בבקשה חוות דעת לגבי המפרט הבא: תקציב 12000 ש"ח - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה חוות דעת לגבי המפרט הבא: תקציב 12000 ש"ח

zoman

Recommended Posts

TOMSHARDWARE בודק מעבדים כאשר אין מה שמגביל את המערכת. זה ניסוי אמפירי, וזאת דרך נכונה לבדוק חומרה. כל הכבוד להם, אבל זה לא אומר כלום למשתמש הממוצע, כי אם אתה רוצה לשחק ב1024*768 אחרי ששילמת 12K על מחשב, אז אתה לא הכי חכם בלשון המעטה. זה מבחן שאין לו משמעות פרקטית.

שים לב שגם כשהמעבד כן מגביל ביצועי משחקים, זה נעמד על למעלה מ80FPS, אז גם מהבחינה הזאת אין לזה משמעות, כי זה מגביל FRAME RATE אבל לא פוגע בחוויה. SO WHAT. אז טום מבינים יופי, זה כנראה אתה שלא מבין איך להסיק מסקנות מתוצאות בנצ'ים.

QUAKE 4 עם שיפור של 40%? ובעקבותיו כל משחק אחר שייצא? תמיכה עלובה?

URIB, תעשה טובה ואל תפיץ שקרים.

אפשר לנהל ויכוח בלי התלהמות יתר, ולמה לי להפיץ "שקרים" תראה בעצמך כמה משחקים תומכים בדיוק...

cod2, quake, ועוד כמה בודדים בתכנון, אז מה הוא יעשה בכפול ישחק גולות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ד"ר,

חבל על הזמן שלך. אורי ימשיך לפמפם את השטויות שלו, גם אם תסביר לו ותוכיח לו 10 פעמים שהוא לא מדבר לעניין. הוא פשוט לא רוצה להבין. לכן, אני מציע שפשוט תתעלם. אני מאמין שפותח הטרד לא מטומטם ויכול להבדיל בין עובדות לדעות רגשיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"ר,

חבל על הזמן שלך. אורי ימשיך לפמפם את השטויות שלו, גם אם תסביר לו ותוכיח לו 10 פעמים שהוא לא מדבר לעניין. הוא פשוט לא רוצה להבין. לכן, אני מציע שפשוט תתעלם. אני מאמין שפותח הטרד לא מטומטם ויכול להבדיל בין עובדות לדעות רגשיות.

חבל שאחראי פורום כותב כך, רק רציתי לומר לך שיש לי מעבד 3800x2, ומנסיון קודם שלי עם 3200 וניס באוברקלוק נורמלי,

נהנתי במשחקים יותר עם החד-, כמובן שהפעלתי אחת, הורדתי עידכונים, אבל לא עזר כלום זה עדיין לא זה!

אם לא היה לי הצורך לרנדר עבודה תלת-מימד לא היית שוקל בכלל כפולה, במיוחד שאני פריק של משחקים.

ככה שהתגובה שלך ממש לא לעניין, לא צריך לקטול אנשים בגלל דעות מנוגדות! :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמענו כבר עשרות פעמים את התיאוריות שלך, הראו לך כבר עשרות פעמים עובדתית שאתה לא מדבר לעניין. כל עוד שאינך מטעה משתמשים אין לי בעיה עם זה, אבל אם אנשים יקנו חד בגלל הדעות שלך בעוד שכל העולם מתעדכן עובדתית לכפולי אז זה כבר מתחיל להזיק. אני לא ארשה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 8 15 16 23 42

ההודעה שלך נמחקה ואתה תטופל.

יש גבול לכל תעלול.

יפה עכשיו גם מצנזרים

פשששש מכובד מכובד

:-X

טוב שאתה מראה שאני צודק...

כל עוד לא מסכימים עם הדעות שלך

אפשר למחוק הודעות ולאיים על אנשים

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמענו כבר עשרות פעמים את התיאוריות שלך, הראו לך כבר עשרות פעמים עובדתית שאתה לא מדבר לעניין. כל עוד שאינך מטעה משתמשים אין לי בעיה עם זה, אבל אם אנשים יקנו חד בגלל הדעות שלך בעוד שכל העולם מתעדכן עובדתית לכפולי אז זה כבר מתחיל להזיק. אני לא ארשה זאת.

