צריך משחקים למחשב שמתאימים ל-gamepad. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך משחקים למחשב שמתאימים ל-gamepad.

yuval1101

Recommended Posts

היי ,לא מזמן קיבלתי את השלט של 360 שהזמנתי מחו"ל ואני משחק איתו במחשב.

יש לי בנוסף מכשיר שהוא מחבר שלט של PS1/2 למחשב ואני משתמש בו לשלט של PS1 שיש לי.

יש לי את הדברים האלה כי אני רוצה לשחק במחשב משחקי חרבות וכאלה מגוף III ולרוע מזלי אין הרבה כאלה.

אז אני אשמח אם משהוא יכול להמליץ לי על משחקים שמתאימים לשחק איתם בגיימפאדים ( בעיקר כאלה שגם יצאו לקונסולות ) למחשב כמובן, ואני אשמח עוד יותר אם תמליצו לי על משחקים שאפשר לשחק איתם עם גיימפאד לשני שחקנים :jump:

נ.ב

אל תמליצו לי על DEVIL MAY CRY3, ONIMUSHA 3 ו- CHAOS LEGION כי יש לי אותם ( חוץ מ-D.M.C3 ושהוא יצא אני אקנה ).

גם אל תציאו לי משחקי ירויות גוף I כמו FEAR ו-COD כי זה לא מתאים ועדיף לשחק בהם עם מקלדת ועכבר.

ואל תמליצו לי על משחקים נטולי פעולה והרג.

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיחקתי ממזמן.

אני מעדיף יותר משחקים יפנים כאלה של החרבות ושטויות כאלה. אבל לא רק, לדוגמא גם ב- devil may cry3 יש רובים.

וזה לא משנה שהמשחק די ישן.

וגם זה יהיה בסדר משחקי מכות מגניבים כאלה בשביל 2 שחקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל שלטי משחק למחשב הכי מתאימים לדעתי לכל משחקי האימולטורים

אם אתה אוהב אותם...

משחקי פלטפורמות למחשב גם מתאימים מאוד לג'ויסטיק...

משחק מאוד מאוד מומלץ שלא הרבה מכירים הוא gish

אני ממש אהבתי אותו...

אתה משחק בתור כדור זפת חי שיכול להדבק לקירות להחליק בחורים קטנים

והכל בשביל להציל את חברה שלו...

אתה חייב לנסות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מתאים בול לג'ויסטיק!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון... מזל טוב על השלט... :)

אתה כמוני... אחלה שלט אה? חחח...

או קיי.. אני מת על השלט הזה, וגם אני כן הזמן מחפש משחקים לשחק בו....

אז הנה רשימה נחמדה שהשלט ממש טוב בהם ושחקתי כבר!

need for speed most wanted

Fifa world cup 2006 ממש טוב (למרות שברגיל אני תותח במקלדת)

ultimate spiderman (ישן יחסית, אבל השליטה באויר, פשוט נפלא)

The elder Scrolls VI - oblivion (יצא קודם ל 360 אז מן הסתם זה יפעל טוב על השלט שלנו וזה באמת סבבה)

Splinter cell - chaos theory (גם, , וזה משהו אדיר....)

The godfather (גם חמוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מת על משחקי BEATHEMUP למניהם אבל אני לא מוצא אותם מתאימים לגיימפאד, אני מעדיף אותם למקלדת ועכבר בשביל הדיוק.

אני יודע שאין הרבה משחקים מתאימים לגיימפאד למחשב חוץ מספורט ולכן אני שואל אתכם אולי משהוא מכיר כי דווקא מצאתי כמה שהזכרתי אותם בהודעה הראשונה שלי :D

דבר ראשון... מזל טוב על השלט... :) תודה

אתה כמוני... אחלה שלט אה? חחח... מת על השלט הזה, הוא מתאים ליד כמו כפפה והמיקום של האנולוג היה דבר חכם!!!

או קיי.. אני מת על השלט הזה, וגם אני כן הזמן מחפש משחקים לשחק בו....

אז הנה רשימה נחמדה שהשלט ממש טוב בהם ושחקתי כבר!

need for speed most wanted - פחותבקטע של מרוצים, בסיבוב האחרון אני נתקע במשהוא ואז הכול הולך וצריך להתחיל מהתחלה וזה משגע אותי

Fifa world cup 2006 ממש טוב (למרות שברגיל אני תותח במקלדת)- לא חשבתי על זה, עבר הרבה זמן מאז משחק הכדורגל האחרון ששיחקתי בו.

ultimate spiderman (ישן יחסית, אבל השליטה באויר, פשוט נפלא)- שיחקתי כבר לפני שהיה לי את השלט

The elder Scrolls VI - oblivion (יצא קודם ל 360 אז מן הסתם זה יפעל טוב על השלט שלנו וזה באמת סבבה)- יש לי ואני באמת אשחק איתו עם השלט.

