האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס! - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס!

Merrymoon

Recommended Posts

האמת, אני חייב להגיד שיש מן האמת בדבריו של בורג.

אני ליברל יפה נפש בלה בלה אבל בכל דעה יש גרעין של אמת, גם במה שבורג אומר בקשר להצגת הומואים בטלוויזיה ובקולנוע.

אני אתן ווידוי קטן משלי, כאשר הייתי בכיתה ג', שנת 1998 בערך זה היה כמדומני אז היו לי איזה 4 - 5 חברים בכיתה וחבר אחד שאיתו הייתי כמעט כל הזמן.

עכשיו, ראיתי בטלוויזיה ובמקומות כאלה שיש דבר כזה הומו, והומו הוא אחד שאוהב גברים ולא נשים, זה כל המידע שהיה לי.

וכמו הרבה ילדים קטנים וטיפשים שעד לפני שנתיים אכלו נזלת עם במבה, לא כ"כ התחברתי עם בנות.

אז חשבתי לעצמי, אני כל הזמן עם החבר ההוא, אני לא סובל את הבנות בכיתה שלי(האמת, שאני מסתכל לאחור, זה באמת נכון, כל הבנות בכיתה שלי היו ונותרו אחד או יותר מן הדברים הבאים: מכוערת/שרמוטה/אנוכית/טיפשה. בקיצור, פקצ'ה מאז ועד עולם.) אז כנראה שאני הומו.

ואז, בהודעה מרגשת מול כל הכיתה הצהרתי שאני הומו ושאני אוהב את אותו חבר...

כמובן שמאז גדלתי, התבגרתי, הספקתי לאהוב ולאבד ולאהוב שוב(למען ההבהרה, בחורה) ועכשיו שאני מסתכל לאחור על הקטע הזה בכיתה ג' אני פשוט צוחק על כמה מפגר הייתי.

עכשיו, זה אולי סיפור "יוצא דופן" או/ו "מוזר" אבל הנקודה היא אותה נקודה, ילדים קטנים מושפעים בקלות מן הטלוויזיה והקולנוע ועלולים, בדיוק כמוני, לחשוב עצמם הומואים או אפילו ספיידרמן לצורך העניין(דוגמא טובה לכמה ילדים בגיל היסודי - חטיבה - תיכון הם טיפשים, אני , ויחד איתי כל הכיתה, אהבנו את הלהקה 5ive. סוף ויכוח :biggrinangelA:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה השטויות האלה כל התראד. תלמדו פסיכולוגיה ופיזיולוגיה שתבינו שהומו זה פשוט הרכב במוח לא מאוזן ולא במקום וכמה חיבורים לא במקומם. הכל תגובות כימיק\כליות. אותו דבר פדופילים וטרנסווסטיתים ומלכות והכל והכל.

לא בסדר זה - ברגע שזה פוגע בסביבה, פדופילים, סרטים לבנים, אנסים וכ'ד.

ואם המפגרים שנולדו לפניכם לא היו דוחקים אותם בעבר מאז ההומו הראשון אולי הם לא היו מפגינים כיום. מה אתם חושבים נולדתם דור חדש העולם שלכם ? סתומים תחת אתם, אתם עכשיו משלמים/נושאים בתוצאות של דורינו הקודם. כמו שתדפקו תעולם הזה עד ללא הכרה עכשיו אז נכדיכם יסבלו בעתיד. התוצאות לא נגמרות מדור לדור. דברים כאלה shifting with stream . יש להם את כל הזכות לזיין לנו בשכל כי זיינו להם בשכל בעבר. הכל קשור להכל אתם לא עומדים בצד, אתם הדור של המטומטמים שדפקו תהומוים בעבר ועכשיו נדפקים בגלל דרכם הקודמת. תחשבו בגדול קצת.

ככל שתכנסו עמוק יותר לנושא לא תיראו מאיפה התחלתם כדי לחזור להשקפה ראשונית להשוואה.