שמעת על פורום דמוקרטי! או שאצלך זה לא עובד ככה.

כמה פעמים כתבתי רק שמדובר במשחקים, עדיף חדי-ליבה גם באינטל ו-. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זאת לא דמוקרטיה זה פורום פרטי. דבר שני בפוליטיקה מותר שיהיו דעות, במחשבים מותר שיהיו העדפות אישיות. לעומת זאת, לגבי תוצאות בנצ'ים התשובה היא חד משמעית. אתה יכול להגיד שאתה מעדיף חדי כי אתה חושב שזה עדיף למשחקים, אתה לא יכול להצהיר על זה כעובדה כשיש בנצ'ים שמוכיחים אחרת.

וכתבת את זה מספיק פעמים כדי לעצבן מספיק אנשים. אז אני מציע ש: א- תפסיק כבר עם השטויות שלך או ב- תסייג את דבריך שיהיה חד משמעי שהכוונה היא לדעה הפרטית שלך שהיא מבוססת על תחושות ולא עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי,

הפורום הזה לא דמוקרטי ואני לא נבחרתי בקלפי.

אם אנשים כמו עומרי, ליאור, נמסיס, ד"ר נוב ואחרים צריכים להיות עסוקים כל הזמן בווכוחים חסרי תוחלת ותועלת איתך, במקום לעשות את מה שהם עושים הכי טוב ובשביל זה הם באים לפה, דהיינו עזרה לאנשים שצריכים עזרה, אז אני לא ארשה זאת.

אני גם לא ארשה שתטעה אנשים ותגרום להם לקנות מחשב פחות טוב.

אם זה לא מובן אז קח בחשבון שיש לך בעיה ואני לא אסכים שהבעיה הזאת תהפוך לבעיה של הפורום הזה כל עוד שאני מנהל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי,

הפורום הזה לא דמוקרטי ואני לא נבחרתי בקלפי.

אם אנשים כמו עומרי, ליאור, נמסיס, ד"ר נוב ואחרים צריכים להיות עסוקים כל הזמן בווכוחים חסרי תוחלת ותועלת איתך, במקום לעשות את מה שהם עושים הכי טוב ובשביל זה הם באים לפה, דהיינו עזרה לאנשים שצריכים עזרה, אז אני לא ארשה זאת.

אני גם לא ארשה שתטעה אנשים ותגרום להם לקנות מחשב פחות טוב.

אם זה לא מובן אז קח בחשבון שיש לך בעיה ואני לא אסכים שהבעיה הזאת תהפוך לבעיה של הפורום הזה כל עוד שאני מנהל אותו.

עכשיו נפל לי האסימון, פשש... ידעתי שמשהו חשוד פה! :kopfpatsch:

אגב דר' נוב ה"מומחה" כנראה שאתה מבין יותר מאתר אמין וותיק כמו תום,

אז תראה איפה חדי הליבה נמצאים, ואיפה כפולי הליבה נמצאים משני היצרנים!

http://www23.tomshardware.com/cpu.html?modelx=33&model1=238&chart=68&model2=212

אני מטעה הא... וזאת עובדה! במשחקים חדי טובים יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי,

ההודעה הבאה שלך בטרד הזה תזכה לאזהרה.

אם אתה רוצה, אז תפתח טרד בפורום המתאים ותפרסם בו את התיאוריות שלך והסימוכין להן. מצדי תנסה לשכנע את כל העולם שעדיף חד על כפול במשחקים.

אבל הטרד הזה לא שייך לך ואתה מפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

quality=low

זה אומר לך משהו?

זה לא אומר לו כלום. זה גם לא משנה לו שזה משחק בן שנה וחצי ושהרלבנטיות של זה למשחקים חדשים אפסית.

להסביר לו זה כמו ללמד את הכלבה שלי לשחק קלפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי,

ההודעה הבאה שלך בטרד הזה תזכה לאזהרה.

אם אתה רוצה, אז תפתח טרד בפורום המתאים ותפרסם בו את התיאוריות שלך והסימוכין להן. מצדי תנסה לשכנע את כל העולם שעדיף חד על כפול במשחקים.

אבל הטרד הזה לא שייך לך ואתה מפריע.

:-X :-X :-X :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...