אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס

rk666

Recommended Posts

צריך לחנך את האנשים במדינה, החל מההורים, ולא לדחוף אנשים לכלא.

אם לאבא הייה איכפת איפה הילדים שלו מסתובבים, עם מי ומה הם עושים, והייה "מרביץ תורה" אם הוא הייה תופס את הילד מציק לילד אחר, המצב הייה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא בגלל שלא יעשו להם שום דבר במשטרה, זה בגלל שהם יודעים שאם הם לא יפגינו נוכחות, יבואו הצברים ויעשו להם את אותו הדבר!

רק של"רוסים" האלה בד"כ יש יותר שכל מצבר ממוצע, הם גדולים יותר, ובאמת שאין להם אלוהים.. יענו, איתם לא יעזור שתתפוס אחד, תפוצץ אותו ושאר הקאקות יברחו... כמו שבד"כ קורה עם החבורות של המרוקאים... ואל תנסה להתווכח על זה, כי לי זה קרה כמה פעמים באופן אישי...

זה הכי הזוי שלך עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכי הזוי שלך עד עכשיו.

הקטעים הכי הזויים הם קטעים מהחיים. מה לעשות שככה זה :nixweiss:

אני מטבריה, אז יכול להיות שלי אישית יצא להיתקל בזה יותר מלאחרים, אבל אני בטוח שכמעט כל עולה חדש נתקל בזה לפחות פעם אחת... ו"בזה" אני מתכוון להכול: חבורות של מרוקאים, שמחפשות למי להציק ושעושים הרבה רוח ובורחים ברגע שאתה מוריד לאחד סטירה, חבורות של רוסים, שתופסים חבורות של מרוקאים ומפוצצים אותם מכות... you name it...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו לא נכניס את השד העדתי לויכוח. לא חסר חראות רוסים בדיוק כמו שלא חסר חראות כאלו ואחרים. הכל מתחיל מהבית. גם ילדים מ"משפחות טובות" עשו דברים כאלו וגרועים יותר (מה עם הנערים האלו מר"ג-גבעתיים שאנסו חברה לספסל הלימודים וקיבלו רק עבודות שרות?), לאו דווקא כי ההורים שלהם דפוקים אלא כי הם נעדרים הרבה בעבודה ולא מקדישים להם זמן. גם אני רוסיה ובינתיים ההורים שלי הם הכי פוריטנים בעולם ואני יצאתי דיי טטלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG זה שאתה רוסי זה לא אומר שהם הכי טובים

כן?

אני בעצמי זינתי 3 רוסים(במקות כן) אחד אחרי השני שאחד ברח ואחרי זה תפסתי אותו

לגבי המרוקאים אתה צודק אחד חוטף אחרים צוחקים עליו או בורחים

לרוסים (לפחות רובם ) אין רחמים כל כך וזה קצת מציק חחח

אם צבר ממוצע בישבילך זה אחד עירקי או מרוקאי (ערסים בעיקר)אז אתה טועה כי הוא לא יותר "צבר"מרוסי עולה חדש

לגבי השכל אני ממורמר ביגלל שאם היתכוונת לערסים (צברים) אז לרוסים יש יותר שכל (למי לא )ואם לא היתכוונת ל"צברים" אז לא בטוח שנוטע לכיוון של הצבר האמיתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ...מ..... מה???

לא הבנתי 90% מההודעה שלך... ובכול מקרה, בא נעזוב את זה...

בואו לא נכניס את השד העדתי לויכוח. לא חסר חראות רוסים בדיוק כמו שלא חסר חראות כאלו ואחרים. הכל מתחיל מהבית. גם ילדים מ"משפחות טובות" עשו דברים כאלו וגרועים יותר (מה עם הנערים האלו מר"ג-גבעתיים שאנסו חברה לספסל הלימודים וקיבלו רק עבודות שרות?), לאו דווקא כי ההורים שלהם דפוקים אלא כי הם נעדרים הרבה בעבודה ולא מקדישים להם זמן. גם אני רוסיה ובינתיים ההורים שלי הם הכי פוריטנים בעולם ואני יצאתי דיי טטלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעליתי על הדרך המושלמת לביצוע פשע בהשארת המקרה הנ"ל.

פשוט מרססים איזה שניים שלושה פנטגרמים בזירת הפשע, המשטרה תבוא, תסתכל על הפנטגרמים, תגיד "כת השטן" ותלך.

גאוני לא? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה האימפוטנטית משתמשת במושג "כת השטן" כתירוץ לכשלונות שלה ומרגילה אותנו להאמין בקיום של כזאת. כל פעם שאין להם קצה חוט הם אומרים "כת השטן", התיק נסגר, אין חשודים, דבר לא קורה והחיים ממשיכים כהרגלם. אני לא יודעת אם אתם זוכרים, לפני 5 שנים אולי, בכלבטק או מה שזה לא היה, הראו חווה כלשהי, ליד ראשון נדמה לי, כמו מקלט לחיות עזובות, ושם היתה התעללות מזעזעת... ראשים של חיות נערפו, קרביים שפוכים בכל מקום... פשוט מזעזע. מובן שלא נעצרו עד היום חשודים - המשטרה, וגם בכלבטק (או בשידור חוקר, או מה זה היה?) ציינו בפירוש שמדובר בכת השטן ומאז הפסיקו לחקור את המקרה.

כת השטן זאת פאקינג אגדה אורבנית כמו "אל תילך לגינה בלילה כי יש שם עברי והוא יחתוך לך את הזין" שסיפרו לכם בכיתה א', אלא שהמשטרה חושבת (ובצדק) שלציבור יש שכל של ילד בכיתה א', וצרייך רק לשנות מ"ערבי" ל"כת השטן" ואז כולם יהנהנו ויסכימו והמשטרה תוכל לפרוש לענייניה מבלי לטפל במקרה הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אל תילך לגינה בלילה כי יש שם עברי והוא יחתוך לך את הזין"

*ערבי ;)

נו, תעזבי, המשטרה זה מקרה אבוד, הם מחפשים איפה לקצר ואיפה לעבוד הכי קל, אני חושב שאפילו אם החשודים היו גרים בתחנה השוטרים היו משחררים אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...