האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס! - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס!

Merrymoon

Recommended Posts

אני מתנגד לעצם זכות הקיום של האנשים עם שיער שחור. הם תועבה! לא צריך להוציא אותם להורג, אבל בהחלט יש מקום לאישפוז.

ותגידו לי חברה מה אתם לא מבינים שאנשים עם שיער שחור מהווים רגרסיה של תרבות ושל אבולוציה בכלל ומהווים סכנה פסיכולוגית ממשית(לצערי חברה שלי סבלה מזה אבל עכשיו היא בסדר)

מה ? :s05: נמק בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ומה זה לעזזל להרגן?

בתור משתמש שבכל פוסט שלו יש לפחות שגיאת כתיב אחת

הייתי מצפה ממך להגיב בקצת יותר נימוס(ובלי שגיאות כתיב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור משתמש שבכל פוסט שלו יש לפחות שגיאת כתיב אחת

הייתי מצפה ממך להגיב בקצת יותר נימוס.

קודם כל זה לא נכון איפה יש לי שגיאת כתיב ואיך אתה רוצה שאני אשאל

תגיד לי אם זה מתאים לך אדון נכבד התוכל להגיד לי בבקשה במטותא ממך הלמה התכונה נפשך להגיד במילה להרגן

לנמק?

אותם נימוקים שאתה משתמש בהם בדיעותיך כנגד הומוסקסואלים.

אף פעם לא שמעתי על זה ששיער שחור גרם למישהוא נזק נפשי או גופני :kopfpatsch:

אבל אני מכיר משהיא שנגרם לה נזק חברתי קל כתוצאה משיער שחור מזל שזה הפיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זה לעזאזל להרגן?

קודם כל אני בכלל לא דתי(וממש לא חובב חרדים) וחי די בתקופה החדשה אני פתוח ומוכן לקבל חידושים אבל אתה כנראה הומו ואם מגעיל אותך לקרוא מה שאני כותב אל תקרא

ואני חושב שאותך דווקא צריך להכניס לאישפוז ודחוף כי אתה גם הומו וגם אומר דברים שבן אדם שפוי לא היה אומר

"אני מציע להכין את טובי היורים שלו ולעשות עליך(ודומים לך כמו החברים שלך משס :s07:) כיתת יורים :smile1:"

ותגידו לי חברה מה אתם לא מבינים שהומואים מהווים רגרסיה של תרבות ושל אבולוציה בכלל ומהווים סכנה פסיכולוגית ממשית(לצערי חבר שלי סבל מזה אבל עכשיו הוא בסדר)

קודם כל חזרתי מחופשה כפויה אז אני מברך את עצמי בברכת "ברוך השב"

עכשיו לנושא עצמו לפי דעתי אין שום צורך בתהלוכות האלו :nono: וזה די מעצבן אותי כי אין שום הצדקה לתהלוכות הנ"ל וזה משום הדבר הבא שאני אגיד

דבר שיקומם בטח חלק מכם

לי אישית יש בעיה קשה עם הומואים וזה לא "בסדר" להיות הומו(לא מדבר על בי-סקסואל)

להיות הומו זו מחלה פסיכולוגית כן ממש כך כמו שיש פדופילים שהם אנשים חולים שדורשים שיקום כך גם הומואים הם אנשים חולים

לכן אני לא חושב שצריך לעשות מצעדי גאווה בכלל כי זה מעודד אנשים לקבל את המחלה מבלי להלחם בה קודם

עכשיו לענין של ירושלים זה פשוט מחליא אותי שרוצים לעשות שם את התהלוכה פשוט מתנכלים לדתיים כל הזמן כאשר בחיפה סגרו כביש משני בשבת קמה צעקה גדולה שזו כפיה דתית לעומת זאת מצעד גאווה בירושלים זה מותר זה לא כפיה הומואית על הציבור שבחלקו הגדול לא תומך בהם ולא שותף לקהילה זו ואפילו מתנגד לכך נאם אין כאן פגיעה בחופש הדת?

