האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס! - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס!

Merrymoon

Recommended Posts

יש הבדל בין שונה שמסכן את החברה כמו פדופילים, לשונה שאינו מסכן את החברה, כמו הומוסקסואלים (הם לא מסכנים אף אחד בזה שהם אוהבים לאכול באין כניסה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד למה אז לא מקבלים פידופלים ואילו הומואים כן לפי דעתי דינם שווה שניהם גורימם נזק גופני ונפשי פה ושם

אני לא מדבר על שוני שכרוך בניצול/פגיעה

פדופיל שמימש את תאוותו צריך לשבת בכלא (ולעבור טיפול פסיכולוגי בנוסף, גם אם לא מימש)

הומו שמממש את תאוותו עם מבוגר שמסכים ונהנה מזה, שיבושם לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mofra, אתה טועה, פדופיל הוא שור מועד, הוא יתקוף בזמן מסויים בכל מקרה - וברגע שהוא תוקף הוא עבריין.

הומואים לא הורסים את החברה... אולי אני לא בעדם, אבל הם "מתחברים" אך ורק "לבני מינם", אם הוא יאנוס הוא גם יהיה עבריין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על שוני שכרוך בניצול/פגיעה

פדופיל שמימש את תאוותו צריך לשבת בכלא (ולעבור טיפול פסיכולוגי בנוסף, גם אם לא מימש)

הומו שמממש את תאוותו עם מבוגר שמסכים ונהנה מזה, שיבושם לו.

אז זהוא שבגלל זה אני מתנגד למצעד ההומואים כי זה מעודד אנשים להפוך להומואים למרות שהם לא לי יש נסיון למשל עם חבר שלי שהוא חשב שהוא הוא הומו בגלל דברים כאלו של עידוד ל"הומואיזם" שיש בחברה שלנו למה שלא יעשו מצעד הסטריטים למה צריך לעשות כזו לגטימצית יתר הרי זה ברור שהטבע לא תיכננן אותנו להיות הומואים או פדופילים אבל מה לעשות שקורות מוטציות והמוח לפעמים נדפק אז צריך לטפל בו ולא לעודד אנשים אחרים שזה טוב להיות חולה

אבל אני חייב להגיד שאנו חיים נכון לעכשיו במדינה סימידמוקרטית ומדינת חוק כך שכל עוד זה במסגרת החוק זה זכותם

ולמה פדופיל הוא שור מועד אני לא מסכים למרות שאני לא חושב שזה נורמלי להיות פידופיל וצריך לשקם אותם ולתפל בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שבגלל זה אני מתנגד למצעד ההומואים כי זה מעודד אנשים להפוך להומואים למרות שהם לא לי יש נסיון למשל עם חבר שלי שהוא חשב שהוא הוא הומו בגלל דברים כאלו של עידוד ל"הומואיזם" שיש בחברה שלנו למה שלא יעשו מצעד הסטרייטים למה צריך לעשות כזו לגטימצית יתר הרי זה ברור שהטבע לא תיכננן אותנו להיות הומואים או פדופילים אבל מה לעשות שקורות מוטציות והמוח לפעמים נדפק אז צריך לטפל בו ולא לעודד אנשים אחרים שזה טוב להיות חולה

אבל אני חייב להגיד שאנו חיים נכון לעכשיו במדינה סימידמוקרטית ומדינת חוק כך שכל עוד זה במסגרת החוק זה זכותם

מעודד אנשים להפוך להומואים?

אתה באמת חשוך

אתה חושב שמישהו רואה זוג (גברים) מתנשק ואומר לעצמו, איזה מגניב, אולי גם אני אהפוך להומו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לקבל גם פדופילים? הרי, אנחנו אנשים נאורים שפתוחים לקבל את השונים מאיתנו.

פדופיל שכופה את עצמו ואונס ילד קטן וחסר ישע צריך לכלוא (ולסרס). אבל, אם הדבר נעשה בהסכמה, אז מה רע?

