אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס

rk666

Recommended Posts

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מעניין אם השטורים גילו איזה שהם רעיות.

בשביל מה אנשים גויים כאלה יושבים במדינת ישראל?, שיחזרו למקום שהם באו, מה הם נהנהים להרוס?

תן לי רק בבקשה להבין על איזו מילה אתה שם את הדגש במשפט שאמרת פה.

על המילה "גויים" או על המילה "כאלה"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

THE ROCK מה ניכנסתה פה באמצע עם השאלה הזאת אני הבנתי אז רוב האנשים יכולים >:(

זה לא פעם ראשונה שכזה דבר קורה 300-400 מטר מהבית שלי יש בית כנסת שעשו את אותו הדבר גם שמה רק ששמה גנבו את התורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

THE ROCK מה ניכנסתה פה באמצע עם השאלה הזאת אני הבנתי אז רוב האנשים יכולים >:(

או-קיי, ערס מקדלת...אממ...בוא אני אנסח לך ככה שתבין.

לא כל הגויים אנטישמיים, למעשה יש הרבה גויים במדינה הזאת

שתורמים פי אלף למדינה הזאת ממה שאתה תתרום כל החיים שלך.

שזה כולל לעבוד במקומות איכותיים, לתרום לכלכלה, לעשות צבא

אפילו ביחידות מובחרות.

ככה שההערה התלושה שלך לא רלוונטית בצורה מוחלטת למה שאמרתי

ואתה בעצם לא הבנת את מה שאני ניסיתי להגיד.

זה לא פעם ראשונה שכזה דבר קורה 300-400 מטר מהבית שלי יש בית כנסת שעשו את אותו הדבר גם שמה רק ששמה גנבו את התורה

אז לא אותו דבר קרה, לא? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשטרה אין קצה חוט, הם משחקים בקקה, אחרת הם לא היו יוצאים בהצהרות מפגרות כמו "כת השטן" - זה מה שהם עושים תמיד כשאין להם קצה חוט או מושג בביצה שבה הם שוחים. לא נורא, הגלעין הקשה של ת"א וכל הפריקים והערסים מפ"ת וראש העין כבר יודעים מי זה ועכשיו זאת רק שאלה של זמן איפה ומתי לתפוס אותם. אלו רוצים לחכות להם ביציאה מן הבי"ס, אלו רוצים לתפוס אותם מתחת לבית, אחרים רוצים לקבוע איתם בקטע של "או שתקבלו את זה כמו גברים, או שנסגיר אתכם למשטרה ותקבלו כל יום בתחת במוסד לעבריינים צעירים". מזל שיש לי פלאפון חדש עם ... :smile1:

ודיי כבר עם הסרטים הדפוקים. המאמין אעלק, טוב לא אמרת אמריקה איכס. זה סרט, וזה מציאות והמציאות עולה על כל דמיון. הם ילדים - מה שאומר שהם כן יהודים במידת מה, מנישואי תערובת. אז דיי לצעוק שהם גויים כי אני בטוחה שהם מספיק יהודים בשביל המשרפות, בדיוק כמוכם וגם כמוני. זה שהם דפוקים בשכל אי אפשר לתרץ בכך שהם גויים. עכשיו כל מי שלא מוצא חן בעיניכם אתם צועקים "בטח גויי! הביאו לפה גויים!" כאילו אתם באמת כזה עם סגולה ואין יהודים פושעים שעושים דברים שלא יעלו על הדעת. וזה שיש כאלו שכותבים "מוות לערבים" זה בסדר? דפוקים באותה מידה אבל אתם תמצאו להם סיבות מקלות... לפני שאתם מפנים אצבע מאשימה לגויים תסתכלו על עצמכם, גם אתם לא תלית שכולה תכלת ובגלל זה המדינה הזאת נראית ככה! אם הגויים כאלו רעים אז תסבירו לי למה באירופה אנשים כל כך אדיבים, הרחובות כ"כ נקיים ובכל תחנת אוטובוס יש מסך כזה שמראה עוד כמה דקות בדיוק מגיע הקו - הרי ברור כשמש לכולם שאם היו עושים דבר כזה בארץ היהודים הנאורים היו שוברים את זה באבנים - כמו שהם עושים עם כל תחנת אוטובוס ואל תגידו לי "זה רק כמה ערסים". ראיתי שכונות של "ערסים" ומהגרים בחו"ל - אז זה לא יפה כמו שאר המקומות אבל אין שם וונדליזם כמו פה. אתם לא קדושים, יש לכם עוד הרבה מה ללמוד מגויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני יודע שאולי זה לא קשור

אבל רוסים נאצים?, זה לא 2 ניגודים? קומניסזים מול נאציזם

הרי בין הנאצים לרוסים היתה יריבות גדולה בסוף המלחמה לא?

או שזה השתנה מאז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

THE ROCK מי אמר אנטישמים הוא לא אמר אני לא אמרתי

אני זה הבן אדם שהוא אחד האחרונים שיהיה ערס או שהוא ערס או שהיה

למה לא אותו דבר ?? חיללו תקודש והשחיתו דברים אותו דבר פשע - פשע

ערסים אומרים רומנים גרמנים מה זה משנה הכל אותו דבר וזה ביכלל לא נכון

אמריקה איכס סרט לבנים (לפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאמריקה איקס הוא חרא של סרט?

דריה, אם למשטרה אין קצה חוט, ולחברים שלך יש, אני מעדיף שהחברים שלך יטפלו בהם, גם ככה המשטרה אימפוטנטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...