אם העם היה רצה התנתקות הוא היה מצביע הרבה יותר לקדימה ואני מאמין שאם הבחירות היו נערכות היום קדימה היתה מקבלת פחות קולות ואולי העבודה יותר אבל עדיין הגוש השמאלי היה נחלש

ובכלל כל נושא כזה גדול שלא ניתן להחזיר בחזרה כמו התנתקות לפי דעתי חייב משאל עם אחרת הוא לא רלוונטי בכלל כי בבחירות מצביעים עבור חבילה ולא עבור נושא נפרד

טוב בקיצור אני חייב ללכת ללמוד קצת מחר נמשיך oba3k היה נחמד לדבר איתך :xyxthumbs:אבל אני באמת חייב ללכת

ואי איך רואים עליך ישר שאתה שמאלני מאנייק

"לפחות בקדנציה האחרונה שלו הוא ניסה לכפר על מעשיו"

:lol::screwy:

שרון בהחלט היה מושחת אבל בסוג אחר של שחיתות שחיתות שילטונית ואתה יודע את זה טוב מאוד

ויכול להיות שגם שחיתות פוליטית או פלילית אבל זה לא הוכח בעיקר בגלל בנו

ואני לא מבין מה קשור לפה איים להרביץ לילד

ואפשר להמשיך עוד שעות

אבל אלו התגובות האחרונות שלך

שים לב שהן כבר מתוקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואפשר להמשיך עוד שעות

אבל אלו התגובות האחרונות שלך

שים לב שהן כבר מתוקנות

קודם כל חלק מהמילים המודגשות אני הדגשתי דבר שני אני אודה לך מאוד אם תגיע לי ישר שיש לי טעות כי מטעויות לומדים ולא ענית לי על השאלה האם המשפט של השאלה בסדר מבחינתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיש שם טעות.

אני בסה"כ אמרתי שבתור אחד שיש לו לא מעט טעויות כתיב הייתי מצפה ממך להגיב בצורה יותר מנומסת.

אני לא ממש מבין מה כל כך בוטה בזה אולי זה לא שיא הנימוס אבל לא נראה לי שהוא יעליב מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה לא נחמד אבל זה גם לא פוגע

טוב זהוא אני הולך(חייב ללמוד בוחן אמצע בחדו"א 1מ ומבחן באנגלית ועוד לא למדתי כלום איזה לחץ) אבל אני אחזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראבאק, יש לכם עוד הזדמנות אחת לחזור לדיון רציני.

עמרי, גם אתה מודר, לא? מספיק...

הבא שיגיב בנושא שגיאות הכתיב של מי ומי מחברי הפורום בדיון זה, יקבל אזהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זה לעזזל להרגן?

קודם כל אני בכלל לא דתי(וממש לא חובב חרדים) וחי די בתקופה החדשה אני פתוח ומוכן לקבל חידושים אבל אתה כנראה הומו ואם מגעיל אותך לקרוא מה שאני כותב אל תקרא

ואני חושב שאותך דווקה צריך להכניס לאשיפוז ודחוף כי אתה גם הומו וגם אומר דברים שבן אדם שפוי לא היה אומר

"אני מציע להכין את טובי היורים שלו ולעשות עליך(ודומים לך כמו החברים שלך משס :s07:) כיתת יורים :smile1:"

ותגידו לי חברה מה אתם לא מבינים שהומואים מהווים רגרסיה של תרבות ושל אבולוציה בכלל ומהווים סכנה פסיכולוגית ממשית(לצערי חבר שלי סבל מזה אבל עכשיו הוא בסדר)

לא אני לא :nono:

אבל אתה כנראה חולה במחלה פסיכולוגית קשה במיוחד

אתה פשוט אדם שחיי עוד בתקופה השחורה :nixweiss: או לפחות מחזיק בדעות כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני לא :nono:

אבל אתה כנראה חולה במחלה פסיכולוגית קשה במיוחד

אתה פשוט אדם שחיי עוד בתקופה השחורה :nixweiss: או לפחות מחזיק בדעות כאלו

נכון ואתה בריא וחי בתקופה המוארת ביותר רק הרשה לי להזכיר לך ציטוט שלך מלפני כמה דפים

"אני מציע להכין את טובי היורים שלו ולעשות עליך(ודומים לך כמו החברים שלך משס ) כיתת יורים "

שמתי לב לכך שחוץ מזה שאתה נאור ביותר אתה גם בכלל לא יודופוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להרוג אף אחד

פשוט לדעת לקבל את השונה

תגיד למה אז לא מקבלים פידופלים ואילו הומואים כן לפי דעתי דינם שווה שניהם גורימם נזק גופני ונפשי פה ושם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...