היתה קבוצה: לחימת גורילה שנדחקה ונדחקה על זכויותיה ע'י משטר מקומי. בסוף המשטר הבין שלא צדק בדרכיו, ובא דור חדש מצד המשטר (שזה אתם כאילו עכשיו) והדור אמר מה הגורילות מזיינים לנו בשכל שישבו בשקט ויחפשו צומי במקום אחר, נירא לכם שהגורילות ירגעו ? הרי זיינתם אותם במשך עשורים בלי הצדקה. ואם אתם דור חדש הכן חושבים כך ואתם הכן חושבים כך לפי התראד הזה אז אתם סתומים תחת שלא מבינים פסיכולוגיה פשוטה. בכללי כל המצב הזה פרימיטיבי הם מחזירים על עוולם ואתם רוצים מלחמה חדשה כדי להשתיק אותם מחדש. אבל העולם פרימיטיבי עדיין בגלל זה יש תתראד הזה עכשיו.

וכל מי שאומר שתי בחורות מקובל ו2 בחורים לא, אז כמו ש1 אמר פה בכל 1 יש תחרא הגדול בתוכו וכדי לשמור על החרא הזה לעצמיכם אין הבדל בין החרא שלכם לחרא של גזענים חחחחחחחח יצא הרבה חרא פה. ואני לא מבין כבר שנה פלוס מתי מותר לקלל ומתי לא ? איפה החוט הדק בין מה שאסור לרשום בהודעות ? אם ילדה בת 5 היתה קוראת תתראד לא נעים.

IG תקרא עם התוכי שלך את זה על סדום ועמורי ו ARK OF COVENANT

http://www.arkdiscovery.com/index2.htm

אם לא נפגשת אם זה. ותנסה לסנן את הערותיו השוליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אני לא מבינה מה הולך פה... או שיש פה אנשים שהיו הורגים הומואים אם רק היה מותר להם, או שיש פה אנשים שאומרים "יופי, יאללה, בואו נעשה מצעד, לעשות דווקא לדוסים!". זאת לא הדרך, ובכלל, למה הומוסקסואליות זה דבר שצרייך להעלאות על במה עם גלגלים ובלונים? לי זה נראה דבילי, במיוחד לאור העובדה שהם אומרים שהם "בדיוק כמו כולם". הם לא מיוחדים, אין דבר כזה, כל אחד הוא מיוחד בפני עצמו, זה צומי ותו לא. שיתעסקו בדברים קצת יותר מועילים, לא רק להם אלא לכל הקהילה הישראלית ותראו איך שאוהדים אותם יותר ולא מתייחסים לזה שהם הומואים.

אני לא יודעת אם אתם מכירים, אבל יש מופע קומי של הומואים קוראים לו We're Funny That Way והם עושים סיבובי הופעות מסביב לעולם ועושים סטנד-אפ ויורדים... בעיקר על עצמם וכמה הומואים דורשים צומי ומתנהגים כמו... כמו הומואים. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה להתבלבל בקשר לזהות המינית שלך ... כי אם אתה מבולבל אז או שאתה הומו או דו

לפני שידעתי מה זהו הומו ידעתי שאני אוהב גברים

ועוד משהו : מה שיפה שהומואים לא נוצרים מהומואים כך שתמיד יהיו ותמיד היו (דוד ויהונתן לדוגמא )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכל שחור ולבן, זה לא או להרוג או להיות איתם, יש גם שהם יחיו את החיים שלהם ואני לא רוצה לשמוע מהם ושלא יציקו לי שייצאו מהוריד. לא מעניינות אותי העדפות המיניות של האחר, אבל למה אני צריך לסבול שאותו האחר במקרה הומו ולא קיבל מספיק צומי באותו יום... (כמו מקרה הוירוס שהיה לי).

למה הם צריכים לעשות מצעד מטומטם במרכז העיר, למה? שכולם יידעו שהם הומואים? יופי להם, תעזבו אותי בשקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vitnir,

אני לא מסכים איתך שזה לא דרוש.

ראי את דעותיו של בורג ואת העובדה כי יש לא מעט הומופובים.

