צריך לקנות מארז וספק למחשב AMD חדש עד 800 ש"ח ואולי גם עכבר רציני - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך לקנות מארז וספק למחשב AMD חדש עד 800 ש"ח ואולי גם עכבר רציני

syberpuppy

Recommended Posts

היי, הזמנתי מחשב חדש כדלקמן:

AMD athlon 64bit 3800+ X2 dual

dfi infinity NF4 ultra

geforce evga 6800GS

WD 250GB 16mb sata2

512X2 MB ram

לצורך משחקים ועבודה (לא אינטנסיביים מדי) וייתכן גם שאעשה OC בעתיד.

ואני צריך להתאים להם מארז וספק בסביבות ה700-800 ש"ח ביחד, נדהמתי לגלות שלעומת שאר רכיבי החומרה קשה למצוא ביקורות והשוואות באינטרנט על זה,

אם תוכלו להמליץ לי על מארז וספק אני אשמח

לא חשוב לי בכלל המראה, חשוב לי שהמארז יהיה שקט ונוח לשימוש ושכמובן יחזיק את המחשב (גם אם אני יעשה OC בעתיד), אני יהיה מוכן גם להתגמש על הגבול שקבעתי לעצמי.

המליצו לי על ה SLK3800 של עם הספק שבא איתו, אבל לא מצאתי שום ביקורות עליהם (באותו נושא האם ה SLK3800 וה 3800BQ זה אותו מארז?), אם תוכלו לעזור לי לבחור ו/או להפנות אותי לאתר ביקורות בנושא אני אשמח.

אני גם אולי מעוניין לקנות עכבר ואני מתלבט בין ה MX1000 לG7, מה נסיונכם ארוך הטווח איתם והאם משתלם להוציא עוד 150 ש"ח בשביל ה G7?

תודה syberpuppy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, הזמנתי מחשב חדש כדלקמן:

AMD athlon 64bit 3800+ X2 dual

dfi infinity NF4 ultra

geforce evga 6800GS

WD 250GB 16mb sata2

512X2 MB ram

לצורך משחקים ועבודה (לא אינטנסיביים מדי) וייתכן גם שאעשה OC בעתיד.

ואני צריך להתאים להם מארז וספק בסביבות ה700-800 ש"ח ביחד, נדהמתי לגלות שלעומת שאר רכיבי החומרה קשה למצוא ביקורות והשוואות באינטרנט על זה,

אם תוכלו להמליץ לי על מארז וספק אני אשמח

לא חשוב לי בכלל המראה, חשוב לי שהמארז יהיה שקט ונוח לשימוש ושכמובן יחזיק את המחשב (גם אם אני יעשה OC בעתיד), אני יהיה מוכן גם להתגמש על הגבול שקבעתי לעצמי.

המליצו לי על ה SLK3800 של עם הספק שבא איתו, אבל לא מצאתי שום ביקורות עליהם (באותו נושא האם ה SLK3800 וה 3800BQ זה אותו מארז?), אם תוכלו לעזור לי לבחור ו/או להפנות אותי לאתר ביקורות בנושא אני אשמח.

אני גם אולי מעוניין לקנות עכבר ואני מתלבט בין ה MX1000 לG7, מה נסיונכם ארוך הטווח איתם והאם משתלם להוציא עוד 150 ש"ח בשביל ה G7?

תודה syberpuppy

בקשר לשאלה 2 , אתה חייב עכבר ?

אם כן, אז קח G7 פשוט מטורף

אם אתה לא חייב אז יש לך G5 שהוא בנזונה של עכבר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו היה תכלס את המארז הזה (3800 של ANTEC)? והאם שני המארזים SLK3800B ו- 3800BQ זה מארז זהה (-+)? כי החברות מוכרות רק אחד משני הסוגים וחוץ מזה באתר של החברה יש רק את ה SLK3800B והBQ מסתיימים ב 3700BQ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...