אדם בוגר (ושפוי) שרואה זוג הומואים מתנשקים לא יגיד לעצמו "וואו! איזה מגניב, אולי גם אני אהיה הומו". אבל, גבר שלא מצליח עם נשים, או לחילופין אישה שלא הולך לה עם גברים, עשויים לפנות לבני/בנות מינם מטעמי נוחות, למרות שהדבר מנוגד לאוריינטציה המינית שלהם. בנוסף לכך, והדבר החמור באמת הוא שילדים קטנים מאוד נוחים להשפעה, וברגע שהם רואים באמצעי התקשורת הומואים ולסביות שהופכים לדמויות חיקוי ומודל להערצה, ומלמדים אותם כי מדובר בדבר טבעי שאין בו פסול, אז הם עשויים לאמץ לעצמם את אורח החיים הזה (טרם איבדו את בתוליהם עם בני/בנות המין השני), למרות שהם ממש לא הומוסקסואלים, וזאת במטרה להשתלב בחברה שעשוייה לדחות אותם בגיל ההתבגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי בורג,

כבר היה איזה דיון, מתחת לגיל 14 אין משמעות להסכמה... וחוץ מזה שאף פעם אין הסכמה.

אני לא מאמין שמי שלא מצליח עם נשים פונה להיות הומו מטעמי נוחות, אלא אם הוא באמת הומו...

אני גם לא חושב שילדים יהיו מושפעים מהומואים (למרות שלדעתי לא צריך להראות אותם בטלוויזיה), זה פשוט לא ממש טבעי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעודד אנשים להפוך להומואים?

אתה באמת חשוך

אתה חושב שמישהו רואה זוג (גברים) מתנשק ואומר לעצמו, איזה מגניב, אולי גם אני אהפוך להומו?

תראה אני מדבר מנסיון היה לי חבר שהוא חשב שהוא הומו כנראה בגלל לחץ מהסביבה שלו (אח הומו)(לא הלך לו עם בנות) ובסוף הוא יצא מהארון :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לקבל גם פדופילים? הרי, אנחנו אנשים נאורים שפתוחים לקבל את השונים מאיתנו.

פדופיל שכופה את עצמו ואונס ילד קטן וחסר ישע צריך לכלוא (ולסרס). אבל, אם הדבר נעשה בהסכמה, אז מה רע?

אדם בוגר (ושפוי) שרואה זוג הומואים מתנשקים לא יגיד לעצמו "וואו! איזה מגניב, אולי גם אני אהיה הומו". אבל, גבר שלא מצליח עם נשים, או לחילופין אישה שלא הולך לה עם גברים, עשויים לפנות לבני/בנות מינם מטעמי נוחות, למרות שהדבר מנוגד לאוריינטציה המינית שלהם. בנוסף לכך, והדבר החמור באמת הוא שילדים קטנים מאוד נוחים להשפעה, וברגע שהם רואים באמצעי התקשורת הומואים ולסביות שהופכים לדמויות חיקוי ומודל להערצה, ומלמדים אותם כי מדובר בדבר טבעי שאין בו פסול, אז הם עשויים לאמץ לעצמם את אורח החיים הזה (טרם איבדו את בתוליהם עם בני/בנות המין השני), למרות שהם ממש לא הומוסקסואלים, וזאת במטרה להשתלב בחברה שעשוייה לדחות אותם בגיל ההתבגרות.

אתה באמת כזה (אידיוט) או שאתה עושה את עצמך?

"אם הדבר נעשה בהסכמה"

מדובר פה על ילד, אבל זה לא חדש שכל מה שקשור לחוק זר לך.