Splinter cell - chaos theory (גם, , וזה משהו אדיר....)- לא אהבתי, יותר מדי להתגנב וחסר פעולה.

The godfather (גם חמוד)- רציתי אותו עד שפתחו פה את הדיעון הרשמי על המשחק ( או שז לא היה רשמי ) והיה הרבה ביקורות רעות, אז אני מוריד אותו מהרשימה.

ושוב אני אומר, זה לא משנה אם המשחק ישן, כי גם רוב הסיכויים שאני אחבר את המחשב לטלויזיה כשאני אשחק בשלט, כך שגם ככה הגרפיקה לא תיהיה משהו.

tgen: עוד איזה משחקי פלטפורמות יש? יש לך אולי אתר להביא לי שיש שם מלא משחקים כאלה להורדה בחינם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה ושם מקרים יוצאי דופן

אבל בדרך כלל המשחקים ששוים משהו הם לא ממש בחינם...

ועוד משחק שנזכרתי בו שמתאים לשלט...

בהתחשב בזה שהוא יצא לפני כן ל- PS2

הוא - Onimusha 3: Demon Siege

משחק חזק ביותר, אתה חייב לנסות אותו!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Demon Stone

Wolverine's Revenge

משחקי הנסיך הפרסי (שלושתם)

צבי הנינג'ה, קצת עלוב אבל נחמד.

שר הטבעות שיבת המלך (אפשר שניים ביחד)

Need For Speed, בעיקר החדשים, דיי נחמד. יותר נוח מהגה, לפחות לי.

Spider-Man the movie (הראשון, אל תתקרב לשני, גירסת המחשב שונה לגמרי מגירסת הקונסולות היותר טובה)

Fable the lost chapters (אם אפשר לשחק שם עם גיימפד, כי במקור זה משחק לאקס בוקס)

חוץ מזה, אתה יכול להשיג תוכנה שממפה את הכפתורים במקלדת והעכבר לכפתורים בגיימפד, וליצור פרופילים למשחקים שונים. למשל במשחק T במקלדת זה מכה, אתה ממפה את זה לA בגיימפד. ככה תוכל לשחק בכל משק עם הגיימפד. אני לא זוכר את שמה של התוכנה, אבל אולי מישהו פה מכיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, אתה יכול להשיג תוכנה שממפה את הכפתורים במקלדת והעכבר לכפתורים בגיימפד, וליצור פרופילים למשחקים שונים. למשל במשחק T במקלדת זה מכה, אתה ממפה את זה לA בגיימפד. ככה תוכל לשחק בכל משק עם הגיימפד. אני לא זוכר את שמה של התוכנה, אבל אולי מישהו פה מכיר...

lonewolf, על מה לעזאזל אתה מדבר??

בכל משחק אפשר לעשות את זה באפשרויות שלו....

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שאני אומר מתאים לגיימפאד, אני מתכוון יותר לזה שיתאים במשחקיות. לדוגמא יותר משחקים גוף שלישי או שני ופחות גוף ראשון יריות שצריך ממש לדייק.

אני שוב אומר שמשחקי מירוץ אני פחות אוהב.

הנסיך הפרסי באמת מתאים לי. יש עוד הצעות? אני מניח שיתאימו יותר משחקים שיצאו גם לקונסולות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lonewolf, על מה לעזאזל אתה מדבר??

בכל משחק אפשר לעשות את זה באפשרויות שלו....

:kopfpatsch:

על זה אני מדבר: http://www.electracode.com/4/joy2key/JoyToKey%20English%20Version.htm

Use it when you want to control an application with joysticks that doesn't support joystick input. If you wish, you can control even Word, Excel, etc. with joysticks!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ המשחק פיראטים הזה של סיד מאייר xD

גם לי יש גיימפאד[עלוב וכבד אבל בצורת DUALSHOCK]ואני אתחיל לשחק בו קצת יותר בזמן הקרוב >< יש לי את LOTR3 מקורי,בלי שהתקנתי אפילו[קניתי ביחד עם אחי במבצע שזה עלה 50 ש"ח,כל אחד 25]אני אנסה לשחק בו..יש לאחי ת'שני לPS2 וזה אחלה משחק..

למרות שאתה לא רוצה או משו שחק גם בNHL זה מאוד כיף..NBA וPES קצת פחות אבל עדיין משו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...