מה הדבר הנועז ביותר שיצא לכם לאכול? - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר הנועז ביותר שיצא לכם לאכול?

daniel_geva

Recommended Posts

• תגובות 237
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שהייתי חולה שתיתי תה חם ואז נרדמתי. באמצע הלילה התעוררתי הייתי צמא שתיתי שוב מהתה והיה לו טעם מאוד מאוד מוזר אבל המשכתי לישון,

שעתיים אחר כך התעוררתי וראיתי שבתוך הכוס יש מלא מלא נמלים קטנות אז כנראה ששתיתי אותם בלילה ולכן הטעם היה מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^

זה מזכיר לי שאבא שלי השתתף במין תחרות כזאת כמו אפקט הפחד בת הזוג שלו (לא אמא שלי) הייתה צריכה תקחת מקקי ענק לשים לאבא שלי בפה והוא שם את המקק בתוך הצלחת ...... :lol: המקקים ברחו לבת זוג שלו מהידים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהייתי חולה שתיתי תה חם ואז נרדמתי. באמצע הלילה התעוררתי הייתי צמא שתיתי שוב מהתה והיה לו טעם מאוד מאוד מוזר אבל המשכתי לישון,

שעתיים אחר כך התעוררתי וראיתי שבתוך הכוס יש מלא מלא נמלים קטנות אז כנראה ששתיתי אותם בלילה ולכן הטעם היה מוזר

כשעוד הייתי קטן... זה היה באוקראינה, הייתי מאושפז אז שתיתי תה בלילה אז התעוררתי לקחתי שלוק והרגשתי חלקיקים כאלה בפה אז חשבתי טוב לא משנה ואז בבוקר ראיתי שהכוס מלאה תיקנים

OMG איזה מפחיד זה היה עוד העובדה שבלעתי אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשעוד הייתי קטן... זה היה באוקראינה, הייתי מאושפז אז שתיתי תה בלילה אז התעוררתי לקחתי שלוק והרגשתי חלקיקים כאלה בפה אז חשבתי טוב לא משנה ואז בבוקר ראיתי שהכוס מלאה תיקנים

OMG איזה מפחיד זה היה עוד העובדה שבלעתי אותם

בטוח שהם לא הטילו לך ביצים בתוך הבטן ורק מחכים לרגע שיוכלו לפרוץ החוצה דרך הפופיק?

lol

יש משפט שאומר שלרדת לבחורה זה "כמו ללקק טונה משטיח". :xyxthumbs:

תלוי לאיזו בחורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol

אם יש לה בוש,אז בהחלט,ואם היא לא היגיינית במיוחד זה יכול להיות אחד הדברים הכי דוחים שיש,לא שזה טעים גם אצל אחת נורמאלית.

יש לזה ריח של דגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בבית 2 שקים של 4 קילו וואסבי בבית באפקה עשיתי מיזה כערה עם כמות בגודל של ביצה וחצי (ביצה מס' 1) ואכלתי את הכל בארוחה מיתרגלים לחריפות

ולדעתי זה לא כזה חריף יש יותר חריף אבל במינונים קטנים למשל סחוג 1 גרם ווואסבי 1 גרם הסחוג יותר חריף אבל ב 2-3+ הוואסאבי לוקח

משולש של בחורה לא נקי זה בילתי ניסבל הריח

מי לא שתה גוקים או אכל אני אומר שכלם אכלו והם לא שמו לב היה כתבה ב NANA אני חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol

יש משפט יותר טוב לרדת לבחורה זה כמו לאכול מנגו!!

ואתם שואלים למה

כי בסוף השערות נתפסות לך בשינייים!!

חחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...