בבקשה חוות דעת לגבי המפרט הבא: תקציב 12000 ש"ח - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה חוות דעת לגבי המפרט הבא: תקציב 12000 ש"ח

zoman

Recommended Posts

בואו נגיד כך . נחכה חודשיים שלושה עד שהמעבד החדש של אינטל יצא ואז נדבר . למרות שמאז שיצא מעבדים כפולי ליבות כבר אמרו יותר מפעם 1 שהמעבד של אינטל יותר טוב . ואם תמצא לי לוח אם שתומך ב ובAMD היום אני יקנה לך אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, ה 3800X2 אחלה מעבד למרות שפרסלר באוברקלוק טוב יותר חזק. שום לוח שתקנה היום לא יאפשר לך מעבר לקונרו, אבל אם תחכה כחודש (בהערכה גסה) יהיו כבר לוחות שכן.

לגבי התגובות החובבניות של URIB, אני אתייחס רק לעניין המשחקים, למרות שזה נאמר כבר עשרות פעמים:

1) מהלינק ש URIB הביא אי אפשר ללמוד כלום שכן ההגדרות נמוכות וללא פילטרים. כשההגדרות עולות ההבדל בין המעבדים במשחקים יהיה זניח ומה שיקבע זה כרטיס המסך.

2) לקנות חד כשהעולם עובר לריבוי ליבות זה פשוט לא חכם בלשון המעטה. היתרון במולטיטסקינג, ובתוכנות שתומכות בריבוי נימים אדיר, והיתרון במשחקים כרגע כמו שאמרתי זניח. לעומת זאת כשמשחקים יתמכו בריבוי ליבות, כל מעבד כפולה ישאיר חדי הרבה מאחור:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטגרל יש לי שאלה . לפי התמונה שהבאת ההפרש הביצואים בין PD920 ל הוא כמעט 10 פריימים זה לא נחשב זניח אם משתמשים בכרטיס מסך חזק ??? ולא עדיף להשתמש בDDR2 בעיקבות הבאס המהיר שלו בגלל זה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אמנם השאלה שלך די קטועה, אבל אני מנחש שהיא דברת על ההבדל בין 820 ל920, שנובע עקב הקאש הגדול יותר ב920 והוא די זניח ההפרש.

עריכה:

עכשיו שהשלמת את השאלה, התשובה הנכונה היא שאומנם המהירות יותר גבוהה אבל התיזמונים יותר גרועים ו"מפצים" על המהירות. שהתזמונים ירדו הביצועים יעלו עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטגרל יש לי שאלה . לפי התמונה שהבאת ההפרש הביצואים בין PD920 ל הוא כמעט 10 פריימים זה לא נחשב זניח אם משתמשים בכרטיס מסך חזק ??? ולא עדיף להשתמש בDDR2 בעיקבות הבאס המהיר שלו בגלל זה ???

אם אתה לא קורא את התגובות שלי, אז למה אתה שואל?

כשקונים מחשב ב 12000 שקל עם היי אנד לא קונים אותו לשחק בהגדרות נמוכות ובלי פילטרים. המבחן שהביאו הוא ללא פילטרים. כשתפעיל פילטרים ההבדל בין המעבדים יהיה זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא קורא את התגובות שלי, אז למה אתה שואל?

כשקונים מחשב ב 12000 שקל עם כרטיסי מסך היי אנד לא קונים אותו לשחק בהגדרות נמוכות ובלי פילטרים. המבחן שהביאו הוא ללא פילטרים. כשתפעיל פילטרים ההבדל בין המעבדים יהיה זניח.

פשוט יש 1 שאומר שעדיף בכול אופן ואני אומר שאינטל עדיפה בדואל כור בגלל סיבות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלומייל,

אז מה אתה רוצה להגיד? אני מציע שאם אין לך משהו אקוטי להגיד שבאמת תורם לדיון ומנומק פשוט לא תגיב כי אחרת התגובות שלך הן ספאם טהור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 הסיבות שאני טוען שהמעבד של אינטל עדיף זה בגלל בAMD אין עדיין תמיכה בזה . מעבר ל יכול לשפר את ביצועי המערכת ב20-30 אחוז . לאור הפרשי המחיר של השילוש קטן עדיף אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זיין שכל ממדרגה ראשונה ואתה גורם לפורום להראות לא מקצועי, דבר שמרתיח אותי.

קודם כל DDR2 לא מראה שיפור ביצועים לעומת DDR1 בגלל זמני תגובה גבוהים. אין לזה משמעות אמיתית. בנוגע למעבד:

המעבד כפול הליבה הזול ביותר של עולה 1850 שקלים - ה3800+ X2.

המעבד היחיד של אינטל שעובר אותו בביצועים הוא ה D 950 שעולה לא פחות מ400 שקלים יותר (אלא אם כן מערבים בעניין ואז ל930 יש אפשרות להגיע ליתרון ב300 שקלים פחות מה3800, ובל נשכח שגם ל3800 אפשר לעשות . לצורך פשטות תתעלם מהסוגריים ותתייחס לביצועי סטוק בלבד).