וכל התאוריות שלך על אנשים נוחים להשפעה/שלא הולך להם ועוברים לצד השני

הם באמת משעשעים

חבל שאין להם אחיזה במציאות

(מצד שני, להרבה דברים שלך אין אחיזה במציאות כך שכבר התרגלנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר היה איזה דיון, מתחת לגיל 14 אין משמעות להסכמה... וחוץ מזה שאף פעם אין הסכמה.

פיתוי של ילד בן 15 זה בסדר?

אני לא מאמין שמי שלא מצליח עם נשים פונה להיות הומו מטעמי נוחות, אלא אם הוא באמת הומו...

ידוע שיש הומואים שמתחתנים עם נשים בשל לחץ סביבתי, ורק אחרי שנים של נישואים הם יוצאים מהארון. אם כך, למה שהדבר לא יקרה בצורה ההפוכה, במידה והומוסקסואליות תהפוך לנורמה מקובלת?

אני גם לא חושב שילדים יהיו מושפעים מהומואים (למרות שלדעתי לא צריך להראות אותם בטלוויזיה), זה פשוט לא ממש טבעי...

ילדים מושפעים בקלות מכל דבר, בייחוד מאנשים שמככבים בטלוויזיה/קולנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת כזה (אידיוט) או שאתה עושה את עצמך?

"אם הדבר נעשה בהסכמה"

מדובר פה על ילד, אבל זה לא חדש שכל מה שקשור לחוק זר לך.

וכל התאוריות שלך על אנשים נוחים להשפעה/שלא הולך להם ועוברים לצד השני

הם באמת משעשעים

חבל שאין להם אחיזה במציאות

(מצד שני, להרבה דברים שלך אין אחיזה במציאות כך שכבר התרגלנו)

אז אולי צריך לשנות את החוק

חבר תראה זה סיפור אמיתי

היה לי חבר שהוא חשב שהוא הומו כנראה בגלל לחץ מהסביבה שלו (אח הומו)(לא הלך לו עם בנות) ובסוף הוא יצא מהארון(נהיה סטריט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי צריך לגרש את האנשים הטפשים מהמדינה?

אני לא יודע מה היה הסיפור של חבר שלך

אולי הוא היה מבולבל, זה קורה לצעירים/צעירות

זה לא באמת משנה, אנשים לא "הופכים" להומואים בעקבות לחץ מהסביבה

אם כבר הם מסתירים את זה שהם הומואים בגלל לחץ של הסביבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיתוי של ילד בן 15 זה בסדר?

לא פחות בסדר מפיתוי של ילדה בת 15.

ידוע שיש הומואים שמתחתנים עם נשים בשל לחץ סביבתי, ורק אחרי שנים של נישואים הם יוצאים מהארון. אם כך, למה שהדבר לא יקרה בצורה ההפוכה, במידה והומוסקסואליות תהפוך לנורמה מקובלת?

הומוסקסואלים מתחתנים עם נשים בגלל לחץ סביבתי. אולי אם נבטל את הלחץ הסביבתי ולא יהיה לחץ לשום כיוון כל אחד יוכל לבחור כראות עיניו, ואז אף אחד לא יאלץ לסבול?

למרות שהזהות המינית, במיוחד אצל גברים אינה מבולבלת בד"כ, נניח וזה יהפוך לנורמה וצעירים ירצו להתנסות. אז מה?

גם היום מרבית הבחורות שאני מכיר הודו בפני שהתנשקו עם בחורה אחרת. אז מה?

אז אולי צריך לשנות את החוק

חבר תראה זה סיפור אמיתי

היה לי חבר שהוא חשב שהוא הומו כנראה בגלל לחץ מהסביבה שלו (אח הומו)(לא הלך לו עם בנות) ובסוף הוא יצא מהארון(נהיה סטריט)

יש לי פרשנות אחרת. היה לך חבר הומוסקסואל שנהג להסתובב עם גברים. בעקבות לחץ מהסביבה הוא נכנע ועכשיו הוא יוצא עם נשים והוא אומלל.

איך זה נשמע לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...