מה הדבר הנועז ביותר שיצא לכם לאכול? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר הנועז ביותר שיצא לכם לאכול?

daniel_geva

Recommended Posts

כוס

:lol:

אני אכלתי ששייק שהוכן על ידי החברה בבר מצווה

אתם יודעים כוס יין שדוחפים לה חמוצים,חומוס,חריף,מטבוחה(מסחרית :smile1:),זיתים,סלטים חיים למינהם ולחם ;D ;D

טעמתי

היה טעם של יין

זה לא היה כזה מגעיל (כי לא היו בזה הרבה דברים :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוויסטר (או איך שלא כותבים, צדפה ששולקים אותה חיה), זה היה דוחה ובעל מצב צבירה לא מוגדר.

:lol: :lol: :lol:

דריה מה את משחקת אותה... היית בבצ"ת טירה, האוכל שם לא כזה רע

ואגב, לא משנה מה אוכלים, כל עוד זה מהתחנה המרכזית זה רעעעעעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתילאנד

HOT DOG - אכן אכלתי כלב ואחרי שזה שנה שלמה לא אכלתי לא ידעתי מה זה אמרו לי זה טעים

וכדי להזמין..

מישהו מכירר מדריך טיולים לתיאלנד בשם צבי נוות?? שיתן לי את הטלפון שלו יש לי איתו חשבון לא סגור :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, מי שרוצה לדעת, נחש מטוגן tastes like chicken :lol:

וגלידת שום זה חביב, צדפה לא מבושלת זה ממש טעים וגלידת וואסבי ג'ינג'ר זה רשמית, הדבר הכי מפחיד שאי פעם אכלתי.

לא רק שזה חריף בצורה יוצאת דופן, אני גם לא סובל ג'ינגיר(רק אני חושב שיש לזה טעם של סבון? :screwy:) אז זה בכלל נורא ואיום, אבל גמעתי במהירות 4 ליטרים של מים כמה שניות לאחר מכן, אז החריפות התאזנה :lol:

את הגלידת שום אכלתי במסעדה בסן-פרנסיסקו שאני ממליץ עליה מאוד, במיוחד לאוהבי השום שבינינו ;D

"Ths Stinking Rose" והסלוגן שלהם הוא "We spice our garlic with food" :lol:

ולמרות שאין שם כ"כ הרבה שום(לפחות לא כ"כ הרבה בשביל רומני אסלי כמוני :cool2:) האוכל שם ממש ממש טעים.

אה רגע, אכלתי גם פונדו שום(כן כן, גם בstikning rose :P), זה נחשב כמשהו מוזר ומגניב? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

דריה מה את משחקת אותה... היית בבצ"ת טירה, האוכל שם לא כזה רע

ואגב, לא משנה מה אוכלים, כל עוד זה מהתחנה המרכזית זה רעעעעעע

כן, היית צרייך לדעת מה הולך שם כשאני התחלתי לשרת שם. הייתי מתלוננת באוזני כל אחד ומזיינת שכל ומבשלת בעצמי עד שהם באמת התחילו להזיז את התחת.

אבל בשבתות הם עדיין מביאים חמין מ"קייטרינג" שזה שאריות מבית תמחוי. אין בזה בשיט בשר, לפעמים זה בא שרוף ופעם הם הביאו את זה אחרי שזה החמיץ ולא היה לנו כלום לאכול כל השבת חוץ מסלט ירקות ומטבוחה כזאתי מקופסא וחצילים מטוגנים עם טונה שמן (יענו, ספוגים בשמן, לא מטוגנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא אכלתי דבר באמת חריג

פיצה+נקניק\קצת מאכלי ים וכו אבל לא משהו יוצא מיגדר הרגיל

מה שכן בצבא היתי אוהב לעצבן תחותך סלטים (היתי טבח) אז היתי גונב לו בצלים שלמים (טרים)והיתי אוכל לו מול העינים

זה היה מינהג כזה והוא תמיד אמר אחרי כל בצל שאכלתי-STONE יבן זונה

חוץ מיזה בצבא פעם יתערבתי אם מישהו ואכלתי שום שלם

אבל אני יכול לאכול כימאת כל מאכל -חריף\מתוק\מר\חמוץ לא משנה

אני כמו פה גדול שמדובר באוכל-

bigmouth.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן בצבא היתי אוהב לעצבן תחותך סלטים (היתי טבח) אז היתי גונב לו בצלים שלמים (טרים)והיתי אוכל לו מול העינים

חוץ מיזה בצבא פעם יתערבתי אם מישהו ואכלתי שום שלם

bigmouth.gif

:screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy::puke: :puke: :puke: :errrr: :errrr: :eek2: :eek2: :eek2: :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...