וכל זה לא משנה לחלוטין מפני שלמעבד אין משמעות אמיתית במשחקים במחשב בו יש כרטיס אחד, וגם אם הוא מגביל מהירות של שני כרטיסים, זה קורה בFRAME RATE כל כך גבוה שלאף אחד לא אכפת.

[glow=red,2,300]לפותח הת'רד - שני GTX? חבל על הכסף שלך, זה נותן תמורה אפסית. לא כדאי שתשקיע באיזה טלויזיית LCD 32 או 26" לחדר מחשב?[/glow]

בהתחלה אני מתכוון לקנות רק 7900GTX אחד אחרי שהמחירים ירדו אני יקנה עוד אחד כרגע אחד מספיק לכל המשחקים הקיימים בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה, אתה טועה.

מחירים לא יורדים - לדוגמא 7800GTX - יצא המחליף שלו שהוא יותר מהיר ממנו, ה7900GTX, באותו מחיר - האם המחירים של 7800GTX ירדו? לא!.

זאת הבעיה עם חומרה. כשיוצא חדש הוא מחליף את הישן באותה קטגוריית מחיר, אבל המחיר של הישן לא יורד. זה תמיד ככה. אם אתה קונה , אז או שאתה קונה 2 כרטיסים בו זמנית, או שאתה קונה כרטיס שאתה יודע שהוא פופולארי מספיק שתוכל למצוא אותו מיד שניה בהמשך, כי חדש או שלא תמצא או שפשוט יהיה לא משתלם ויהיה יותר משתלם להחליף את הכרטיס שכבר יש לך בדגם חדיש.

לכן המלצתי לך, שאם אתה כל כך נעול על , אז שני כרטיסים של 7900GT יעשו עבודה מדהימה כבר היום, ולדעתי גם זה מיותר כי אפשר לקנות כרטיס 7900GT בודד באוברקלוק מהמפעל, שיעשה עבודה טובה מאוד בכל משחק ובכל רזולוציה להרבה מאוד זמן, ועד שהוא יתיישן, תוכל לקנות אחד אחר במקומו שיהיה הרבה יותר חזק משני GTXים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ה 3800X2 אחלה מעבד למרות שפרסלר באוברקלוק טוב יותר חזק. שום לוח שתקנה היום לא יאפשר לך מעבר לקונרו, אבל אם תחכה כחודש (בהערכה גסה) יהיו כבר לוחות שכן.

לגבי התגובות החובבניות של URIB, אני אתייחס רק לעניין המשחקים, למרות שזה נאמר כבר עשרות פעמים:

אם אני חובבן אז בטח גם האתר של תום, כי הם לא חושבים כמוך גם במשחק קוואק שמבוסס על openGL, המשחק היחידי שנותן קצת ביצועים לאינטל, אבל עדיין גם נופל, לפי האובר קלוק של 805 מצטיירת תמונה שהוא טוב יותר גם מ-950, תראה בעצמך...

http://www23.tomshardware.com/cpu.html?modelx=33&model1=241&chart=50&model2=320

1) מהלינק ש URIB הביא אי אפשר ללמוד כלום שכן ההגדרות נמוכות וללא פילטרים. כשההגדרות עולות ההבדל בין המעבדים במשחקים יהיה זניח ומה שיקבע זה כרטיס המסך.

1. כי ככה בודקים מעבדים במצב RAW, או שבאתר של תום "לא מבינים כלום"

2) לקנות חד כשהעולם עובר לריבוי ליבות זה פשוט לא חכם בלשון המעטה. היתרון במולטיטסקינג, ובתוכנות שתומכות בריבוי נימים אדיר, והיתרון במשחקים כרגע כמו שאמרתי זניח. לעומת זאת כשמשחקים יתמכו בריבוי ליבות, כל מעבד כפולה ישאיר חדי הרבה מאחור:

2. כרגע התמיכה במשחקים עלובה, עד שיתמכו רוב המשחקים הבנאדם יחליף כבר כמה מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOMSHARDWARE בודק מעבדים כאשר אין מה שמגביל את המערכת. זה ניסוי אמפירי, וזאת דרך נכונה לבדוק חומרה. כל הכבוד להם, אבל זה לא אומר כלום למשתמש הממוצע, כי אם אתה רוצה לשחק ב1024*768 אחרי ששילמת 12K על מחשב, אז אתה לא הכי חכם בלשון המעטה. זה מבחן שאין לו משמעות פרקטית.

שים לב שגם כשהמעבד כן מגביל ביצועי משחקים, זה נעמד על למעלה מ80FPS, אז גם מהבחינה הזאת אין לזה משמעות, כי זה מגביל FRAME RATE אבל לא פוגע בחוויה. SO WHAT. אז טום מבינים יופי, זה כנראה אתה שלא מבין איך להסיק מסקנות מתוצאות בנצ'ים.

התמיכה במשחקים עלובה? QUAKE 4 עם שיפור של 40%? ובעקבותיו כל משחק אחר שייצא? תמיכה עלובה?WTF? http://www.firingsquad.com/hardware/quake_4_dual-core_performance/page3.asp

צא מהסרט.

URIB, תעשה טובה ואל תפיץ שקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...