לימוד אנגלית... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימוד אנגלית...

PayneBack3251

Recommended Posts

שלום...

אני מחפש בשביל אבא שלי תוכנה ללימוד אנגלית או שמהו דומה שממש יעזור לו לשפר את האנגלית שלו בגלל שבעבודה שלו הוא צריך לצאת לחו"ל

ולכל מני מקומות אז הוא צריך אנגלית ברמה טובה...

אם אתם יודעים על איזה תוכנה או שיטה או כל דבר אחר בבקשה תמליצו לי לא חשוב כמה יעלה...

תודה מראש,עידן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברליץ מעולים, במיוחד הקורסים של ה 1 על 1 שלהם.

קח בחשבון שזה מאוד יקר.

יש גם את וואלסטריט, תשאר את עמיר פרץ איפה הוא למד :)

אבא שלי כבר היה בשניהם כל פעם הוא התעצל והתיאש מהם... |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיטה הכי טובה זה להיכנס לסטימצקי\ צומת ספרים או כל חנות ספרים אחרת, למצוא איזה ספר שמעניין אותו (ולא משהו עם 20 עמודים, הרבה וכתב גדול... משהו בסיגנון של שר הטבעות- המלא...), לקנות ולקרוא. אפשר גם לעשות מנוי בסיפריה, ומומלץ לקרוא ספרים מסדרות כדי שתהייה מוטיבציה לקחת את הספר הבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שר הטבעות? הגזמת, בעברית רוב האנשים לא מסוגלים לקרוא אותו ... אני בעד השיטה של הספרים, אבל לא ספרים כאלו כבדים, זה כבר overkill

שיילך על ספרים קלילים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, לי לקח 3 חודשים לקרוא אותו, אבל אחרי זה הרי פוטר (נא לא לצחוק... זה הייה לפני די הרבה שנים...) הייה פיס עוף קייק (רק שלכתוב נכון בענגלית עד היום לא למדתי ;D :-[)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, לי לקח 3 חודשים לקרוא אותו, אבל אחרי זה הרי פוטר (נא לא לצחוק... זה הייה לפני די הרבה שנים...) הייה פיס עוף קייק (רק שלכתוב נכון בענגלית עד היום לא למדתי ;D :-[)

גם בעברית מסתבר ;):smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיטה הכי טובה זה להיכנס לסטימצקי\ צומת ספרים או כל חנות ספרים אחרת, למצוא איזה ספר שמעניין אותו (ולא משהו עם 20 עמודים, הרבה וכתב גדול... משהו בסיגנון של שר הטבעות- המלא...), לקנות ולקרוא. אפשר גם לעשות מנוי בסיפריה, ומומלץ לקרוא ספרים מסדרות כדי שתהייה מוטיבציה לקחת את הספר הבא...

באמת שעדיף כבר חדו"א...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...