המסקנה היא כי הומוסקסואליות לא נכנסה לחלוטין לתודעתם של אנשים כתופעה טבעית שאין בה פסול.

אני לא יודע אם המצעדים שלהם זאת הדרך לשנות זאת, אבל... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה להתבלבל בקשר לזהות המינית שלך ... כי אם אתה מבולבל אז או שאתה הומו או דו

לפני שידעתי מה זהו הומו ידעתי שאני אוהב גברים

ועוד משהו : מה שיפה שהומואים לא נוצרים מהומואים כך שתמיד יהיו ותמיד היו (דוד ויהונתן לדוגמא )

זה בולשיט, רוב האנשים בעולם המערבי כאשר הם בני טיפש עשרה עוברים משבר זהות שכולל גם דילמה בזהות המינית, אני עברתי את זה.

יש לזה הרבה גורמים, הגורם הראשי ששיחק תפקיד אצלי בדילמה היה העובדה שלא באמת הבנתי את הנושא, בדיוק כמו אז בכיתה ג'.

אני באמת ובתמים חשבתי שאם לא עומד לי מכל בחורה בבקיני שאני רואה אז כנראה שאני לא אוהב נשים ואם לא אוהב נשים אזי אוהב גברים(אלוגריתם זה שליטה :lol:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vitnir,

אני לא מסכים איתך שזה לא דרוש.

ראי את דעותיו של בורג ואת העובדה כי יש לא מעט הומופובים.

המסקנה היא כי הומוסקסואליות לא נכנסה לחלוטין לתודעתם של אנשים כתופעה טבעית שאין בה פסול.

אני לא יודע אם המצעדים שלהם זאת הדרך לשנות זאת, אבל... :nixweiss:

הם לא, הם רק יגררו תגובות נגד ושנאה. אם הם באמת רוצים להיות מקובלים כמו שהם - הם צריכים להתנהג בהתאם, כמו כולם.

משום מה בחיים לא פגשתי הומו שאיננו "נש-נש" והוא לא מקובל. רק את המוחצנים והמוקצנים כולם דוחים משום מה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל קבוצה המוחצנים מושכים אש, זה ממש לא משנה.

אצל ההומאים יש כמה סוגים, אלה שעושים את זה בשושו ויש את אלה שדפוקים בשכל, הם אלו שיוצרים את תדמית ההומו הם אלו שתכלס לא סובלים אותם. ולא שיש סיבה טובה לאהוב אותם(ן)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם זה לא בסדר להומוסקסואל לפתות ילד בן 15 או 16, למה שיהיה בסדר לפתות ילדה בת 15 או 16?

מי אמר שזה בסדר? :kopfpatsch:

ונניח וילדים לא יהיו בטוחים באוריינטציה המינית שלהם. אז מה? אני לא מבין מה הבעיה. מדוע זה בסדר לגרום לצעיר הומוסקסואל או לצעירה לסבית לנהוג כנגד טבעם, אבל זה לא בסדר אם צעיר אינו בטוח באוריינטציה המינית שלו ומחליט להתנסות לפני שיחליט? אז התנסה, אז מה?

זה לא שהם לא יהיו בטוחים באוריינטציה המינית שלהם, אלא שעשוי להיות להם ספק בשל שטיפת המוח התקשורתית שזה "בסדר".

מה שמדאיג אותי (בנוסף לערעור המיניות של מתבגרים) זה המשך קיומו של המין האנושי.

לפי דבריך על הקולנוע, משתמע מכך שסקס בוטה שאינו מתאים לשידור באמצע תוכנית לילדים, צריך לפסול אותו בחדרי חדרים?

סקס זה דבר טבעי שלא צריך להתבייש בו, בעוד שהומוסקסואליות זו סטייה.

ואיזו מן צביעות זאת להגיד שלסביות זה בסדר, בעוד שהומוסקסואלים זה לא? מה ההבדל?

לסביות זה גם לא בסדר. אבל, אין לי בעיה עם נשים "דו-מיניות". אתה יכול לקרוא לזה צביעות, אם אתה רוצה.

