core,nehalem,gesher כל שנתיים ארכיקטורה חדשה לאינטל - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

core,nehalem,gesher כל שנתיים ארכיקטורה חדשה לאינטל

lmlm

Recommended Posts

אני מתאר לעצמי, שאצלך לא לוקח מעט זמן לשחרר קובץ מ-WINRAR.

לדעתי המשמעות של מהירות הדיסק הקשיח יותר חשובה בסדרי גודל כאלה של קבצים. ובכלל, האלגוריתם לפתיחת RAR זה לא מה שמאתגר מחשבים היום. קידוד זה תירוץ טוב למחשב מהיר, לעומת זאת.

link=topic=179110.msg1542061#msg1542061 date=1146389557]

זה הפך להיות ענין של למי יש מחשב חזק יותר!

מסכים... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר מישהי שעובדת אם p3 512 +fx5200

בפוטושופ ועושה אחלה עבודות אבל בכל פעם שהיא עושה משהו היא יכולה ללכת לעבודה ולחזור :D

אני מכיר מישהי שבתקופה האחרונה (שנה-שנתיים) זכתה בתחרות בינ"ל לעריכה גרפית על 166 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר מישהי שעובדת אם p3 512 +fx5200

בפוטושופ ועושה אחלה עבודות אבל בכל פעם שהיא עושה משהו היא יכולה ללכת לעבודה ולחזור :D

רק שתדע, יצירת חתימות בפוטושופ לא נחשב לעבודה גרפית. :screwy:

לדעתי המשמעות של מהירות הדיסק הקשיח יותר חשובה בסדרי גודל כאלה של קבצים. ובכלל, האלגוריתם לפתיחת RAR זה לא מה שמאתגר מחשבים היום. קידוד זה תירוץ טוב למחשב מהיר, לעומת זאת.

אם יש לך זמן, תן ביקור באיזה ביקורת על , אפילו זו שבנעוץ.

שים לב שעל מפרטים זהים, שרק המעבד שונה ביניהם יש הבדלים של 2-3 דקות בהרצת WINRAR (בקבצים יותר גדולים הפער רק גדל)...

לגבי חשיבות, שאתה מוריד ומשחקים בתדירות גבוהה מאוד (4-5 משחקים בשבוע, כל משחק 3-4GB ויותר), אין לך ממש כוח לחכות המון זמן כדי לשחרר קובץ מ-WINRAR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך הרבה זמן

לי אישית יותר מפריע הרעש של הארד דיסק החראה שלי מאשר הזמן של הWINRAR

ואם היה לי 3800 ומעלה הזמן היה יורד משמעותית שלא לדבר על קונרו לפי הנתונים שפיזרו בינתים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אבל אתה שוכח שהגיימרים הם בכלל לא השוק העיקרי של ובכלל , מה עם שרתים תחנוות עבודה

מחשבי על וזה , רק בגלל ש"אפשר להסתדר עם "p4 לא אומר שפה מסתיים התפקיד של המעבד

בחייך תחשוב קצת מעבר לבועה :hat:

בשוק השרתים השחקנים המובילים זה IBM וסאן. יש גם את SGI ועוד כמה שחקני נישה.

מחשבי על זה שוק נישה, שבו יש שחקנים שונים (קריי הוא המוכר מביניהם).

אינטל ו פונות בעיקר לשוק הביתי.

השוק זה יותר מאינטל וAMD. ברור לי למה זה לא מעניין בפורום שעוסק במחשבים אישיים, אבל לדבר על ההתפתחות הטכנולוגית של שבבים בראייה של 2 החברות הללו בלבד, זה לא נכון (לא טכנולוגית, ולא מבחינת נתחי שוק).

אמיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...