מחפש עכבר של לוג'יטק! - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עכבר של לוג'יטק!

eliav-peretz

Recommended Posts

שמע, אם דיוק ממש חשוב לך ( יותר משחקי יריות ) ופחות חשוב לך האלחוטיות אז לך על:

1) ה- G5, שהוא ברמה של ה-G7 כך שהוא העכבר הכי טוב שיש לצד ה-G7. יש לו את המשקולות- ובקשר למי שאמר שאחרי כמה פעמים אתה לא נוגע כבר במשקולות אז... כאילו דה, אתה אמור להתאים את המשקל בדיוק לצרכים שלך ולנוחיות, ולא בשביל לשחק איתם!!! ובנוסף ישלו את הדברים השחורים הקטנים מן רגליים כאלה שיש מתחת לכול עכבר בכל אחת מהפינות שלו שהם עוזרות להתנועה חלקה של העכבר בגודל בהרבה יותר גדול מהסתנדרט, אבל ממש ההרבה יותר גדול. בנוסף יש לו 2000dpi זה טוב ואפשרות להחליף ל-800 או 400. היתרון הנוסף שלו הוא שאתה יכול להתאים אותו לעבודה באינטרנט וכאלה בכללי או למשחקים וכאלה ע"י המשקולות והבחירה של ה-.

2) יש את ה- mx518 גם לו יש ביצועים טובים מאוד למשחקים, אולם אין לו את כל היתרונות של ה-G5. הוא פחות טוב אבל באקסטרה כסף אתה יכול לקנות פאד טוב שזה גם חשוב ( אבל לדעתי עדיף כבר את ה-G5 ).

ואם אתה פחות בקטע של משחקים ודיוק וכל אלה, ויותר חשוב לך האל חוטי אז אתה יכול לקנות את ה:

1) mx1000 שהוא גם מצוין אבל פחות טוב מהקודמים למשחקים, ואם אני לא טועה אז היו לא הרבה דברים קטנים שהיו דרושים שיפור כי אם אני לא טועה הוא היה יחסית חדיש לעכברים אל-חוטים. אבל הוא מושלם לעבודה רגילה וגם למשחקים הוא לא רע, אבל שוב, פחות מהקודמים.

2) יש את ה- Wireless Laser Mouse 6000 1.0 B5V-00002 שהוא גם אחלה לצרכים הבסיסיים האלה.

אני פחות ממליץ לך על ה-G7 כי אם כבר אתה הולך על בשביל משחקים ומשהוא תותח, אז תעזוב כבר את האל-חוטי כי זה לא הכרחי, וה-G7 ממש ממש יקר וצריך להטעין אותו כל זמן קצר.

ואם אתה כלל לא בקטע של משחקים ודיוק וכל זה, אז אפילו קנה עכבר ב-200 שקל אל חוטי של . גם היא אחת החברות האמינות של עכברים, אבל בקטע של משחקים היא קצת מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי הוא הכי טוב שאתה יכול לקנות במחיר שלו למשחקים.

אבל שוב, אם אתה לא כזה משחק במשחקים, או לפחות פחות במשחקי יריות או דברים כאלה שחשוב לך דיוק העכבר, אז כבר עדיף שבאותו כסף תשקיע על עכבר אלחוטי ( ממליץ על אחד של ) שהוא פחות טוב למשחקים אבל יותר נוח בגלל הקטע של האלחוטיות. ובכלל, יש מלא אנשים שמסתדרים מצוין עם עכבר פשוט סטנדרט שמגיע עם המחשב ב-40 שקל ולאף אחד אין תלונות, אני גם בטוח שהרבה לא ירגישו הבדל גדול כלכך או הכרחי בין עכברים פשוטים למקצועיים ( תלוי בשימוש ).

בקיצור אני לא ממהר להמליץ לאנשים על עכברים חוטיים מקצועיים בשביל משחקים כי אפשר להסתדר גם בלי ומצוין, לכן אם אתה לא כזה עמוק ( אבל ממש עמוק ) במשחקים אז אני ממליץ לך ללכת על עכבק אל חוטי של :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה אתה לא כזה עמוק במשחקים אז הייתי ממליץ לך ללכת על אחד מהאל חוטים של , משוהא במחיר של 200+, קח את הדגם שהמלצתי לך עליו.

אבל שוב, אם אתה רוצה אחד במיוחד למשחקים וזה ממש חשוב לך ופחות האל חוטיות אז תיקח או את ה- mx518, או את ה-G5 או את ה-G7 לפי התקציב שלך :xyxthumbs:

בכל מקרה כל מה שתקח מבין האפשרויות יהיה מפגיז :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

עכבר מצויין אבל לא נוח לכולם (כמו לי 8))

GavTivX

אתה יכול לתת לי עוד פרטים על העכבר?..כמו מחיר וכדאיות..

הוא התכוון לMX1000

עכבר מצוייין, נוח ומדוייק להפליא :xyxthumbs:

המחיר שלו הוא 300~ ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי העכבר של הרייזר שהמליצו לך הוא מאוד מאוד יקר יחסית בשבילו, ואולי יש לו ביצועים טובים ( אני לא כלכך יודע ) אבל עכברים במחירים כאלה צריכים לתת לך משהוא חוץ מביצועים ( ומראה ). אני יודע שזה נשמע מוזר אבל בגלל שהבדלי ביצעים לא עד כדי כך מורגשים תמיד, וגם אם כן אז רק כשאתה משחק במשחקים וכמה כבר בן אדם יכול לשחק, לכן לדעתי במחיר כזה עכבר צריך להביא איתו עוד משהוא שזה יכול להיות אל חוטיות ( כמו ה-mx1000 או אחד משל המיקרוסופט ) או משקולות כמו של ה-G5 או רגליות גדולות יותר בתחתית כמו של ה-G5 וכאלה, לכן לדעתי בכלל לא שווה לקנות את העכבר הזה. לדעתי עדיף במחיר הזה את ה-G5 אם אתה כבר מתפשר על החוטיות.

בקיצור, הכי פשוט יהיה שתגיד כמה כסף מקסימום אתה רוצה לשים ואנחנו נמליץ לך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...