אני הראשון שיגיד שאם תהיה פרסומות הומוסקסואלית בוטה במיוחד באמצע סרט בקולנוע, זה יגעיל אותי וידחה אותי. אבל שמורה לי הזכות לקום וללכת, לא לצפות בפרסומת, או לא ללכת מלכתחילה לסרט או שידוע לי כי יש בו פרסומת שדוחה אותי.

כן, אני הומופוב.

אבל העובדה שאני הומופוב היא בעיה שלי. לא של ההומוסקסואלים, ואין שום סיבה להשליך את הבעיות שלי עליהם.

אתה מוכן להתחשב ברגשות של ההומוסקסואלים, אבל לא אכפת לך שהם לא יתחשבו ברגשות שלך וידרסו אותך?

מה אם תשב בסלון ותצפה בטלויזיה ולפתע פתאום תהיה פרסומת עם שני גברים מסוקסים מתנשקים? תסגור את הטלויזיה? תצא מהסלון?

בנוגע לבחורות שהודו בפני שהתנסו בנשיקה עם בחורה אחרת, חלק מהן הן ידידות טובות מזה שנים רבות, כך שאני לא בוטח בהן פחות מאחותי אפילו.

למעשה, במקרה הצורך הייתי מוכן לשים כל גרוש שיש לי על העובדה שהן דוברות אמת.

אתה פשוט קטן ולא חשוף לדברים האלה.

אני לא אומר שהן משקרות. ידוע שבנות רבות למדי (הייתי רוצה לחשוב שכולן) מתנסות, ואי-אפשר להגיד את אותו הדבר לגבי בנים. החברה הקודמת שלי, למשל, סיפרה לי שלפני שהיא התנשקה עם בנים (בגיל צעיר), היא התאמנה עם חברה שלה (בלי קטע מיני), ואני מעדיף שלא לפקפק בזה. :P

עכשיו, זה אולי סיפור "יוצא דופן" או/ו "מוזר" אבל הנקודה היא אותה נקודה, ילדים קטנים מושפעים בקלות מן הטלוויזיה והקולנוע ועלולים, בדיוק כמוני, לחשוב עצמם הומואים או אפילו ספיידרמן לצורך העניין(דוגמא טובה לכמה ילדים בגיל היסודי - חטיבה - תיכון הם טיפשים, אני , ויחד איתי כל הכיתה, אהבנו את הלהקה 5ive. סוף ויכוח :biggrinangelA:

אני לא יודע עד כמה הסיפור הזה יוצא דופן, אבל אני בטוח שאתה לא היחיד.

במידה והומוסקסואליות תהפוך לנורמה מקובלת, אז יהיו הרבה יותר "הומואים" (שמתי את הומואים במרכאות, כי אני מתכוון לכאלה שהם לא באמת הומואים).

מה זה השטויות האלה כל התראד. תלמדו פסיכולוגיה ופיזיולוגיה שתבינו שהומו זה פשוט הרכב במוח לא מאוזן ולא במקום וכמה חיבורים לא במקומם. הכל תגובות כימיק\כליות. אותו דבר פדופילים וטרנסווסטיתים ומלכות והכל והכל.

לא בסדר זה - ברגע שזה פוגע בסביבה, פדופילים, לבנים, אנסים וכ'ד.

מה זה סרט לבן? :-X

או שאתה פשוט נוח להשפעה (אני לא מתייחס אליך).

למה הם צריכים לעשות מצעד מטומטם במרכז העיר, למה? שכולם יידעו שהם הומואים? יופי להם, תעזבו אותי בשקט...

יכול להיות שהם רוצים להמיר את הסטרייטים.

יש הומואים שחושבים שלהיות סטרייט זה סטייה.

זה לא טבעי, וזה כן פסול!

הומוסקסואליות זה תועבה שמנוגדת לטבע.

לא, דווקא מה שהרגיז אותי היה העובדה כי הוא לא מסוגל לקבל דחייה.

גם אחרי שפוצצת לו את הפרצוף הוא לא הבין את הרמז, או שאתה לא מאמין באלימות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...