלכלי.

FF מפותח ע"י האליטה, למען האליטה.

להיות מיינסטרים אומר שאתה צריך להתפשר על המון דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...